انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 3:34pm

پاسخ به موضوع  [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی
 صوتی بهتر است یا تصویری؟ 
نویسنده پیغام

راستی یه مطلبی هم تو همین سایت در مورد این دستگاهای ماهوارهای بود که نمی دونم چرا پاک شده

جمعه 7 شهریور1392 - 1:42am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rezassd نوشته است:
اگه این مدل دستگاه ها (ماهوارهای) وجود داشته باشه با چه روشی کار میکنه ؟ و چطور میشه این دستگاهای که میگین فوق پیشرفته هستن و ازشون اطلاعاتی کسب کرد؟ حداقل برای آگاهی خودمون از وجود چنین دستگاهایی چون واقعا باید دستگاه های پیشرفته و جالبی باشن چند وقت پیش داشتم یه گزارش تو همشهری می خوندم که یه کسی رو بابت فروش دستگاه بازداشت کردن نکته جالب توجه این گزارش برای من این بود که نوشته بود دستگاهای با ارزش هر کدوم 200 میلیون تومن خیلی برام جالب بود که ببینم این دستگاه ها چی هستن که انقدر گرونن

گفتم که دستگاه ماهواره ای با مادون قرمز کار میکنه....شما مختصات نقاطی که مشکوک به وجود دفینه هستی رو به شرکت یا افرادی که دسترسی به این چیزا دارن میدی و اونا برات اسکن میگیرن و عکسش رو میفرستن...البته این کار واسه دفینه های بزرگ هست نه چند تا کوزه :D هزینه های سنگینی هم واسه شارژ میگیرن..در مورد دستگاه های 200 میلیونی هم که همون جی پی ار هستن...مثل کبرا 400 یا دستگاه های شرکت کانادیی gssi یا شرکت مالا...اینا هم قیمتهاشو همه بالای 100 تومن هست..

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

جمعه 8 شهریور1392 - 9:02am

ببخشید که سوال میکنم این امواج که گفتید واقعا از طریق ماهواره ارسال میشه درسته؟؟؟ پس باید یه چیز خفنی باشه چون شبیه ماهواره های جاسوسی میمونه

جمعه 8 شهریور1392 - 12:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rezassd نوشته است:
ببخشید که سوال میکنم این امواج که گفتید واقعا از طریق ماهواره ارسال میشه درسته؟؟؟ پس باید یه چیز خفنی باشه چون شبیه ماهواره های جاسوسی میمونه

:D :D
اره داداش از طریق ماهواره ارسال میشه..

جمعه 8 شهریور1392 - 2:17pm

شما آدرس سایتی چیزی رو سراغ ندارید که بتونم تو نت دنبالش بگردم یا کلمه ای که بتونم تو گوگل سرچ کنم؟ اینجوری شما میگید موقعیت رو با یه تبلت که جی پی اس داره میشه مشخص کرد و از طریق ایمیل هم میشه تصویر رو برامون ارسال کنه

جمعه 8 شهریور1392 - 2:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rezassd نوشته است:
شما آدرس سایتی چیزی رو سراغ ندارید که بتونم تو نت دنبالش بگردم یا کلمه ای که بتونم تو گوگل سرچ کنم؟ اینجوری شما میگید موقعیت رو با یه تبلت که جی پی اس داره میشه مشخص کرد و از طریق ایمیل هم میشه تصویر رو برامون ارسال کنه

رضا جان ادرسی که نداره...افراد خاصی از این اطلاع دارن که والا منم دسترسی به اینا ندارم.بعد هم واسه هر اسکن فکر کنم بالای 10 15 میلیون بگیرن...اره دیگه از یه طریقی اسکن هارو میفرستن برات..

جمعه 8 شهریور1392 - 2:31pm

با این حال ممنون دکمه تشکر که پیدا نکردم ولی از این همه راهنمایی بسیار سپاسگزارم

جمعه 8 شهریور1392 - 2:50pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام
دوستان ببخشید اما من نمیدونم چرا دوستانی ک این همه تجربه دارن باز دستگاههای صوتی و تصویری رو باهم مقایسه میکنن .مثله اینه که لودر رو با سواری مقایسه کنی. هرکدوم ازین دسگاه ها کارایی خودشو داره .نمیشه از صوتی انتظار داشت اتاقک رو مشخص کنه و نمیشه از تصویری انتظار داشت برات فلزات ریزو بزنه
پس هرکی با توجه به نیازش باید دستگاشو انتخاب کنه

شنبه 16 شهریور1392 - 6:20pm

سلام من یه full finder sony ff3000 می خوام بخرم
به نظرتون چطوره؟ خواهشا یکی جواب بده
هم مگنت داره هم جی پی ار
بردشونو 20 زده واقعا تا 3 متر می زنه یا نه؟
ممنون اگه جواب بدین

جمعه 13 دی1392 - 8:15pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من اصلا نبالش نرو . این دستگاه ساخت sony نیست فقط تبلتش sony. ساخت شرکت kxs . خودتو خسته نکن تازه اگه بر فرض اصل هم باشه آنالیز تصاویر اسکن شده کار هر کسی نیست .

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 14 دی1392 - 7:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 92 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 10  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: underground و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure