انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 4:09pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام

دوستان قیمت gpz7000 فعلا تا 34 میلیون پایین اومده

دوشنبه 29 تیر1394 - 3:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعضیا چقد داغونن به لحاظ روحی... :D :D
چه خنده های زورکی و گریه اوری دارن :D ...از بنده لینک میخوای؟اون حرفم رو این حساب زدم که در خود سایت مینلب بالای gpx4500 نوشته شده که این محصول دیگه در استرالیا و امریکا تولید نمیشه و در بقیه این محصولات این جمله درج نشده..
شما برو از جی پی5000 داداشت عکس بزار که تو چندتا پست قبلی تو همین تاپیک هی پز میدادی مال داداشم اصلیه و دلار همراش بوده....بعد که فهمیدی فقط دستگاههای دپار دلار همراشونه دیگه حالت گرفته شد و خبری هم از دستگاه داداش جانت نشد..راستی هنوز خارجه؟؟؟خوش میگذره بهش؟؟ :D

خوبه که ادم متوقف نشه و الکی هم نخواد روی نظر خودش وایسه و مقاومت کنه..امروز به یه مورد جدیدی برخوردم که بهتر هست دوستان عزیز مطلع بشن..البته اگه نگن حتما خود شرکت مینلب ریگی به کفشش هست.بنده هم امروز به حرف جناب داستین رسیدم و اون اینکه دستگاههای سری جی پی ایکس مینلب رو کلا مالزی تولید میکنه..چطور؟؟
در تمام سایت های کلیکو و دیگر سایت های خارجی وقتی به برچسب های پشت دستگاهها نیگاه بکنیم طرح سه تا برچسب رو میبنیم که دقیقا شبیه دستگاههای مالزی هست درصورتی که دستگاههای استرالیایی دوتا برچسب دارند...اگه دوستان متوجه منظورم نشدن بفرمایید تا عکس هر دومدل و بزارم.

اما مهمتر اینکه در خود سایت مینلب در قسمت ویدیو های اون به این ادرس http://www.minelab.com/usa/videos در لیست ویدیوهای پایین ویدویی هست به نام Stop Counterfeits..که در سایت یوتیوب هم در صفحه ی خود شرکت مینلب به ادرس https://youtu.be/F-q74ASQA30 وجود داره.قسمت جالب این ویدو که خود سایت مینلب هم گذاشته وقتی که داره درمورد نحوه تایید اصل بودن از تقلبی بودن محصولاتش حرف میزنه در دقایق 1:11 و 5:29..دقیقا فاکتور و گارانتی جی پی ایکس5000 اصلی رو نشون میده که زیر اون نوشته شده مید این مالزیااا...سوال اینجاست که چرا تو این برچسب گارانتی و سریال دستگاه مثل محصولات اولیه مینلب ننوشته مید این استرالیا؟؟؟استاد مهرداد مینلب هم اگه تونستن فیلم رو ببینن و نظرشونو اعلام کنن..

دوشنبه 29 تیر1394 - 8:18pm

من بخاطر اشتباهم عذر خواهی کردم از تو هم تشکر کردم برادر ;)

چرا با خودت درگیری کی گفته مالزی تقلبیه؟! :D بحث بر سر کیفیت محصولات جدید و ارزان قیمته.همین محصول جدید و ارزان gpx4500 از رده خارجی که تو سنگشو به سینه میزنی اپراتورهای مورد تایید جنابعالی هم در بعضی جاها یجورایی گفتن نخرین کلاتونو سفت بگیرید :D میخوای لینک اونا بزارم برات :D
یارو الان میگه فقط فلزیاب دستساز که بهترین کارایی رو داره را به gpx4500 ترجیح میدم :ymhug:

در ضمن اونی که میگفت مالزی مجوز مونتاژ ۵۰۰۰ رو نداره کی بود :D خودت گفتی این خبر در سایت مینلب هست لینک بزارم؟؟؟ یکاری کن حرفات تناقضضضضضض نداشته باشه :D

دوشنبه 29 تیر1394 - 9:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

نمیتونی در بری اقای زرنگ :D
شما در صفحه 11 عذرخواهی کردی که سیستم پیامکی رو نمیدونستی و نه چیز دیگه..شما لطف کن عکس از دستگاه داداشت بزار که میگفتی اصله استرالیاست و دلار همراشه..کو پس؟؟؟ادم خوبه یه جو صداقت داشته باشه :)) ..
تو اون تاپیک که مربوط به خیلی وقته من تحلیلم خودمو اونموقع طبق اطلاعاتم گفتم و هیچ جا از لینک خبر در سایت مینلب حرفی نزدم بلکه منظور بنده همون بود که عرض کردم یعنی روی محصول 4500 در سایت مینلب درج شده که این محصول دیگه در استرالیا و امریکا تولید نمیشه و روی 5000 و بقیه محصولات این قید نشده.اشکالیم نداره انسان بر اطلاعاتش هر روز افزوده میشه..ولی دروغ و قپی اومدن بحثش جداست.... :D
پست قبلی رو برای اقای معراج زدم که گفتن هم مالزییشو داریم و هم استرالیاییشو...نه شما که پرتقال فروش این تاپیک هستی.کلا پستای بقیه رو نمیخونی و فقط از پستای من دلت پره :D
فقط فلزیاب استاد حمیده که حتی از 5000 هزارشم سرتره و نه هر دست ساز اشغالی.. :-Q
شما به فکر 5000 داداش باش..خیلی از 4500 مینالیا..فقط طرفدار 5000 هستی..البته دیگه نیستی چون مال داداشتم از همون ارزون قیمتای دپار از اب درومد ولی نمونه اصلیش!!!.راستی گفتی فروختینش به بنده خدایی و اصلم بوده :)) ..خارج هوا چطوره؟ ;)
خیلی بده ادم دوغ مردم و بگه ترشه اما مال خودشو بگه درجه یک :D

دوشنبه 29 تیر1394 - 9:58pm

بازم که تیکه میتدازی میگی حبیب.توهم همرو حبیب ببین تا اموراتت بگذره،خوبه به معراج هم نگفتی حبیب :D
پرتقال فروش تویی یارو جون قوپی امدی که گفتی مالزی مجوز مونتاژ ۵۰۰۰ نداره عزیزم :D گفتی این خبر در سایت مینلب هست

عزیز دله برادر من اپراتور نیستم علاقه ای هم ندارم.من از ۴۵۰۰ نمینالم اخه از رده خارجه و اساتید حرفه ای سری ۴۵۰۰ انجمن هم تاییدش نمیکنن. اینجاهم نظر نمیدن چون دلشون نمیخواد با جنبعالی سرو کله بزنن. چون عملکرد این اشغال هایی که تو به ملت میفروشی رو دیدن به چشمشون میگن خوب نیست.نکنه حرف اونارو هم قبول نداری 8-} از این که اظهار نظر نمیدن در مورد این اشغال ارزون قیمت تا میتونی سو استفاده کن بازاریابی کن هرچند فک نکنم یدونه ام فروخته باشی :-BD

مثل توشغلم کاوش یا فروشندگی نیست :D ،اگر هم روزی بخوام این کارو شروع کنم نمیام کارمو با سیستم ۴۵۰۰ از رده خارجی که امواجش از ۸۰ سانت سنگ عبور نمیکنه شروع کنم.این سیستم بدرد کار اکثر کاربرایی که تو میخوای دستگاه بندازی بهش نمیخوره،عملکرد مطلوبش فقط برای بهترین شرایط خاک هست. ;) اگه۱۸۰ سانت یا یکم بیشتر عمق بزنه در بهترین شرایط خاک میزنه حالا اگه اونم اپراتور تنظیم و کار کردن بلد باشه.وگرنه همون ۱۵۰ یا بازم کمتر اخرشه. اینو همون کسی که دستگاه تقلبی داداشمو خرید گفت ;)
هوای خارج هم نمیدونم زنگ بزنم واسه احوال پرسی حتما بهت اطلاع میدم.
اون بنده خدایی هم که خرید مثل تو نبود که از ایرون رجکت برای حذف میخ و نعل اسب استفاده میکنی :D گوشش مثل چشاش بود ;) خودش از وضعیت اگاه بود اومد خرید رفت.تو زیاد سعی نکن خون کثیفت رو الوده کنی

کاربران فلزجو موفق باشیددر پناه حق :-H

دوشنبه 29 تیر1394 - 11:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:ymsick: :ymsick: :D :D
اینا رو ولش کن..عکس دستگاه داداشت و بزار.. :)) =)) =))

سه شنبه 29 تیر1394 - 1:39am

هر وقت تو لینک خبری که تو سایت مینلب هست که مالزی مجوز برا مونتاژ ۵۰۰۰ رو نداره اینجا گذاشتی منم عکس میزارم :D ;) :ymhug: =)) :ymsick:

سه شنبه 30 تیر1394 - 1:09pm

Gpz7000 که من دو سه روز پیش گرفتم مونتاژ مالزیه

سه شنبه 30 تیر1394 - 6:42pm

سلام دوستان یکی از دوستام از شرکت دپار ترکیه ctx3030خریده حدود یک ماه هست یک شب با هم رفتیم بیرون دستگاه بسیار عالی هست ی جا را بوق زد کندیم ی قبر بود چندتا خورده جنس را گرفته بود اونم با سرعت در حال حرکت بودیم که بوق زد فکر نکنم از لحاظ کیفیت با هم فرق داشته باشن

چهارشنبه 30 تیر1394 - 3:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

تلاشگر2 نوشته است:
سلام دوستان یکی از دوستام از شرکت دپار ترکیه ctx3030خریده حدود یک ماه هست یک شب با هم رفتیم بیرون دستگاه بسیار عالی هست ی جا را بوق زد کندیم ی قبر بود چندتا خورده جنس را گرفته بود اونم با سرعت در حال حرکت بودیم که بوق زد فکر نکنم از لحاظ کیفیت با هم فرق داشته باشن

سلام اقای تلاشگر . ممنون که نتیجه تست عملی گزاشتید .
از همه دوستان خواهش میکنم تا جایی که امکان داره به جای تکیه به فرضیات و پافشاری رو عقاید شخصی و تعصبات بی جا که نتیجه ای جز کینه و کدورت و رنجیدن از همدیگه نداره بیشتر رو دیده ها و تجربیات شخصی و اطرافیان تکیه داشته باشن . بابا ناسلامتی اینجا همه با هم دوست و داداشیم حالا هر کی نظر خاصی رو یه دستگاهی و یا شرکتی داره نبایستی این قدر کل کل کرد . باید در مباحثات ملاحضه همه چیز بشه مخصوصا که اکثر دوستان و اعضا آدمای تحصیل کرده و محترمی هستن . البته میبخشین حمل بر نصیحت و خودستایی نکنین .
پاینده باشین .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

چهارشنبه 31 تیر1394 - 9:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure