انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:54pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ashkan* نوشته است:
کاربران گرامی و از جمله sorosh عزیز درمورد کیفیت محصولات از مهرداد مینلب عزیز تحقیق کن از خوندن پست این اپراتور حرفه ای در همین بخش میشه متوجه کیفیت شد.پست اقای کرمی هم جایی دیدم برداشت من هم از ایشون همانند مهرداد مینلب هست و از این مساله اطلاعات کافی دارند. از من یا اقای داستین هافمن مشورت نخواه چون من به عنوان یک کاربر کیفیت سیستم های جدید رو قبول ندارم و اقای داستین هافمن بعنوان فروشنده از این محصولات دفاع میکنه!!!!!

یه توصیه برای همه اپراتور هایی که قصد خرید دارند دارم این مطلب رو اگر از اپراتور های حرفه ای پرس و جو کنید حتما به حرف من میرسید.منظور من به سیستم های اصلی و با کیفیت هست.اگر کسی محیط قبرستان گبری زیر ۱۵۰ سانت داره این سیستم ها رو تهیه کنه جواب میگیره و گرنه بیخود خودتون رو خسته نکنید و الاف بیابان نشید.فقط یک اپراتور حرفه ای میتونه تا ۱۸۰ سانت یا کمی بیشتر یک فلز با اندازه و ابعاد مناسب رو سنس کنه اون هم بشرط کاوش در زمینی با بهترین شرایط خاک نه محیط سنگلاخی!!!سنس کردن در عمق ۱۸۰ یا کمی بیشتر از عهده هر اپراتوری بر نمیاد و بوق دستگاه خیلی فرق داره در بیشتر موارد اپراتور تازکار به دلیل خستگی از جمع اوری میخ و اشغال سطحی این بوق ها رو نادیده میگیره.البته کاوش عمق بسته به تنظیمات هست.این سیستم ها در محیط هایی که سنگلاخی هستند عمق زنیش از نصف هم کمتر میشه!!!!!!حتی استفاده ازلوپ های با ابعاد بزرگتر هم به عمق زنی کمکی نمیکنه وبیشتر موجب خطا میشه.چون فرکانس کاری دستگاه مشخصه و عمق زنیش هم محدود!!!!

در صورت داشتن قبرستان کم عمق باز هم به تمرین بسیار زیاد نیاز دارید و در اول کار باید خودتون رو با گرفتن میخ و نعل اسب مشغول کنید.خدا نکنه با سیستم های ۴۵۰۰ یا ۵۰۰۰ در یک محیطی که اشغال رو زمین ریخته بخواین کاوش کنید.در ۶ متر مربع ۱۰۰ جا بوق میزنه و مخ یک اپراتور تازکار رو پیاده میکنه.این کار برای یه اپراتور تازکار بسیار سخته تا عمق فلز رو بخواد تشخیص بده و از نوع بوق جنس فلز رو بفهمه.این حقایق محصولات سری gpx هست که از نزدیکانی به صورت حرفه ای کار میکنند شنیدم و خدمت عزیزان مطرح میکنم.
کاربرانی که به غیر از این مطالب تفکری در ذهن دارند هوشیار باشند چون بعد از خرید و دیدن عملکرد دستگاه دلسرد میشند

به نزدیکان حرفه ایتون بفرمایید جی پی ایکس 4500 و 5000 میخ و نعل اسب رو حذف میکنند و حذف فلزات بی ارزش اهنی رو داره :))

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:17pm
مدیر کل
مدیر کل

البته دوستان توجه کنن هر دو دستگاه 4500 و 5000 فقط با لوپهای دابل دی DD دارای سیستم تفکیک و حذف آهن هستن. وگرنه با لوپ مونو که عمقزنی بیشتری داره اصلا حذف آهن انجام نمیدن. پس نوع لوپ مورد استفاده برای این دستگاهها در زمینه تفکیک مهم هست.

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

amir6777 نوشته است:
سيستم نوشته است:
سلام به تمامی کابران محترم این انجمن

لطفاٌ از همه کاربران خواهشم میکنم این چه طرز بحث کردن هستش من این موضوع را گذاشتم تا با هم بحث اطلاعاتی کنیم نه اینکه بیاییم یقه همدیگه را بگیریم لطفاٌ کمی ملاحضه همدیگر را بکنید آقای Dustin hoffman منظور من این نبود که نمایندگی دپار ترکیه که در سطر اولین نمایندگی شرکت مینلب در ترکیه هستش محصولات تقلبی میفروشد بلکه کیفیت محصولات متفاوت هستش و خود شرکت مینلب از این موضوع باید خبرداشته باشد اگر به پست خودم در صفحه 5 این تایپیک توجه کنید خودم آدرس سایت دپار را گذاشتم که این نماینده فروش دارد محصولات مینلب را با 2 قیمت متفاوت میفروشد ضمناٌ یک سوال چرا سیستم gpx4500 اصلاٌ در اروپا و آمریکا فروخته نمیشود با تشکر از همه کاربرای محترم

به همون دلیل که gpx3500 دیگه فروخته نمیشه..الان سه مدل بالاتر از مدل 4500 به بازار اومده و این مدل دیگه برا بازار اروپا چندان فروش نداره..این محصول با در نظر گرفتن قیمت و کارایی که داره برای اسیا بخصوص ایران خودمون فروش خوبی داره و اکثر اوپراتورها ازش راضی هستن...

آقای amir6777 لطفا واضح پاسخ این سوال من رو بده :
اگه gpx4500 برای آسیا و بخصوص ایران فروش خوبی داره و اپراتورها ازش راضی هستند چطوره که این موضوع راجب gp3500 صدق نمیکنه! یعنی چطور وقتیکه شرکت ماینلب این gp3500 رو از تولید خارج کرد چرا فقط برای آسیا دیگه تولید نکرد?? چون اپراتورها ازش راضی بودند و هنوزم هستند! :-?

یکشنبه 28 تیر1394 - 10:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممد گنججو نوشته است:
با سلام به دوستان خوب فلزجو . @};-
شرمنده که در کشاکش این نزاع دوستانه مزاحم شدم ولی از منتقدان مینلب دپار یه سوال دارم و اونم اینه که ابهام در مورد کیفیت محصولات دپار فقط منحصر به سری جی پی ایکس هستش یا تموم محصولات دپار مشکوک به درجه دوم هستن ؟
دلیل این سوالمم اینه که میخوام توسط دوستان سفارش یک دستگاه سی تی ایکس 3030 از دپار دبی بدم . حالا دارم راجع به کیفیتش تحقیق میکنم . خواهشمندم بنده رو راهنمایی بفرمایین .
سپاس فراوان .
^:)^

از دوستان گلم خواهش میکنم به سوال من هم توجه کنن .
یا حق .
@};-

خداوندا آرامش و سلامتی عطا فرما .

دوشنبه 28 تیر1394 - 12:33am

ممد گنججو نوشته است:
ممد گنججو نوشته است:
شرمنده که در کشاکش این نزاع دوستانه مزاحم شدم ولی از منتقدان مینلب دپار یه سوال دارم و اونم اینه که ابهام در مورد کیفیت محصولات دپار فقط منحصر به سری جی پی ایکس هستش یا تموم محصولات دپار مشکوک به درجه دوم هستن ؟
دلیل این سوالمم اینه که میخوام توسط دوستان سفارش یک دستگاه سی تی ایکس 3030 از دپار دبی بدم . حالا دارم راجع به کیفیتش تحقیق میکنم . خواهشمندم بنده رو راهنمایی بفرمایین .
سپاس فراوان .

یا حق .
@};-

سلام دوستان لطفا جواب بدید سوال منم هست...
اگه نه که یه جا رو معرفی کنید که اوکی باشه سیستم هاش...

دوشنبه 28 تیر1394 - 12:55am

amir6777 نوشته است:
*ashkan* نوشته است:
کاربران گرامی و از جمله sorosh عزیز درمورد کیفیت محصولات از مهرداد مینلب عزیز تحقیق کن از خوندن پست این اپراتور حرفه ای در همین بخش میشه متوجه کیفیت شد.پست اقای کرمی هم جایی دیدم برداشت من هم از ایشون همانند مهرداد مینلب هست و از این مساله اطلاعات کافی دارند. از من یا اقای داستین هافمن مشورت نخواه چون من به عنوان یک کاربر کیفیت سیستم های جدید رو قبول ندارم و اقای داستین هافمن بعنوان فروشنده از این محصولات دفاع میکنه!!!!!

یه توصیه برای همه اپراتور هایی که قصد خرید دارند دارم این مطلب رو اگر از اپراتور های حرفه ای پرس و جو کنید حتما به حرف من میرسید.منظور من به سیستم های اصلی و با کیفیت هست.اگر کسی محیط قبرستان گبری زیر ۱۵۰ سانت داره این سیستم ها رو تهیه کنه جواب میگیره و گرنه بیخود خودتون رو خسته نکنید و الاف بیابان نشید.فقط یک اپراتور حرفه ای میتونه تا ۱۸۰ سانت یا کمی بیشتر یک فلز با اندازه و ابعاد مناسب رو سنس کنه اون هم بشرط کاوش در زمینی با بهترین شرایط خاک نه محیط سنگلاخی!!!سنس کردن در عمق ۱۸۰ یا کمی بیشتر از عهده هر اپراتوری بر نمیاد و بوق دستگاه خیلی فرق داره در بیشتر موارد اپراتور تازکار به دلیل خستگی از جمع اوری میخ و اشغال سطحی این بوق ها رو نادیده میگیره.البته کاوش عمق بسته به تنظیمات هست.این سیستم ها در محیط هایی که سنگلاخی هستند عمق زنیش از نصف هم کمتر میشه!!!!!!حتی استفاده ازلوپ های با ابعاد بزرگتر هم به عمق زنی کمکی نمیکنه وبیشتر موجب خطا میشه.چون فرکانس کاری دستگاه مشخصه و عمق زنیش هم محدود!!!!

در صورت داشتن قبرستان کم عمق باز هم به تمرین بسیار زیاد نیاز دارید و در اول کار باید خودتون رو با گرفتن میخ و نعل اسب مشغول کنید.خدا نکنه با سیستم های ۴۵۰۰ یا ۵۰۰۰ در یک محیطی که اشغال رو زمین ریخته بخواین کاوش کنید.در ۶ متر مربع ۱۰۰ جا بوق میزنه و مخ یک اپراتور تازکار رو پیاده میکنه.این کار برای یه اپراتور تازکار بسیار سخته تا عمق فلز رو بخواد تشخیص بده و از نوع بوق جنس فلز رو بفهمه.این حقایق محصولات سری gpx هست که از نزدیکانی به صورت حرفه ای کار میکنند شنیدم و خدمت عزیزان مطرح میکنم.
کاربرانی که به غیر از این مطالب تفکری در ذهن دارند هوشیار باشند چون بعد از خرید و دیدن عملکرد دستگاه دلسرد میشند

به نزدیکان حرفه ایتون بفرمایید جی پی ایکس 4500 و 5000 میخ و نعل اسب رو حذف میکنند و حذف فلزات بی ارزش اهنی رو داره :))

یارو جان نزدیکان حرفه ای بلدن چطور کار کنند از ایرون رجکت هم استفاده نمیکنند از صدای بوق جنس فلز رو میفهمند ;) .اون حذف کردن فلز رو مینلب برای تو گذاشته که هرجا بوق میخوره نگی اخجون طلا حفاری نکنی =)) =)) =))
انقد چشمات نمیبینه اونو برای اپراتور تازکار نوشتم که تشخیص فلز از روی بوق برای شخص مبتدی سخته!!!
نکنه الان میگی استاد هستی در اپراتوری محصولات gpx یا بازم میخوای بگی تفکیک فقط فلزیاب دستسازی که جدیدا برای فروش داری.

راستی اون لینک خبر مربوط به مجوز نداشتن مالزی برای مونتاژ ۵۰۰۰ رو نزاشتیا :D .با اقای پیتر خصوصی جلسه بزار بهش بگو امر کنه در سایت خبر رو قرار بدن =)) =)) =))

دوشنبه 29 تیر1394 - 9:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممد گنججو نوشته است:
ممد گنججو نوشته است:
سپاس فراوان .

یا حق .
@};-

سلام داداش
همه دستگاههای مینلب در شرکت دپار با تایید خود شرکت مینلب در استرالیا هست و شما تاییدش رو از خود سایت مینلب میتونید استعلام بکنید.بنابراین نگران نباشید.یک فرد خاصی به اسم اقا حبیب که نتونست دستگاه 10 میلیونی خودش رو که از دپار 21 میلیون !!!!!براش خریده بودن در سایت بفروشه متاسفانه این جو رو راه انداخته و با چند ایدی(اشکان و باربد) حاضر میشه تا به قول خودش انتقام بگیره..از خود نمایندگی مینلب در دبی و یا از مغازه تک فروشی خود مینلب در دبی خریداری کنید تا بهانه ی این اقا رو که مدام میگه از دپار نخرید هم جواب داده بشه و دست از سر بچه های سایت برداره.اگه فردی غیر از خودتون میره براتون دستگاه بخره بهشون بگید تا همونجا جعبه رو باز کنن و استعلام کنن و بعد خریداری بکنن.هیچ مشکلی نیست..خودتون کل این تاپیک رو بخونید متوجه همه چی میشید.یاحق @};- @};-

دوشنبه 29 تیر1394 - 10:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

لعنت بر پدر و مادر کاربر * باربد* اگه حبیب اسم رو بشناسه و یا خوده حبیب باشه! دیگه از این بالاتر داریم?? :| ولی اگه شما اقای amir6777 درست نمیگی که من همون حبیب هستم واگذارت به خدا فقط! [-(

دوشنبه 29 تیر1394 - 12:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بر گرفته از سایت نا گفته های عالم فلزیابی
سلام دوستان
همه افرادی که دستی در این کار دارند برای خرید دستگاه اول تحقیق میکنند سپس اقدام به خرید می نمایند بیشتر افراد در مراحل تحقیق خود به فلزیاب و طلایاب GPX 5000 میرسند ولی هر چقدر تحقیق میکنند و به اصطلاح غرق این مساله میشوند بیشترگیج میشوند بجای آنکه تحقیق هر مرحله که پیش برود گره از مشکلات بازبشه واطلاعات فرد کامل بشه سرگردان میشه میدونی منظورم چیه؟ منظورم قیمت خیلی متفاوت این وسیله است فروشندگان از 15 الی 16 میلیون قیمت دارند تا 25 میلیون البته فقط GPX 5000 اینگونه بازار آشفته ای داره چون دستگاه خوبیه و جوابدهی اش صد درصده همه روی این وسیله جولان میدهدند قصد دارم در این مبحث شما را با حقایقی آشنا کنم
آنهایی که نمیدانند بدانند که جریان چیه : شرکت ماینلب استرالیا به کشور مالزی نمایندگی داده که تحت نظارت انها محصولاتشان را تولید کنند در ضمن خودشان هم تولید میکنند الانم در بازار دو نوع GPX 5000 داریم یکی اصل استرالیا یعنی اونی که در استرالیا ساخته میشه و یکی هم ساخت کشور مالزی الان در ایران 98 درصد دستگاههایی که دوستان فروشنده دارند میفروشند ساخت کشور مالزی است قیمت این دستگاهها (ساخت مالزی) خیلی ارزان است بعضی از فروشندگان با نام اصل دارند میفروشند البته انها دو پهلو حرف میزنند منم میگم اصله ولی نه اصل استرالیاست اصل مالزی است دو وسیله مالزی و استرالیا خیلی باهم تفاوت دارند کسانی که میگویند تفاوت ندارند من حاضرم به آنها ثابت کنم برای شما مثال خودمانی میزنم به نظر شما پژو فرانسه با پژو ایران از لحاظ کیفیت یکی است ؟ مسلما که نه تفاوت این وسیله هم دقیقا مثل پژو ایران است با فرانسه!!!
در دنیا سایتهای خیلی معتبری هستند که فروش اینترنتی دارند مانند امازون- ابی- و کلیکو ! من برای اثبات حرفم لینک سایت انها را میزارم تا شما هم ببینید که قیمت چنده
در سایت ابی (ebay) قیمت این وسیله 5800 دلاره که در امریکاست! حالا یکی بخواد بیار ترکیه و از انجا هم ایران کشور ترکیه 18 در صد مالیات میگیره وبا سایر هزینه ها میشه 25 درصد ! حالا 25 درصد 5800 درلار میشود 1450 دلار که جمعا میشه7250 الان قیمت دلار را 3200 تومان حساب کنیم میشه 23200000 تومان !!! اصلا سودی که بازرگان میگیره را در نظر نمیگیریم فقط قیمت تمام شده اش در ایران میشود 23200000 تومان!!! حالا زنگ میزنی آقا 5000 چنده میگه 17 میلیون 18 میلیون اصل استرالیا واقعا میشه؟
حرف در این زمینه خیلی زیاد است و از حوصله این مبحث خارج است فقط خواستم بدانید که قیمت اصل استرالیا تحویل ایران بالای 25 میلیون تمام میشود کسی کمتر از این داد بدانید وسیله اش مالزی است نه اصل استرالیایی
موفق باشید
لینک سایت ebay
http://www.ebay.com/bhp/minelab-gpx-5000
لینک سایت آمازون :
http://www.amazon.com/Minelab-3300-0401 ... B005U5RQ48

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 29 تیر1394 - 12:36pm

amir6777 نوشته است:
ممد گنججو نوشته است:
ممد گنججو نوشته است:
سپاس فراوان .

یا حق .
@};-

سلام داداش
همه دستگاههای مینلب در شرکت دپار با تایید خود شرکت مینلب در استرالیا هست و شما تاییدش رو از خود سایت مینلب میتونید استعلام بکنید.بنابراین نگران نباشید.یک فرد خاصی به اسم اقا حبیب که نتونست دستگاه 10 میلیونی خودش رو که از دپار 21 میلیون !!!!!براش خریده بودن در سایت بفروشه متاسفانه این جو رو راه انداخته و با چند ایدی(اشکان و باربد) حاضر میشه تا به قول خودش انتقام بگیره..از خود نمایندگی مینلب در دبی و یا از مغازه تک فروشی خود مینلب در دبی خریداری کنید تا بهانه ی این اقا رو که مدام میگه از دپار نخرید هم جواب داده بشه و دست از سر بچه های سایت برداره.اگه فردی غیر از خودتون میره براتون دستگاه بخره بهشون بگید تا همونجا جعبه رو باز کنن و استعلام کنن و بعد خریداری بکنن.هیچ مشکلی نیست..خودتون کل این تاپیک رو بخونید متوجه همه چی میشید.یاحق @};- @};-

دیگه بس کن انقد بهمه توهین نکن اقا خجالت بکش چرا به همه میگی حبیب.هرکس برخلاف نظر تو پست میزاره میگی حبیب هستی.
۱۰ سال دیگه که نسل سری gpx استرالیا یا مونتاژ مالزی هم منقرض بشه باز هم یکی بیاد اینجا بگه بدردنمیخوره به اونم میگی حبیب.
شب کابوس حبیب نمیبینی؟ در خواب حبیب با gpx5000 مالزی ۲۱ ملیونیش تورو دنبال نمیکنه؟؟؟ =)) =)) =))

به جای اینکه به همه بد بین باشی بگی حبیب هستی، برو اون لینک خبر مجوز نداشتن مالزی برا مونتاژ ۵۰۰۰رو بزار اینجا وگرنه به اقای پیتر میگم نماینده فروشت در انجمن های ایران فقط یه مدل از رده خارج ۴۵۰۰ رو تبلیغ میکنه =))

دوشنبه 29 تیر1394 - 1:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 68 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure