انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 12:17pm

پاسخ به موضوع  [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی
 اختلاف قیمت و کیفیت محصولات مینلب 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

البته این را هم اضافه کنم که مینلب ساخت ایرلندی هم هست یعنی میشه استرالیا و آمریکا و مالزی و ایرلند

چهارشنبه 17 تیر1394 - 3:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله دیو سپید جان از انگلستان.ببخشید
متوجه نشدم منظورتون از اینکه قاچاق نیست یعنی چی؟؟در سایر کشورها که قاچاق نیست و فقط در ایران قاچاق هست و نمیشه از طریق گمرک وارد کرد.
اما داداش سیستم این چه حرفیه که شما میزنید؟یعنی چی که تویوتایی که وارد ایران میشه با تویوتای عربستانی فرق میکنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
کی این حرفو بهتون زده؟؟؟؟؟همون تویوتایی که مردم در دبی استفاده میکنن شما از همون نمایندگی تویوتا در دبی با همون قمیتی که عربها میخرن خرید میکنید و وارد میکنید و با هزینه گمرکی وحشتناکی که بهش تعلق میگیره قیمتش در کشور ما بالا میره همین.یعنی شما فک میکنید خریداران ایرانی که الان میرن دبی ماشین تویوتا یا کیا میخرن میرن میگن اقا تویوتا سفارش ایران چنده؟؟؟؟!!!!!!!. :D :-o .هیچ درجه بندی در قطعات نداره داداش من..فقط در اپشن ها و ظرفیت موتور خودروها فرق میکنن که اونم قیمتاشون بالاتر میره و عربستانی و ایرانی نداره...این حرف رو جایی دیگه نزنید. :D
در ضمن اصلا نگران نباشین..برخی فروشندگان ایرانی عزیز زحمت میکشن و میرن در دبی ماشینای دست دوم سال نو و یک سال قبل از اون رو از عربها با قیمت پایین و بدون رنگ میخرن و بعد میبرن نمایندگی و چهار چرخ و صفر میکنن،کیلومتر و صفر میکنن، و شستشو شده و پلاستکی کشیده تحویل میگیرن و وارد ایران میکنن به عنوان ماشین صفر و به ملت میفروشن تا سود بالایی کنن..پس اصلا نگران نباشین شما همون ماشینای عربها رو سوار میشین ;;) :D
مقایسه خودرو و فلزیاب اصلا درست نیست اما باید بدونید مثلا ماشینی مثل کادیلاک srx بیشترین مشتریانش در کانادا و امریکا هستن و دوس دارن همچین ماشینی رو ولی در اسیا نه علاقه مند بهش زیاد نیست...بنابراین چنین شرکتی اگر بخواد در سایر کشورها بفروشه با این فاکتورها قطعا قیمت رو کاهش میده.
اون که گفتید نمیشه یه کشوری محصولی رو در کشور خودش بفروشه 80000 هزار و بخواد به خارج از کشور خودش بفروشه 40000 هزار و این ممکن نیست...اتفاقا کاملا ممکن و مرسوم هم هست البته نه با این تفاوت فاحشی که شما گفتین :D نمونه بارز اون پراید خودمون..در بازار ایران 20 میلیون ولی صادر میشه 40 هزرا تا به عراق دونه ای5 میلیون...فک میکنین به ضرر سایپاست؟؟؟!!!!!!!! نه خیر قیمت تمام شده بسیار پایین تر از اونی هست که من و شما فک میکنیم.ثانیا با این همه ماشینای خارجی در عراق ماشینی مثل پراید فقط با کاهش قیمت میتونه رقابت کنه.
من نمیدونم این همه راه پرسیدن قیمت هست چرا دوستان هی تو سایتها چرخ میزنن.همین سایت دپار ترکیه مدتها میگذره و اپدیت نمیشه..پارسال قیمت فلان دستگاه تو سایت 3000 دلار بود و وقتی زنگ میزدی میگفت2200!!!.داداش شما یه زحمت بکش همین الان زنگ بزن نمایندگی مینلب در دبی بگو اقا قیمت جی پی 7000 چنده؟خلاص..چرا خودتون و اذیت میکنید؟
داداش بنده نگفتم به کشور پولدار گرون میفروشن وبه فقیر ارزون بلکه منظورم این بود یکی از فاکتورهای فروش بیشتر و سود مینلب در خاورمیانه کاهش قیمت هست...بلکه این یک اصل در تجارت هست..وقتی الان از ایران به دبی زعفران صادر بکنی سودت خیلی پایین تره تا زمانی که زعفران رو مستقیم به انگلیس صادر کنی چون در انگلیس پوند به شما تحویل میدن و سود بیشتری میکنی..این طبیعیه عزیزم چرا اونجوری تفسیر میکنی :D یا الان بنزین بفروش به اماراتی ها لیتری 1000 تومن سود داره ولی بفروش به کویت لیتری 2000 هزار سود میکنی..چون بنزین تو امارات لیتری 2200 هست تقریبا اما تو کویت به پول خودمون 3000 تومن تقریبا..
چرا از من میپرسین چرا مینلب قیمتا رو تو سایتش نزاشته؟مگه من مدیر شرکت مینلب هستم؟؟ :D در ثانی نزاشتن قیمت دلیل نمیشه همینجوری بگیم ریگی تو کفششون هست...مگه سایت شرکت گرت قیمت ها رو در سایت میزاره؟؟؟!!!

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ینی میگید واردات سیستمهای فلزیابی فقط تو ایران غیر قانونی هست؟ینی تو بقیه کشورها سیستمهای فلزیابی یه محصول گمرکیه؟

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دیو سپید نوشته است:
ینی میگید واردات سیستمهای فلزیابی فقط تو ایران غیر قانونی هست؟ینی تو بقیه کشورها سیستمهای فلزیابی یه محصول گمرکیه؟

بله داداش..در سایر کشور ها به فلزیاب و ساخت و فروش اون به عنوان یه صنعت نگاه میکنن و کسب درامد میکنن اما در ایران متاسفانه حتی ساختش هم جرم محسوب میشه و ماده قانونی داره..شما انتهای جزوه گرت یه چیزی مثل قسم نامه قضات خودمون بعد از تحلیف میبینید که نوشته شده:
تعهد می دهم که بعد از کندن هر چاله ای ان را پر کنم
تعهد میدهم به اثار باستانی و تاریخی اسیب نزنم
کاملا اخلاقی......واقعا وقتی اینا رو خوندم کیف کردم. @};- @};-

چهارشنبه 17 تیر1394 - 4:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

amir6777 نوشته است:
دیو سپید نوشته است:

بله داداش..در سایر کشور ها به فلزیاب و ساخت و فروش اون به عنوان یه صنعت نگاه میکنن و کسب درامد میکنن اما در ایران متاسفانه حتی ساختش هم جرم محسوب میشه و ماده قانونی داره..شما انتهای جزوه گرت یه چیزی مثل قسم نامه قضات خودمون بعد از تحلیف میبینید که نوشته شده:
تعهد می دهم که بعد از کندن هر چاله ای ان را پر کنم
تعهد میدهم به اثار باستانی و تاریخی اسیب نزنم
کاملا اخلاقی......واقعا وقتی اینا رو خوندم کیف کردم. @};- @};-

هه چه جالب واقعا خاااااااااااااااک تو سرمون X(

چهارشنبه 17 تیر1394 - 5:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام
سوالاتون را از پایین به بالا جواب میدهم شما میگویید شرکت معتبر گرت قیمت محصولات خود را در سایت اصلی نمیگذارد یا اصلاٌ به سایتها سر نمیزنید یا یک چیز هوایی میگی لطفاٌ به سایت http://www.garrett.com/hobbysite/hbby_atx_main_en.aspx یک سری بزن ببین واقعاٌ قیمت نمیده _ شما گفتید مگر من مدیر شرکت مینلب هستم که قیمت نمیزارم پس از شما سوال میکنم چرا به قطعیت بیان میکنید قیمت یک سیستم gpz7000 به مبلغ 7500 دلاره فقط چون از شرکت دپار دبی سوال کردید ملاک میشود پس اگر من از شرکت Kellyco سوال کنم قیمت gpz7000 به قیمت 9999 دلاره پس ملاک این است یا کیفیت محصولات مینلب در شرکت دپار پایین تر از کیفیت محصولات مینلب در شرکت Kellyco است آقای محترم شما میگید کاهش قیمت محصولات مینلب در خاورمیانه نسبت به جاهای دیگر به خاطر این است که فروش بالا و سود کمتر حرف شما درست پس چرا محصولات مینلب از جمله E-Trac _ 705 X-Terra _ 505 X-Terra 305 X-Terra _ SDC2300 Gold Metal Detector_ Safari در شرکت دپار ترکیه اختلاف قیمت با همین محصولات در سایت Kellyco و amazon ندارد و فقط اختلاف قیمت برای مدل gpx است اگر این یک روش استراتیژیک شرکت مین لب برای فروش باشد باید برای همه محصولات باشد پس حرف شما منطقی نیست
_ شما گفتید شرکت دپار ترکیه سایتش را به روز نمیکند یعنی شما قبول میکنید شرکتی مثل دپار ترکیه که یک شعبه هم در دبی دارد سایت خودش را به روز نکند لطفاٌ دیگه اینو جایی نگید _ آقا این چه استدلالی است که شما می آورید من دارم از بهترین برند فلزیاب صحبت میکنم شما داری برند معتبر مین لب را با پراید مقایسه میکنید تمام کاربرا انجمن میدانند اگر میخواهید شرکت مینلب را با برند اتومبیل ملاک قرار دهید باید با برندی همانند بنز و بی ام دبلیو باشد و برند پراید را با همین سیستمهای دست ساز یکی کرد چون پراید کیفیت ندارد باید زیر قیمت بفروشد آیا مین لب هم کیفیت ندارد و در مقابل رقبای خود به خاطر نداشتن کیفیت از قیمت میزند تا فروش رود شما چرا تو پیغمبرا فقط جرجیس را چسبیدی مثال پراید درا یران این قدر هست در بیرون اینقدر یعنی چه شما میان 196کشور دنیا رفتی چسبیدی به این موضوع _ آخه کدوم آدم عاقلی این حرف شما رو قبول میکنه که ایرانی ها میروند ماشینهای دسته دوم عربها را میخرند بعد بهش میرسند بعد داخل ایران به قیمت صفر میفروشند مگه این اتومبیل از زیر سبزه درآمده که مدل و سال ساخت و سند گمرکی نداشته باشد آقا خواهش میکنم کمی بیشتر تامل کنید ضمناٌ من باز فلزیاب را با برند اتومبیل مثال زدم شما که با شوار بنگلادشی مثال زدید عزیزم _ آقای محترم بدانید اتومبیلهای سفارش آمریکا و اروپا با سفارش آسیا از نظر کیفیت فرق دارد زیاد نمیتونم داخل جزئیات بشوم یک مورد را میگویم مثلاٌ بی ام دبلیو z4 در آمریکا به سفارش آمریکا زده میشود ولی در آسیا به سفارش آسیا در پاسخ بعدی قیمت بنزین جهانی است حالا یک کشور سوبسید میدهد و یک کشور نمی دهد اگر پمپ بنزینهای کشورهای اروپایی و آمریکایی را دیده باشد برای رقابت در فروش بنزین هر کدام اگر به سنت هم باشد قیمت کمتری میگزارند چون در بیشتر کشورهای اروپایی و آمریکایی همه چیز شخصی است
باز هم اگر سوالی بود جواب میدم البته برای بنده محرز شده که شرکت مینلب ریگی به کفش دارد حالا بقیه کاربرا خودشان میدانند .

چهارشنبه 17 تیر1394 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

و باز هم سلام
بنده از اینکه قیمت رو در شرکت گرت ندیدم عذرخواهی میکنم و جرات عذرخواهی هم دارم.
دوم نوشتین چرا فقط تفاوت قیمت فقط برای سیستمهای سری gpx هست به این دلیل هست که بیشتر فروش دستگاههای مینلب در خاورمیانه سری جی پی ایکس هست ونه این دستگاههایی که شما نام بردین و چندان مشتری ندارن و فروششون از سری جی پی خیلی کمتره بنابراین شرکت مینلب فروش چندانی از این نمونه هایی که شما نام بردین نداره و قیمت و کاهش نمیده..

من شرمنده ام که باز باید تکرار کنم.بنده کی گفتم دپار دبی؟؟؟؟؟ :D :D
بنده گفتم تماس بگیرید خود نمایندگی مینلب در دبی و نه دپاررررررر دبی..خدا لعنت کنه پدر و مادر دپار دبی و ترکیه رو :D :D ...

من فلزیاب رو با خودرو مقایسه نکردم و اتفاقا عرض کردم قیاس بیجایی است..شما مثال خودرو زدید و منم با پراید جواب دادم.مساله خودروی کارکرده رو به جای صفر برا مردم جا میزنن من ادمو میشناسم که وارد میکنه اینطوری دلت میخواد یه دونه ازش بخر چون هم قانونیه و هم با این حساب صفر هست و فقط میمونه وجدان که بعضیا ندارن..
من شلوار رو با فلزیاب قیاس نکردم و فقط مثال زدم که توان اقتصادی کشورها رو که تفاوت داره ذکر کرده باشم اقا حبیببببب :D :D :D

خب حبیب جان شرمنده ام که دوباره با ایدی دیگت اومدی که ثابت کنی قیمت اصلی دستگاه جی پی بیشتر از این حرفاست تا دستگاه 5000 مالزی خودت که گرون خریدی رو با فراهم کردن این جو بفروشی به یه تازه وارد با این عنوان که مال من اصلیه...بس کن خواهشا :D
متن قرمز و میبینی...دقیقا وقتی تو تاپیک های قبلی وقتی جوابتو میدادم عصبانی شدی و شروع کردی به فحش دادن دقیقا همین متن و برات نوشتم. چون بهت گفتم زنگ بزن به نمایندگی مینلب در دبی. جواب دادی که تو گفتی دپار دبی..من عرض کردم نگفتم دپار دبی و برو ببین تو پاسخ قبلیم. اومدی فحش دادی و گفتی متن قبلیت و ویرایش کردی.دوباره باز همون تکرار شد الان بهت گفتم زنگ بزن نمایندگی خود مینلب در دبی نوشتی که گفتم دپار دبی..بس کن دیگه..بسه..
خودتی :D :D

چهارشنبه 17 تیر1394 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
آقایون داداشا سام و علیک :D
آقا یه سیستم که پنج سال پیش تولید میشه جرا باید هنوز در نمایندگی دپار وجود داشته باشه؟ L-)
نکته اینجاست :ymsmug:
مگه نفع بعضیا تواین باشه که هی زود زود دارن این سیستم رو پیشنهاد میکنند. شاید من خیلی انحراف فکری داشت باشم :D خوب دیگه
تو ایران بزگترین ومرغوب ترین شرکت پی وی سی دو درجه جنس داره ولی آقا خدایش زنگ به کارخونه که می زنی یه جور دیاره این دو محصول برات حرف میزنن که باور میکنی تمام محصولات درجه یک است ولی اینکار رو برای رقابت با دیگر کارخانجات انجام میدن

چهارشنبه 17 تیر1394 - 9:37pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام
آقای محترم بنده حبیب آقا نیستم بنده یک از کاربرای قدیمی این انجمن هستم لطفاٌ به تاریخ عضویت اینجانب نگاهی بیندازید و تنها به محکمه نروید و قصاص قبل از جنایت نفرمائید و ضمناٌ آقای محترم این چه طرز بحث و برخورد هستش گفته شما : بسه خودتی اگر معنی اون را در مفهوم نمیدانی باید بگویم به شخصیت و شناخت و نزاکت شما بر میگرده من با کسی اصلاٌ و بهیچ وجه و حتی به خودم اجازه نمیدهم که اینگونه با کاربران محترم اینگونه سخن و بیانی داشته باشم . این بحثی هستش که برای بیشتر کاربرای انجمن وجود دارد و هنوز حل نشده شما میگویید این نیست دیگر خودتان میدانید شاید هم گفته شما درست باشد ولی لطفاً در مجادله بحثی در انجمن کمی صبور و انتقاد پذیر باشید.
ضمناٌ آقای محترم بنده یک مصرف کننده هستم ولی شما یک فروشنده فلزیاب (به گفته خودتان در پستهای قبلی خودتان) و باید از حقوق خودم دفاع و نسبت به اورجینال بودن و کیفیت محصول سوال بپرسم و یقین پیدا کنم و اطلاع رسانی کنم حالا من نمیدانم چرا به مذاق شما خوش نیامده .

حالا یک سوال از کاربرای محترم انجمن دارم چرا فقط شرکت مینلب در سایت اصلی خودش قیمت پایه را تعیین نمی نماید (( کسی که حسابش پاک است از محاسبه چه باک است )) اگر مینلب قیمت پایه محصولات را اعلام کند یعنی خودش به زبان بی زبانی درجه بندی و اورجینال بودن کلیه محصولات خودش را زیر سوال میبرد برای همین اعلام قیمت نمیکند.
با تشکر از همه دوستداران

پنج شنبه 17 تیر1394 - 12:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فروشنده هم شدیم :D :D ...شما راس میگی @};- :D ;)

پنج شنبه 17 تیر1394 - 12:07am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 169 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 44 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure