انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 8:30pm

پاسخ به موضوع  [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی
 دستگاه دستساز عجیب (سوپر مگا) 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
من فهمیدم جریان چیه ...
چون طرف فقط تو تستهاش موفق است و میتونی جنسی که مشتری قایم کرده رو پیدا کنه مطمئئن باشید یارو از جنها کمک میگیره جنها محل دقیق و عمق دقیق هدف رو بهش میگن اون هم با توجه به این که دستگاش هیچ کارایی نداره مشتریش رو سر کیسه میکنه...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

واقعا این قضیه برای من قابل درک نیست

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
MOTEASEFAM BARAYE DOSTANI KE ENGHADR TAKHIOLATE GHAVI DARAN!
EIN FARD BA BORD CD HAYE KHANEGI VA KLID HAYE MEKANIKI KE TANHA 1 PELATIN RA GHAT O VASL MIKONEH CHETOR MITONEH TA 40METRO AX BARDARY KONE????????
LOTFAN DARK VA ANDISHE VA KHERADE MARDOM RO BE BAZI NAGIRID!!!!!
BARAY HAMCHIN NOFOZI NIAZ BE MANBAE TAGHZIEHEI BE BOZORGI YEK NIROGAH HAST!!!
HATM BEDANID KESI BA EIN FARDE TAVAHOMI HAM DAST VA HAM KISE AST !

قسمت !

جمعه 7 خرداد1394 - 12:36am
مدیر کل
مدیر کل

با توجه به توضیحات دوستان بنظر من هم این دستگاه کار خاصی صورت نمیده! ترکیبی از چند کیت و برد آماده که بعضا در سالم بودنشون هم جای تردید هست بیشتر نکاتی انحرافی بنظر میاد.
حالا اینکه شخص فقط خودش میتونه با دستگاه کار کنه و فقط هم در تستهای خاصی میتونه موفق باشه نکته جالبیه. کاری به مسائل علوم غریبه نداریم! ولی تستهایی با شرایط خاص رو با کلک و حقه های مختلفی میشه ترتیب داد. در واقع این مساله ای هست که در یک شعبده بازی هم اتفاق میفته و شعبده باز ذهن بیننده رو معطوف به مسائل خاصی میکنه که خودش میل داره و واقعیت ماجرا از چشم پنهان هست!

جمعه 7 خرداد1394 - 2:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

rot نوشته است:
MOTEASEFAM BARAYE DOSTANI KE ENGHADR TAKHIOLATE GHAVI DARAN!
EIN FARD BA BORD CD HAYE KHANEGI VA KLID HAYE MEKANIKI KE TANHA 1 PELATIN RA GHAT O VASL MIKONEH CHETOR MITONEH TA 40METRO AX BARDARY KONE????????
LOTFAN DARK VA ANDISHE VA KHERADE MARDOM RO BE BAZI NAGIRID!!!!!
BARAY HAMCHIN NOFOZI NIAZ BE MANBAE TAGHZIEHEI BE BOZORGI YEK NIROGAH HAST!!!
HATM BEDANID KESI BA EIN FARDE TAVAHOMI HAM DAST VA HAM KISE AST !

درود بر اساتید و دوستان
جناب rotعزیز اگر منظورتون از کسی که درک و اندیشه و خرد مردم رو به بازی گرفته من هستم باید خدمتتون عرض کنم که سخت در اشتباهید.من با توجه به صحبتهایی که چند نفر دیگه در انجمن در ارتباط با همچین دستگاهی کرده بودن و 4نفر از دوستان خودم از نزدیک دیده بودن از دو سه سال پیش پیگیرش شدم وخیلی هم تلاش کردم تا این دستگاه و سازنده وصاحب دستگاه رو از نزدیک پیداشون کردم وتا بخود دستگاه دسترسی پیدا نکردم سعی کردم هیچ صحبتی در موردش نکنم و گفتم چون الان میتونم از وسیله عکس بگیرم و وجودش مستند هست مطرحش میکنم شاید چیز خوبی باشه.و بتونم با اینهمه محبتهایی که از مهندس حمید عزیز و خیلی از دوستان انجمن دیدم گوشه ای از زحمتهای اونها رو جبران کنم.ضمنا اینکه قبل از مطرح کردن این موضوع این دستگاه رو از نزدیک به دو مهندس دیگه هم نشون دادم که اونها گفتن ازش سردر نمیارن ولی منکرش هم نشدن.به همین خاطر بخودم اجازه دادم تا موضوع رو در انجمن مطرح کنم.وهدفی جز کمک کردن نداشتم.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

جمعه 8 خرداد1394 - 10:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
DOSTE KHOBAM MOTMAEN BASH MANZORE MAN BA SAZANDEH TAVAHOMI BODEH !
AMA DOSTAN HAM NABAYAD BAZAR GARMI KONAND !
MANTEGH VA KHERAD HAMCHIN CHIZIO GHABOL NAKHAD KARD!

قسمت !

جمعه 8 خرداد1394 - 2:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام من با استاد rootموافقم .آ دم باید یکم بیندیشه.کوچک همه شما هم هستم :-H

جمعه 8 خرداد1394 - 2:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: وطنم ایران
rot نوشته است:
DOSTE KHOBAM MOTMAEN BASH MANZORE MAN BA SAZANDEH TAVAHOMI BODEH !
AMA DOSTAN HAM NABAYAD BAZAR GARMI KONAND !
MANTEGH VA KHERAD HAMCHIN CHIZIO GHABOL NAKHAD KARD!

آقای محترم! آقای عزیز! آقایی که اصلا اعتنائی به تذکر دوستان نمیکنی! للللللللللططططططططف بفرمایید انگلیش تایپ نکنید! پارسی بنویس! فکر کنم من پنجمین کاربری باشم که این تقاضا رو کرده باشم! آقای مدیریت محترم حمید و مجتبی گرامی یک تذکری به ایشان بدید. متشکر.

سلامتی پرندگانی که از خشکسالی مردند، ولی از گندمزار نامردان نخوردند..

جمعه 8 خرداد1394 - 5:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غضنفر نوشته است:
همونطور که عرض کردم اين دستگاه رو دايى در سمنان ديده بودن به طوريکه طرف دستگاه رو به دوش انداخته و ته چراغ قوه رو که توش تخليه شده و ليزری براش تعبيه شده بود رو به شکم چسبانده دقيقا زير دستگاه و به آرامى ميچرخه و يکجا دستگاه کمی خر خر ميکنه که طرف به سمت جلو ميره و اين کار تا رسيدن به نقطه مورد نظر ادامه دار ميشه و وقتي از هدف رد شد خرخر قطع شده و طرف برگشت به سمت مسير آمده و دوباره به چرخش ادامه ميده دوباره دنبال خرخر دستگاه ميگرده و بعداز گرفتن نقطه به شکلی که ديگه خرخر قطع ميشه اين کار رو از دو جهت شمال و جنوب تست کرده و بعداز چند باز ور رفتن با چراق قوه و دستگاه نقطه و عمق رو ميگه اسم طرف مهندس چاشمی بوده و دستگاه رو از مشهد براش ارسال کرده بودن

مهندس چاشمی ما تو سمنان نداریم.چاشم در واقع یکی از روستاهای اطراف سمنان می باشد .که من خیلی از افراد اونجا رو میشناسم .اگه اقای غضنفر اطلاعات بیشتری از طرف در اختیارم بزاره.شاید بتونم طرف رو پیدا کنم.

شنبه 9 خرداد1394 - 8:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
اوطور که از عکس معلومه این دستگاه چند تا میکرو چیپ داره که سیم کشی پایه هاش بدون امکانات یه شرکت امکان نداره اگه میگفتش دستگاه okmرا تو یه رادیو جا سازی کرده منطقی تره

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

یکشنبه 9 خرداد1394 - 12:27am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 70 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 3 , 4 , 5 , 6 , 7  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 43 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure