انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 7:05am

پاسخ به موضوع  [ 42 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 دستگاه EXP4500 شرکت OKM 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان کسی اطلاعاتی درباره ی سیستم EXP4500 شرکت okm داره یا تا الان باهاش کارکرده؟؟چه آپشن هایی داره و چه لوازمی همراهش هست؟؟تا چه عمقی میشه باهاش اسکن گرفت؟؟

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 12:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیزخودتو الاف دسگاههای شرکت okm نکن اگه توی همین سایت بگردی خیلیها راجع به کلاهبردار بودنش صحبت کردن

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 1:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آخه خیلی اسکن هاش حرفه ای هستند.و با سنسورشون میشه همه جا رو اسکن کرد.من دستگاه زمین شناسی رو هم دارم بدیش اینه که نمیشه همه جا رو اسکن کرد.

شنبه 26 اردیبهشت1394 - 2:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دوستان ميخوام يه سيستم تصوير برداري بگيرم به نظرتون بين Exp4500 و EXP5000 كدوم بهتر جواب ميده..كسي از دوستان تجربه ي كار با محصولات okmرو داره؟؟

تا چه عمقي ميشه روشون حساب بازكرد؟؟؟

شنبه 2 خرداد1394 - 7:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Linkon نوشته است:
دوستان ميخوام يه سيستم تصوير برداري بگيرم به نظرتون بين Exp4500 و EXP5000 كدوم بهتر جواب ميده..كسي از دوستان تجربه ي كار با محصولات okmرو داره؟؟

تا چه عمقي ميشه روشون حساب بازكرد؟؟؟

فلزات تا 2 متر( به شرطیکه داخل حفره نباشن) و حفرات رو تا 8-7 متر. ولی کلاً بیخودن. خودتو علّافشون نکن.

شنبه 2 خرداد1394 - 9:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

دستگاه های okm که بیخود هستند ، دستگاه های Lorenz هم که میگند ذزات میزنه ،دستگاه های Nokta هم که به درد نمیخوره ، دستگاه های minelb هم که عمق کم میزنه ، دستگاه Examiner هم که هوشی جان گفتند اپراتوری سخته ...میشه یه سیستم که جواب خودش رو پس داده معرفی کنید؟

دوشنبه 4 خرداد1394 - 7:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فقط توکل کن به خدا و ردیابت که جایی رو گرفت حفر کن یا هست یا نیست به همین سادگی .

...جواب ابلهان خاموشیست....

دوشنبه 4 خرداد1394 - 8:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود linkonعزیز
خودت رو ناراحت نکن همه همین مشکلات رو دارن بنظر من ردیاب انجمن رو با یه گرت جی تی آی2500 که توباکس داره تهیه کن که هم هزینه خرید هر دو دستگاه نسبت به دستگاه های دیگه کمتره هم ارزش و کاراییشون نسبت به پولی که میدی بیشتر.
موفق باشی.

از پل نامردان عبور مکن بگذار اب تورا ببرد.از ترس شیر به روباه پناه مبر بگذار شیر تورا بدرد.درنده باش ولی از کنار اهوی بی پناه به ارامی گذر کن.کورش بزرگ

دوشنبه 4 خرداد1394 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Asort1 نوشته است:
درود linkonعزیز
خودت رو ناراحت نکن همه همین مشکلات رو دارن بنظر من ردیاب انجمن رو با یه گرت جی تی آی2500 که توباکس داره تهیه کن که هم هزینه خرید هر دو دستگاه نسبت به دستگاه های دیگه کمتره هم ارزش و کاراییشون نسبت به پولی که میدی بیشتر.
موفق باشی.

داداش یه گرت 2500 سراغ دارم اصلیه و سه تا لوپ داره ولی توباکس یا همون متعامدش همراش نیست.لوپ متعامدش گیرمیاد؟..به نظرت چند می ارزه بخوام از طرف بگیرمش..ارزششو داره؟؟
با همون لوپ توباکسش تفکیک هم داره؟؟

دوشنبه 4 خرداد1394 - 9:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ردیاب انجمن رو داشتم برا من خوب نبود... ~X( خوشبختانه دادمش به یکی از بچه های سایت اون باهاش موفقیت داشت..من یه چیزی میخوام که تو 6تا8 متر بتون حفره یابی کنه و فلزیابی کنه و تصویر3 بعدی بده در صورت امکان تفکیک خوبی داشته باشه .قیمت مهم نیست تا 80 تومن هرچی باشه.

دوشنبه 4 خرداد1394 - 9:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 42 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 86 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure