انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 9:51pm

پاسخ به موضوع  [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیاب گارمین 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان
کسی از فلزیاب گارمین اطلاعی داره
یه گروه برا دستگاه زذن میخوان بیان که گفتن با گارمین میایم که اونایی که میخوان پول بهش بدن برا دستگاه زدن اومدن پیشم برا تحقیق که گفتم تا جایی که من اطلاع دارم گارمین فقط GPS هستش که بعد از صحبت با دستگاه دار گفتش که بله جی پی اسش هم هست ولی این اون نیس گقت من 14 متر عمق و 360 متر مساحت رو برات اسکن میکنم و تصویرش هم همونجا بهت میدم . اینم گفت که هر جا برا تست میخواین منو ببرین بعد از اطمینان از سیستم منو به محله اصلی ببرین
حالا میخوام از دوستان اگه کسی در این باره اطلاعی داره بگه که منم به اون بنده خداها بگم که یه وقت پولشون هدر نره

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: خراسان شمالی
archilO نوشته است:
سلام دوستان
کسی از فلزیاب گارمین اطلاعی داره
یه گروه برا دستگاه زذن میخوان بیان که گفتن با گارمین میایم که اونایی که میخوان پول بهش بدن برا دستگاه زدن اومدن پیشم برا تحقیق که گفتم تا جایی که من اطلاع دارم گارمین فقط GPS هستش که بعد از صحبت با دستگاه دار گفتش که بله جی پی اسش هم هست ولی این اون نیس گقت من 14 متر عمق و 360 متر مساحت رو برات اسکن میکنم و تصویرش هم همونجا بهت میدم . اینم گفت که هر جا برا تست میخواین منو ببرین بعد از اطمینان از سیستم منو به محله اصلی ببرین
حالا میخوام از دوستان اگه کسی در این باره اطلاعی داره بگه که منم به اون بنده خداها بگم که یه وقت پولشون هدر نره

اگه همچین سیستمی باشه واقعا ارزش خرید داره چی برسه به اجاره . ارچلو جان آمدن ته تویه سیستمشان را در بیار. ..

خداوندا ارامشی ده تا بپذیرم انچه را نمیتوانم تغییر دهم

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 3:58pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام جعفر جان
حتما میرم اخه قراره اگه اومدن منم برم باهاشون تا ببینم قضیه چیه
نتیجه رو حتما مینویسم........

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 4:12pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون archilO عزیز که این موضوع خوب و جالب و مهم رو مطرح کردین!
درسته گارمین از دیرباز یکی از بهترین و معروف ترین تولید کنندگان دستگاههای جی پی اس در دنیا بوده. ولی این شرکت دستگاههای دیگری هم داره که با سیستم سونار کار میکنن و اصطلاحا بهش Fish Finder یا ماهی یاب گفته میشه! :D سری Echo دارای این قابلیت هستن و برای داخل آب تصاویر واقعا خوبی رو میتونن نشون بدن. در کارایی سیستم سونار داخل محیط آب هیچ شکی نیست و میدونیم که دولفین ها در واقع از همین روش مسیریابی خودشون رو انجام میدن و در زیر دریایی ها هم استفاده میشه. اما من واقعا شک دارم که سیستم سونار داخل خاک اصلا قابل استفاده باشه. چنین قابلیتی رو هم برای هیچ یک از دستگاههای گارمین ندیدم. بهرحال گارمین شرکت معتبری هست و اطلاعات فنی تمام دستگاههاش در سایتش موجوده. مراقب باشین حکایت دستگاههای قلابی سونی و زیمنس نشه و یا دستگاهی که اسکن های فوق العاده ای رو در آب میگیره به جای دفینه یاب نشون شما ندن! تصاویر این سیستم های ماهی یاب تقریبا از هر سیستم مگنومتر و جی پی آر یا زمین شناسی که دیده باشین دقیق تر هست و اگر یک تصویر گرفته شده از داخل آب رو نشون شما بدن و بگن از زیر خاک گرفته شده قطعا تحت تاثیر قرار میگیرین! :D بهرحال این مدلهای به اصطلاح ماهی یاب رو میشه با صد الی هزار دلار تهیه کرد! خلاصه خیلی حواستون جمع باشه من مطمئن بودم روزی پای این ماهی یاب ها هم به بازار دستگاههای دفینه یاب داخلی باز میشه! :-s :D

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 4:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام. دقیقاً همینه که حمید جون فرمودن. چه فکر مشترکی!!! منم همیشه فکر میکردم با این ماهی یابا یه سری دارن از این تیپ کلاهبرداریا میکنن. این شرکت اصلاً از این تیپ سیستما نداره. ولی شماره یک جی پی اس سازاست.

آرچیلو جان اگر طرفو دیدی حسابی از نظر تست بچلّونش. :D بهترینش اینه که یه فلز مدفون مشخص و در نزدیکیش هم حفره مخفی و محبوسی داشته باشی و اگر هم تصویری نشونت داد ازش بخوای همون محلو از 2 جهت دیگه به اصطلاح کنترل اسکن کنه و باید بتونه مقایسه منطقی بین اسکناش ارائه بده. همینجا میتونی مچشو بگیری بعلاوه که در لبۀ منطقه مد نظرجستجوتون یک شی فلزی متوسط در عمق کم (نیم تا 1 متری) از قبل دفن کنید مثل پیت 17 کیلویی. بعد ببریدش پای کار اگر کارش درست باشه نباید ردش کنه.( ناسلامتی تا 300 متر شعاع میزنه دیگه :D ) چون اینا شیوه کارشون " انکار و نفیه" میان میزنن بعد میگن هیچی نداره. وقتی جلوی چشمش اون پیتوبیرون بکشید دیگه کارش تمومه. :ymdevil:

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خیلی ممنون archilO عزیز که این موضوع خوب و جالب و مهم رو مطرح کردین!
درسته گارمین از دیرباز یکی از بهترین و معروف ترین تولید کنندگان دستگاههای جی پی اس در دنیا بوده. ولی این شرکت دستگاههای دیگری هم داره که با سیستم سونار کار میکنن و اصطلاحا بهش Fish Finder یا ماهی یاب گفته میشه! :D سری Echo دارای این قابلیت هستن و برای داخل آب تصاویر واقعا خوبی رو میتونن نشون بدن. در کارایی سیستم سونار داخل محیط آب هیچ شکی نیست و میدونیم که دولفین ها در واقع از همین روش مسیریابی خودشون رو انجام میدن و در زیر دریایی ها هم استفاده میشه. اما من واقعا شک دارم که سیستم سونار داخل خاک اصلا قابل استفاده باشه. چنین قابلیتی رو هم برای هیچ یک از دستگاههای گارمین ندیدم. بهرحال گارمین شرکت معتبری هست و اطلاعات فنی تمام دستگاههاش در سایتش موجوده. مراقب باشین حکایت دستگاههای قلابی سونی و زیمنس نشه و یا دستگاهی که اسکن های فوق العاده ای رو در آب میگیره به جای دفینه یاب نشون شما ندن! تصاویر این سیستم های ماهی یاب تقریبا از هر سیستم مگنومتر و جی پی آر یا زمین شناسی که دیده باشین دقیق تر هست و اگر یک تصویر گرفته شده از داخل آب رو نشون شما بدن و بگن از زیر خاک گرفته شده قطعا تحت تاثیر قرار میگیرین! :D بهرحال این مدلهای به اصطلاح ماهی یاب رو میشه با صد الی هزار دلار تهیه کرد! خلاصه خیلی حواستون جمع باشه من مطمئن بودم روزی پای این ماهی یاب ها هم به بازار دستگاههای دفینه یاب داخلی باز میشه! :-s :D

مهندس جان ممنون بابت توضیحاتتون
مهندس اگه سایت این گارمینو داری لطفا بزارش من که گیج شدم تو نت ........

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mahmood51 نوشته است:
سلام. دقیقاً همینه که حمید جون فرمودن. چه فکر مشترکی!!! منم همیشه فکر میکردم با این ماهی یابا یه سری دارن از این تیپ کلاهبرداریا میکنن. این شرکت اصلاً از این تیپ سیستما نداره. ولی شماره یک جی پی اس سازاست.

آرچیلو جان اگر طرفو دیدی حسابی از نظر تست بچلّونش. :D بهترینش اینه که یه فلز مدفون مشخص و در نزدیکیش هم حفره مخفی و محبوسی داشته باشی و اگر هم تصویری نشونت داد ازش بخوای همون محلو از 2 جهت دیگه به اصطلاح کنترل اسکن کنه و باید بتونه مقایسه منطقی بین اسکناش ارائه بده. همینجا میتونی مچشو بگیری بعلاوه که در لبۀ منطقه مد نظرجستجوتون یک شی فلزی متوسط در عمق کم (نیم تا 1 متری) از قبل دفن کنید مثل پیت 17 کیلویی. بعد ببریدش پای کار اگر کارش درست باشه نباید ردش کنه.( ناسلامتی تا 300 متر شعاع میزنه دیگه :D ) چون اینا شیوه کارشون " انکار و نفیه" میان میزنن بعد میگن هیچی نداره. وقتی جلوی چشمش اون پیتوبیرون بکشید دیگه کارش تمومه. :ymdevil:

حتما mahmood51 عزیز خوب حالشو میگیرم تا اگه ریگی به کفشش هست رو من معلوم کنم
جای تست هم دارم که تو حفره فلزه یه پلاستیک زباله پر از قوطی روغن ماشین یه لیتری تو قنات قایم کردیم برا تست fpi که اونم همونجا تست میکنیم
حسسسسسسابی میچلونمش......... :D :D

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 8:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد عزیز وبچه ها
یادم رفت بگم یارو گفته نمیتونم هر دفعه بیشتر از 5 دقیقه اونو روشن کنم بعد از 5 دقیقه یه بار باید خاموش کنم بعد از 2 یا3 دقیقه دوباره روشنش کنم تا ردیابی نشم و................از این تفاسیر
حالا نمیدونم برا چی اینو گفته ؟شما چی حدس میزنین؟

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 8:48pm
مدیر کل
مدیر کل

http://sites.garmin.com/en-US/combos

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 8:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

archilO نوشته است:
استاد عزیز وبچه ها
یادم رفت بگم یارو گفته نمیتونم هر دفعه بیشتر از 5 دقیقه اونو روشن کنم بعد از 5 دقیقه یه بار باید خاموش کنم بعد از 2 یا3 دقیقه دوباره روشنش کنم تا ردیابی نشم و................از این تفاسیر
حالا نمیدونم برا چی اینو گفته ؟شما چی حدس میزنین؟

به چه دليل دوست عزيز..به دليل داشتن GPS? خدمتتان عرض کنم که جى پى اس تنها گيرنده است و فرستنده نيست که قابل رديابى باشد.
در ضمن براى رديابى 45 ثانيه زمان لازم است بنابراين 5دقيقه زمان زيادى خواهد بود.حال دليل گفتن اين حرف نامشخص است.
موفق باشيد برادر عزيزم.....

جمعه 27 فروردین1394 - 12:12am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure