انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 12:38pm

پاسخ به موضوع  [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی
 صوتی بهتر است یا تصویری؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
بهتون قول میدم اگر انسان یک ذره (به اندازه نخود و یا کمی درشت تر مثلا تیله بازی بچه ها) مغز تو کله مبارکش باشه و اینجور دستگاهی هم داشته باشه که به راحتی بتونه خزانه پیدا کنه، میره یه جا برا خودش پیدا میکنه و برای همیشه دور این کارو خط میکشه. نه این که بیاد به بدبختی خودشو به خطر بندازه دنبال مشتری بگرده که 5 میلیون از یکسری آدم بخت برگشته بگیره تا براشون دستگاه بزنه.

یکشنبه 25 خرداد1393 - 8:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ماهواره ای وزن رو مشخص نمیکنه اون بابا کلاهبردار بوده..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 25 خرداد1393 - 7:35pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
بهتون قول میدم اگر انسان یک ذره (به اندازه نخود و یا کمی درشت تر مثلا تیله بازی بچه ها) مغز تو کله مبارکش باشه و اینجور دستگاهی هم داشته باشه که به راحتی بتونه خزانه پیدا کنه، میره یه جا برا خودش پیدا میکنه و برای همیشه دور این کارو خط میکشه. نه این که بیاد به بدبختی خودشو به خطر بندازه دنبال مشتری بگرده که 5 میلیون از یکسری آدم بخت برگشته بگیره تا براشون دستگاه بزنه.

خدا پدرتو بیامرزه
اینو ما هم گفتیم دوستان مثل هاپوکومار پاچه مارو گرفتن

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
ماهواره ای وزن رو مشخص نمیکنه اون بابا کلاهبردار بوده..

سورنا جان ما که تو این همه سال هرچی دیدیم همش دروغ بود
ده بیست سال پیش مد شده بود با رمال بازی و درویش بازی و ... مردم رو میچابیدن الان با سیستم ماهواره ای میچاپن
من منکر علوم غریبه و ... نیستم و چون چیزی بر خدا پوشیده نیست و خداوند میتونه به انسانها مسایلی رو الهام کنه پس شدنیه ولی همه می دونیم که 99 درصدش دروغه
در مورد سیستم ماهواره ای هم نمیگم دروغه ولی 3 یا 4 ساله دارم میبینم که با این حرفا دارن سر مردم رو شیره میمالن
یکی از دوستان که 35 ساله اپراتوره و فوق العاده حرفه ایه می گفت خیلی جاها رفته که با این جور به اصطلاح سیستم ها اومدن مردم رو سر کار گذاشتن در صورتی که اصلا هیچی وجود نداشته
به هرحال تا زمانی که من نبینم کسی با این سیستم به نتیجه رسیده نمیتونم قبول کنم گرچه به راحتی هم نمیشه ردش کرد

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

چهارشنبه 28 خرداد1393 - 10:35pm

سلام من برعکس شما فکر می کنم ادم با سیستم های پالسی نمی دونه چی روزده زراتو یا خودهدفو یا حتی عمق هدفم نمی دونه بعد یه مدت حفاری فکر می کنه دستگاه به ذرات زده یا هیچی نیست. در اینجا دستگاههای تصویری یا بخصوص پالسی های تصویری خیلی به کار ادم میان و نقطه رو تایید می کنن.مثل لورنز با دیتالوگر یا سیریوس یا انتارس و امفادپرو که دستگاههای قابلی هستن.ارزونترین پالس تصویری دلتا5000کاایکس اس هستش که کارایی خوبی تا2.5متر داره

جمعه 26 تیر1394 - 10:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

KXS؟!!!!!! :-o :-o :-o :-o

جمعه 26 تیر1394 - 10:38am
کاربر فعال
کاربر فعال

reza568 نوشته است:
سلام من برعکس شما فکر می کنم ادم با سیستم های پالسی نمی دونه چی روزده زراتو یا خودهدفو یا حتی عمق هدفم نمی دونه بعد یه مدت حفاری فکر می کنه دستگاه به ذرات زده یا هیچی نیست. در اینجا دستگاههای تصویری یا بخصوص پالسی های تصویری خیلی به کار ادم میان و نقطه رو تایید می کنن.مثل لورنز با دیتالوگر یا سیریوس یا انتارس و امفادپرو که دستگاههای قابلی هستن.ارزونترین پالس تصویری دلتا5000کاایکس اس هستش که کارایی خوبی تا2.5متر داره

=))

سلام بر عزیز فرید باقری
بابت این شکلک پوزش ؛ اما واقعا برازنده این پست شماست.

فکر کنم اشتباهی امدی؛ یا خودت اشتباهی هستی؛ یا مارو اشتباهی گرفتی؛ یا اینجارو اشتباهی گرفتی؛ یا کاایکس اس رو اشتباهی گرفتی؛ یا کلا دنیارو اشتباه گرفتی :D

خیلی محترمانه سعی در انتقال مطالب کذب و چرت و پرت و از رده خارج و درپیت و کلاهبرداری و سودجویی و اعتبار بخشیدن به این مزخرفات رو داری :ymsick:

ما هم اینجا هیچی نمیفهمیم ;;)

اون از تعریف کتب پر خیر و برکت فرید باقری ؛ اون از دفاع از علم فراوان فرید باقری که فرمودی علم ایشون مفت نیست ؛ اینم از تبلیغ delta 5000 شرکت منحوس kxs :))

دوست برادرم یکی از این دستگاه دلتا5000 منحوس رو خریده بود 70 میلیون چند سال پیش- بعد از کلی بیابانگردی ردش کرد نمیدونم چند میلیون :ymsick:

خیلی زرنگی :ymsmug: B-)

اگه یه وقت معنی کلمه خجالت رو فهمیدی و تونستی معناش کنی هم برو پیش فرید باقری و هم برو شرکت کا ایکس این جمله رو مدام بهشون بگو
"خجالت بکشید -- خجالت بکشید -- خجالت بکشید"
یه ساز موسیقی هم واسش بساز که اینطوری معنی کلمه خجالت بیشتر جلب توجه میکنه شاید به یه کم خجالت کشیدن :-Q

شنبه 27 تیر1394 - 1:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز amanj هر چند من از کاایکس اس دل خوشی ندارم اما چرا اطلاعات غلط به مردم میدی کی گفته دلتا 5000 قیمتش 70 میلیونه :ymsick: اونم چند ساله پیش .
اولا جزو محصولات جدیده بعدشم تازه با این گرونی ها قیمتش نه میلیون و هشتصد تومنه . YMWHISTLE
http://kxsfelezyab.com/products/view/pid/30/lang/fa

...جواب ابلهان خاموشیست....

یکشنبه 28 تیر1394 - 10:46am
کاربر فعال
کاربر فعال

معراج نوشته است:
دوست عزیز amanj هر چند من از کاایکس اس دل خوشی ندارم اما چرا اطلاعات غلط به مردم میدی کی گفته دلتا 5000 قیمتش 70 میلیونه :ymsick: اونم چند ساله پیش .
اولا جزو محصولات جدیده بعدشم تازه با این گرونی ها قیمتش نه میلیون و هشتصد تومنه . YMWHISTLE
http://kxsfelezyab.com/products/view/pid/30/lang/fa

سلام بر تو :ymhug:
انتظار نداشتم حداقل شما یکی اینقد ساده باشید خیلی عذر میخوام که اینو گفتم.
معراج جون این حرف ایشون هست نه من.

اما
اولا چند سال پیش شامل یک و دو و سه سال پیش هم میشه.
دوما مگه صرف اینکه نوشتن قیمتش نه میلیون هستش پس همیشه و در همه جا با این قیمت فروخته میشه؟ یعنی واقعا شما خبر ندارید که چه کلاه برداریها و کثافت کاریهایی تو این کار میکنند؟ :-\

قیمت لورنز که قیمت ثابتی داره مطمئنا خیلی گرونتر انداختن به این و اون توسط عاملان فروش.
دستگاه فلزجو که قیمتی روش گذاشته نشده دارن میفروشن 7 میلیون و 20 میلیون و غیره...

همچین میگی کی گفته انگار این شرکت یا عاملان فروششون صدیقترین مردم کره خاکی هستن چونکه قیمت زدن تو سایت که 9 میلیونه YMWHISTLE
خوب بله قیمت زدن 9 میلیون اما همه خریداران که مثل من و شما شب و روز تو این سایتها و اینترنت نیستن که بفهمن اوضاع از چه قراره :-Q

خیلی راحت فریبشونو میخورن و میرن تو چاه [-X

یکشنبه 28 تیر1394 - 11:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مدیریت شرکت کلاهبردار کا ایکس اس با این ؤزیم کار میکنه اینقدر راحت تبلیغاتشون رو توی هر کوچه خیابان میزنند ایا کسی دیگه همچین امکانی براش هست در ضمن دستگاهاشون بدرد هیچی نمیخوره یه جای کار ور خراب میکنن تا طرف خودشو الاف بیابان بکنه و هیچی ایدش نمیشه ، مثلا همین ردیابی که من و خیلی ها گرفتن میله انتنش رو اهن کار گذاشته بودند که فقط زرات بزنه ، بقیه خودتون بگیرید برید . تا زمانیکه مردم به اینترنت اشنایی نداشته باشن خیلی راحت سر مردم کلاه میزارن چون مردم عادی از کجا باخبر بشن این شرکت کلاهبردار هست ، اگهی پشت دیوار رو میبینن تلفن میزنن اون طرف هم مثل گرگ نشته با شیرین زبانی چیزای اشغال خودشون رو بهشون میده ، با چند برابر قیمت ، بعد چند ماه تازه میفهمن چه کلاهی سرشون رفته و دیگه هیچ کار نمیشه کرد . چون خودشون با این رژیم هستن باهم میدزدن و میخورن و گرنه اینقدر راحت نمیزاشتن تبلیغ کنن.

یکشنبه 28 تیر1394 - 2:46pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: arlim و 41 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure