انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 4:03am

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Kani نوشته است:
سلام
امیدوارم این پست و تصویر کمکی به این مسئله اختلافی بکند.

پارسال تصویر یه دستگاه مینلب رو برای آقای کرمی فرستادم که ایشونم جواب قانع کننده ایی ندادند. خود من هم اسم این دستگاه رو نشنیده بودم.

اسمش هست Spectra Deep 4.5

اونطور که از این تصویر بر میاد از دستگاه های قدیمی مینلب هست و شاید هم سفارش امریکایی مینلب باشد. چون ساختش رو زده استرالیا-امریکا

لوپشو دقیق یادم نیست ولی اگه اشتباه نکنم صاحب دستگاه با لوپ 45 تونسته بود کاسه مفرغی از عمق 2.5 متری بکشه بیرون.
از همون کاسه های مفرغی معمول که تو قبرا هست و معمولا قطر 10 سانتی دارند. شایدم قطرش بیشتر باشه دقیق نمیدونم.

نظر من هم اینه که دستگاهها میتونه دارای کیفیت متفاوت باشند و به نظر من دستگاه های قدیمی بسیار بهتر از دستگاه های جدید هستند.
این سخن در مورد بسیاری از محصولات غیرفلزیابی هم صدق کرده و میکند. واقعا دستگاه ها و محصولات قدیمی بسیار بهتر از جدیدها هستند و در این شکی نیست.

دلایلی که برای این گفته م دارم:
سیاستهای فروش
کیفیت قطعات
کیفت ساخت
سیاستها و دلایل عمدی
و تجارب و کاوشها و صحبتهای فراوانی که در مورد کارایی دستگاههای قدیمی شنیده ایم و کماکان میشنویم.
پیوست:
SPETRA DEEP 4,5.jpg

در همین سایت هم مهرداد مینلب قبلا در یکی از پستاش با قدرت بیان به کاوش و بازگشایی قبرهایی به عمق2.5توسط ایتراک در مقایسه با عمق زنیه 4500 اشاره کرده بود...!!

جمعه 26 تیر1394 - 2:38pm

داستین جان کسی نگفته دپار نماینده مینلب نیست دوست عزیز،بحث بر روی کیفیته نه چیز دیگه چرا متوجه نیستید.

دوست عزیز اگر کیفیت محصولات جدید مالزی در حد تولیدات اروپا بود که همین محصولات به اروپا صادر میشد و با توجه به قیمت پایین در اروپا غوغا میکرد.و فروش محصولاتشون هم بیشتر از سیستم هایی بود که در خود استرالیا و امریکایا کشور های دیگه مونتاژ میشه.پس یه تفاوتی داره وگرنه اگر کیفیت خوب بود حتما یک تاجر اروپایی همه این سیستمهارو رو در کارخونه خریداری میکرد و در اروپا به طرفداران مینلب عرضه میکرد.همین دستگاه ۴۵۰۰ رده خارج هم دیگه به من و شما نمیرسید.

جمعه 26 تیر1394 - 6:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
جناب اشکان عزیز حق با شماست اخه مساله ای که کانی عزیز مطرح کردن پیشتر ذهن منو هم مشغول کرده بود!

واما کیفیت محصولات داداش اینهمه جارو جنجال واسه چی ...فروشنده به کنارما که دستمون به اروپا نمیرسه میمونه این همه نمایندگی تو ترکیه /دبی امارات.... یکی گرون میفروشه یکی ارزون شما میگی چه باید؟
گیریم اقای هافمن سیستم اصل میارن سوال اینجاست ایشون قبول دارن که این بین توی بازار دستگاهای با شباهت ساختاری مشابه اصل ولی کیفیت و کارایی بسیار پایینترو ضعیفتر موجوده؟

حالا اقا اشکان شما مگه نمیگین برای شناسایی سیستمهای اصلی مینلب میگه باید
_ شماره سریال روی دلار همراه را با کد یا پیش شماره به سامنه پیامکی مینلب استرالیا ارسال کرد
_شماره سریال زیر باکس در سایتverify minelab متعلق به شرکت سرچ و تایید یا رد تایید گرفت

حالا سوالاتی که میمونه اینجاست
1.ایا روشهای تایید اصالت بالا برای کلیه محصولات مینلب هست یا فقط سریهgpx؟
2.ایا در تمامیه سیستمهای اصلی الزاما از سری قدیمی گرفته تا حال حاضر میشود با روشهای بالا بدون ضریب خطا تایید گرفت؟(به گفته مهرداد در سریه قدیم روش اول نیاز نبود)
3.ایا روش معتبر دیگری هم برای تعیین اصالت توسط مینلب تعریف شده؟
4.ایا هنوز سفارش خرید در سایت مینلب امکان پذیر میباشد ودر خرید ازخود نمایندگی مینلب در دبی هم احتمال فروش محصول تقلبی وجود دارد؟
5.ایا جدید ترین محصولات مینلب از جمله z7000 توسط استرالیا تولید نمیشوند و ساخت مالزی میباشند؟
6.اقای اشکان وهافن.... عزیزاز نظر شخص شما کدام نمایندگیها درکشورهای همسایه را مورد تایید خود و معتبر میدانید و کدامیک را متحم به فروش جنس تقلبی میپندارید (فقط نام شرکتها با توجه به نرخ فروش در 2سطر کار درست و دروغ)

پاسخ به این سوالات بسیاری از ابهامات را رفع ونیاز کاربران را براورده خواهد کرد . سپاس @};- @};-

جمعه 26 تیر1394 - 10:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر همگی

این بحث دیگه خیلی داره طولانی میشه

به فرض اینکه نظریه دوست عزیز که میگه کیفیت دستگاه ها متفاوت است درست باشد
حال یک سوال پیش میاد
راه تشخیص دستگاه تولید برای آسیا از تولید اروپا چیه؟

چطور میشه فهمید دستگاه هایی که در اروپا عرضه میشوند با این نمونه مالزیایی آسیا فرق دارد

دوستان محبت کنند یک عکس از دستگاه اروپایی که مشخص بشه این سری برای مشتری های اروپایی یا آمریکایی زده شده بیارند

تاکید میکنم اگر کسی تونست فقط یک عکس که مشخص کنه این دستگاه تولید شده برای اروپا و تولید مالزی نیست ازتولید سال 2010 به این طرف

بیاره من حرف تمام دوستان را قبول میکنم شاید واقعا" من دارم اشتباه میکنم

سایت جدید دپار چت زنده هم داره از دوستان کسانی که انگلیسی بلد هستند محبت کنند از خود شرکت هم بپرسند

و اگر کسی نتونست یک عکس از این دستگاه ها بیاره و تفاوتش را با دستگاه های مالزی بگه مشخص میشه که فقط یک نمونه دستگاه در حال حاضر
وجود داره

فکر نمیکنم کار سختی باشه
میتونید به همون سایت های فروشنده ایمیل بزنید و ازشون تقاضای عکس را کنید که نشان بده تولید اروپاییه

من و خیلی از کاربرا منتظر هستیم

موفق باشید

جمعه 26 تیر1394 - 11:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:
سلام به تمامی کابران محترم این انجمن

لطفاٌ از همه کاربران خواهشم میکنم این چه طرز بحث کردن هستش من این موضوع را گذاشتم تا با هم بحث اطلاعاتی کنیم نه اینکه بیاییم یقه همدیگه را بگیریم لطفاٌ کمی ملاحضه همدیگر را بکنید آقای Dustin hoffman منظور من این نبود که نمایندگی دپار ترکیه که در سطر اولین نمایندگی شرکت مینلب در ترکیه هستش محصولات تقلبی میفروشد بلکه کیفیت محصولات متفاوت هستش و خود شرکت مینلب از این موضوع باید خبرداشته باشد اگر به پست خودم در صفحه 5 این تایپیک توجه کنید خودم آدرس سایت دپار را گذاشتم که این نماینده فروش دارد محصولات مینلب را با 2 قیمت متفاوت میفروشد ضمناٌ یک سوال چرا سیستم gpx4500 اصلاٌ در اروپا و آمریکا فروخته نمیشود با تشکر از همه کاربرای محترم

داستین عزیز من به درستی شما ایمان دارم ولی به فروشنده های برون مرزی که حتی نمایندگی ماینلب هستند اصلا!
لطف میکنی پاسخ این دوستمون رو بدی?? چون سوال منم هست :-?

شنبه 26 تیر1394 - 1:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
حالا که دیپار دوبی هم قیمت محصولات مینلب رو بالا برده مثل جی پی 7000 که تاچند روز پیش 7500دلار بود ولی هم اکنون 9999دلار شده، و تقریبا قیمتش با قیمت نمایندگی های اروپا و حتی نمایتدگی های استرالیا یکی شده،دوستانی که واقعا قصد خرید دارند و براشون امکانپذیره میتونند از اون نمایندگیها خرید کنن و آدرسی رو در دبی یا ترکیه بدهند تا دستگاهشون به اونجا ارسال بشه،و درنهایت توسط فردی مانند جناب داستین به ایران انتقال بدهند.هزینه ارسال به دوبی و ترخیص کالا از گمرک دوبی هم چندان مبلغ بالایی نمیشه،چون من هم از ایالات متحده امریکابطورمستقیم ،هم با خرید از شرکت کلیکو با این روش دستگاه وارد کردم.با این کار دیگه خیالتون راحته که دستگاه برای خاورمیانه نیست و میتونید با اون دستگاهایی که از دوبی یا ترکیه خرید کردن مقایسه کنید.بعد از خرید ظرف سه روز دستگاهتون از نمایندگی به آدرس ارسال میشه.

شنبه 27 تیر1394 - 12:23pm

کاربران گرامی و از جمله sorosh عزیز درمورد کیفیت محصولات از مهرداد مینلب عزیز تحقیق کن از خوندن پست این اپراتور حرفه ای در همین بخش میشه متوجه کیفیت شد.پست اقای کرمی هم جایی دیدم برداشت من هم از ایشون همانند مهرداد مینلب هست و از این مساله اطلاعات کافی دارند. از من یا اقای داستین هافمن مشورت نخواه چون من به عنوان یک کاربر کیفیت سیستم های جدید رو قبول ندارم و اقای داستین هافمن بعنوان فروشنده از این محصولات دفاع میکنه!!!!!

یه توصیه برای همه اپراتور هایی که قصد خرید دارند دارم این مطلب رو اگر از اپراتور های حرفه ای پرس و جو کنید حتما به حرف من میرسید.منظور من به سیستم های اصلی و با کیفیت هست.اگر کسی محیط قبرستان گبری زیر ۱۵۰ سانت داره این سیستم ها رو تهیه کنه جواب میگیره و گرنه بیخود خودتون رو خسته نکنید و الاف بیابان نشید.فقط یک اپراتور حرفه ای میتونه تا ۱۸۰ سانت یا کمی بیشتر یک فلز با اندازه و ابعاد مناسب رو سنس کنه اون هم بشرط کاوش در زمینی با بهترین شرایط خاک نه محیط سنگلاخی!!!سنس کردن در عمق ۱۸۰ یا کمی بیشتر از عهده هر اپراتوری بر نمیاد و بوق دستگاه خیلی فرق داره در بیشتر موارد اپراتور تازکار به دلیل خستگی از جمع اوری میخ و اشغال سطحی این بوق ها رو نادیده میگیره.البته کاوش عمق بسته به تنظیمات هست.این سیستم ها در محیط هایی که سنگلاخی هستند عمق زنیش از نصف هم کمتر میشه!!!!!!حتی استفاده ازلوپ های با ابعاد بزرگتر هم به عمق زنی کمکی نمیکنه وبیشتر موجب خطا میشه.چون فرکانس کاری دستگاه مشخصه و عمق زنیش هم محدود!!!!

در صورت داشتن قبرستان کم عمق باز هم به تمرین بسیار زیاد نیاز دارید و در اول کار باید خودتون رو با گرفتن میخ و نعل اسب مشغول کنید.خدا نکنه با سیستم های ۴۵۰۰ یا ۵۰۰۰ در یک محیطی که اشغال رو زمین ریخته بخواین کاوش کنید.در ۶ متر مربع ۱۰۰ جا بوق میزنه و مخ یک اپراتور تازکار رو پیاده میکنه.این کار برای یه اپراتور تازکار بسیار سخته تا عمق فلز رو بخواد تشخیص بده و از نوع بوق جنس فلز رو بفهمه.این حقایق محصولات سری gpx هست که از نزدیکانی به صورت حرفه ای کار میکنند شنیدم و خدمت عزیزان مطرح میکنم.
کاربرانی که به غیر از این مطالب تفکری در ذهن دارند هوشیار باشند چون بعد از خرید و دیدن عملکرد دستگاه دلسرد میشند

شنبه 27 تیر1394 - 3:48pm
آواتار کاربر

*ashkan* نوشته است:
کاربران گرامی و از جمله sorosh عزیز درمورد کیفیت محصولات از مهرداد مینلب عزیز تحقیق کن از خوندن پست این اپراتور حرفه ای در همین بخش میشه متوجه کیفیت شد.پست اقای کرمی هم جایی دیدم برداشت من هم از ایشون همانند مهرداد مینلب هست و از این مساله اطلاعات کافی دارند. از من یا اقای داستین هافمن مشورت نخواه چون من به عنوان یک کاربر کیفیت سیستم های جدید رو قبول ندارم و اقای داستین هافمن بعنوان فروشنده از این محصولات دفاع میکنه!!!!!

یه توصیه برای همه اپراتور هایی که قصد خرید دارند دارم این مطلب رو اگر از اپراتور های حرفه ای پرس و جو کنید حتما به حرف من میرسید.منظور من به سیستم های اصلی و با کیفیت هست.اگر کسی محیط قبرستان گبری زیر ۱۵۰ سانت داره این سیستم ها رو تهیه کنه جواب میگیره و گرنه بیخود خودتون رو خسته نکنید و الاف بیابان نشید.فقط یک اپراتور حرفه ای میتونه تا ۱۸۰ سانت یا کمی بیشتر یک فلز با اندازه و ابعاد مناسب رو سنس کنه اون هم بشرط کاوش در زمینی با بهترین شرایط خاک نه محیط سنگلاخی!!!سنس کردن در عمق ۱۸۰ یا کمی بیشتر از عهده هر اپراتوری بر نمیاد و بوق دستگاه خیلی فرق داره در بیشتر موارد اپراتور تازکار به دلیل خستگی از جمع اوری میخ و اشغال سطحی این بوق ها رو نادیده میگیره.البته کاوش عمق بسته به تنظیمات هست.این سیستم ها در محیط هایی که سنگلاخی هستند عمق زنیش از نصف هم کمتر میشه!!!!!!حتی استفاده ازلوپ های با ابعاد بزرگتر هم به عمق زنی کمکی نمیکنه وبیشتر موجب خطا میشه.چون فرکانس کاری دستگاه مشخصه و عمق زنیش هم محدود!!!!

در صورت داشتن قبرستان کم عمق باز هم به تمرین بسیار زیاد نیاز دارید و در اول کار باید خودتون رو با گرفتن میخ و نعل اسب مشغول کنید.خدا نکنه با سیستم های ۴۵۰۰ یا ۵۰۰۰ در یک محیطی که اشغال رو زمین ریخته بخواین کاوش کنید.در ۶ متر مربع ۱۰۰ جا بوق میزنه و مخ یک اپراتور تازکار رو پیاده میکنه.این کار برای یه اپراتور تازکار بسیار سخته تا عمق فلز رو بخواد تشخیص بده و از نوع بوق جنس فلز رو بفهمه.این حقایق محصولات سری gpx هست که از نزدیکانی به صورت حرفه ای کار میکنند شنیدم و خدمت عزیزان مطرح میکنم.
کاربرانی که به غیر از این مطالب تفکری در ذهن دارند هوشیار باشند چون بعد از خرید و دیدن عملکرد دستگاه دلسرد میشند

تشکر جالب بود

شنبه 27 تیر1394 - 10:25pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
سيستم نوشته است:

لطفاٌ از همه کاربران خواهشم میکنم این چه طرز بحث کردن هستش من این موضوع را گذاشتم تا با هم بحث اطلاعاتی کنیم نه اینکه بیاییم یقه همدیگه را بگیریم لطفاٌ کمی ملاحضه همدیگر را بکنید آقای Dustin hoffman منظور من این نبود که نمایندگی دپار ترکیه که در سطر اولین نمایندگی شرکت مینلب در ترکیه هستش محصولات تقلبی میفروشد بلکه کیفیت محصولات متفاوت هستش و خود شرکت مینلب از این موضوع باید خبرداشته باشد اگر به پست خودم در صفحه 5 این تایپیک توجه کنید خودم آدرس سایت دپار را گذاشتم که این نماینده فروش دارد محصولات مینلب را با 2 قیمت متفاوت میفروشد ضمناٌ یک سوال چرا سیستم gpx4500 اصلاٌ در اروپا و آمریکا فروخته نمیشود با تشکر از همه کاربرای محترم

داستین عزیز من به درستی شما ایمان دارم ولی به فروشنده های برون مرزی که حتی نمایندگی ماینلب هستند اصلا!
لطف میکنی پاسخ این دوستمون رو بدی?? چون سوال منم هست :-?

خب با گذشت این چند روز مشخصه اقایانه مدعی در اصل بودن و با کیفیت بودن محصولات دپار پاسخی برای این سوال ندارند و کاملا حق با سیستم عزیز هست. از این به بعد کسی gpx4500 گرفت بدونه داره با دستهای خودش پولشو میریزه سطل آشغال!!! پرونده سری gpx دیگه بسته شده و همه قضیه رو میدونند. بدرود.

یکشنبه 28 تیر1394 - 8:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:

به همون دلیل که gpx3500 دیگه فروخته نمیشه..الان سه مدل بالاتر از مدل 4500 به بازار اومده و این مدل دیگه برا بازار اروپا چندان فروش نداره..این محصول با در نظر گرفتن قیمت و کارایی که داره برای اسیا بخصوص ایران خودمون فروش خوبی داره و اکثر اوپراتورها ازش راضی هستن...

یکشنبه 28 تیر1394 - 9:11pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 76 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure