انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 9:07pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 فلزیاب پالسی فلزجو طرح اقا حمید؟ epg8000؟ یا توباکس ساشو؟ 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

شما که فلزیاب پالسی انجمن رو داری دیگه نیاز به epg نداری!!

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 1:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضایی فر نوشته است:
شما که فلزیاب پالسی انجمن رو داری دیگه نیاز به epg نداری!!

نه دستگاهم رو هديه کردم به کسی رفت شما بفرست داداش اجرت با آقام حسين

خدايا مددی کن

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 1:51pm
مدیر کل
مدیر کل

شنیده بودیم بچه حلالزاده به داییش میره! ولی دیگه ندیده بودیم در هدیه دادن ها هم این شباهت بصورت کپی برابر اصل وجود داشته باشه!!! :D بهرحال غضنفر عزیز شما هم عین دایی آرش گرامیتون هر چی ساختین یا کار نکرد یا آتش گرفت و منفجر شد و یا اگر بعد از همه پیچ و خم ها راه افتاد خیلی راحت هدیه دادین به بقیه! حالا فرقی هم نداشته مدار چی بوده! واقعا من فلسفه این مدل کار کردن رو متوجه نمیشم. آدم توی زندگی خوبه که بدونه واقعا میخواد چکار کنه و الکی وقت خودش و دیگران رو نگیره!!!

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 4:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
شنیده بودیم بچه حلالزاده به داییش میره! ولی دیگه ندیده بودیم در هدیه دادن ها هم این شباهت بصورت کپی برابر اصل وجود داشته باشه!!! :D بهرحال غضنفر عزیز شما هم عین دایی آرش گرامیتون هر چی ساختین یا کار نکرد یا آتش گرفت و منفجر شد و یا اگر بعد از همه پیچ و خم ها راه افتاد خیلی راحت هدیه دادین به بقیه! حالا فرقی هم نداشته مدار چی بوده! واقعا من فلسفه این مدل کار کردن رو متوجه نمیشم. آدم توی زندگی خوبه که بدونه واقعا میخواد چکار کنه و الکی وقت خودش و دیگران رو نگیره!!!

و جالبتر اينکه شما هنوز فکر ميکنی من دشمن انجمن هستم درسته؟ حالا اگه باور ندارين يه فيلم کوتاه از مدار شما ارائه بدم تا متوجه بشين دستگاهم واقعا کارميکنه من مدارم رو دادم به يه بدبخت تر از خودم که بلد نبود بسازه و خدا شاهده که فقط پول دوتا باطری رو ازش گرفتم حالا خدارو شکر که به دايى آرشم رفتم و اينکه شما استاد عزيز چرا اين حرکت رو فلسفه خاصی قلمداد ميکنيد برای من هم جای سواله شايدم احساس ميکنيد دارم مدار شما رو زير سوال ميبرم که بايد عرض کنم نه داداش به جرأت ميتونم بگم مدار شما بي نظيره اما يه ايرادى داره که اگه حمل بر جسارت نشه به ذرات و سفال خيس حساسيت بدی داره و با بالا بردن ديلى دستي واقعا مشگل سرجاشه چندباراعلام کردم چند تن از دوستان هم تاييد کردن و جوابى از جانب شما نشد و ترسيدم اگه اسرار کنم طبق روال بعضى روزها بشنوم چرا فقط مال شما و دايى آرش اينطوره ! بنده نه به خاطر پول بلکه به خاطر خسته شدن از اين حرفه دستگاه رو بخشيدم به شخص ديگه چون برخلاف خيلى ها هرچى بيشتر ميگردم و حفارى ميکنم کمتر به نتيجه ميرسم الانم به شخص نزديکم اگه دستور بديد فيلم کوتاهى از مدار ارائه بدم که شما هم مثل يه عده از بچه ها فکرنکنيد که فقط مدارشما ها کار ميده و مال ما هنوز بهره بردارى نشده

خدايا مددی کن

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 5:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
محسن جان خیلی مردی و این روحیه ایثارت ستودنیست
حرف بقیه رو بیخیال
هروقت دستگاه خاستی بیا تا خودم بهت بدم

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 6:55pm
مدیر کل
مدیر کل

غضنفر جان من از شما نه ناراحت میشم نه چیزی بدل میگیرم! چون فکر میکنم هر کسی مجموع پستهای شما رو بخونه متوجه میشه داستان چیه. لازم به هیچ توضیح دیگری هم نیست که باز بخواد بحث بیهوده ایجاد کنه.
فلزیاب قوی اصولا به سفال خیس هم باید حساسیت داشته باشه! من شخصا غیر از این ندیدم. شما اگر مداری میشناسین در همین سطح قدرت باشه و این حساسیت رو نداشته باشه لطف بفرمایین اسم مدارش رو دقیقا بمن بگین تا بنده سیستم مدار مورد نظر رو آنالیز کنم و ببینم از چه تکنیکی استفاده شده. ولی باز هم عرض میکنم این مساله غیر ممکنه و در عین حال هیچ مداری هم تا این حد تنظیمات متنوع نداره که شما بتونین روی پارامترهای مختلف کار کنین! این در واقع بزرگترین مزیت مدار پالسی فلزجو هست که شما رو از تغییر مقاومت و خازن به ازای هر تغییری معاف میکنه.
در خصوص حفاری های بیمورد هم خیلی ببخشید تجربه به شخص من ثابت کرده هوش و درایت و روش کاوش اپراتور هست که حرف اول رو میزنه نه دستگاه! شما از فکرت درست استفاده نکنی سالها علاف کوه و دشت و بیابون میشی و چیزی هم عوض نمیشه. پس اگر میخوای تغییری اتفاق بیفته اول فکرت رو عوض کن و بعد دستگاه رو. کل زندگی ما هم به همین صورته و کاوش هم یکی از کارهای زندگی شماست. با اشتباهات مختلف همونطور که در مسائل عادی زندگی نمیشه موفق بود در کاوش هم نمیشه! من خیلی دوست دارم یه روزی همه به این نتیجه برسن. ولی وقتی به روال کار بعضی بچه ها نگاه میکنم واقعا نا امید میشم.

پنج شنبه 20 خرداد1394 - 12:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
حمید نوشته است:
غضنفر جان من از شما نه ناراحت میشم نه چیزی بدل میگیرم! چون فکر میکنم هر کسی مجموع پستهای شما رو بخونه متوجه میشه داستان چیه. لازم به هیچ توضیح دیگری هم نیست که باز بخواد بحث بیهوده ایجاد کنه.
فلزیاب قوی اصولا به سفال خیس هم باید حساسیت داشته باشه! من شخصا غیر از این ندیدم. شما اگر مداری میشناسین در همین سطح قدرت باشه و این حساسیت رو نداشته باشه لطف بفرمایین اسم مدارش رو دقیقا بمن بگین تا بنده سیستم مدار مورد نظر رو آنالیز کنم و ببینم از چه تکنیکی استفاده شده. ولی باز هم عرض میکنم این مساله غیر ممکنه و در عین حال هیچ مداری هم تا این حد تنظیمات متنوع نداره که شما بتونین روی پارامترهای مختلف کار کنین! این در واقع بزرگترین مزیت مدار پالسی فلزجو هست که شما رو از تغییر مقاومت و خازن به ازای هر تغییری معاف میکنه.
در خصوص حفاری های بیمورد هم خیلی ببخشید تجربه به شخص من ثابت کرده هوش و درایت و روش کاوش اپراتور هست که حرف اول رو میزنه نه دستگاه! شما از فکرت درست استفاده نکنی سالها علاف کوه و دشت و بیابون میشی و چیزی هم عوض نمیشه. پس اگر میخوای تغییری اتفاق بیفته اول فکرت رو عوض کن و بعد دستگاه رو. کل زندگی ما هم به همین صورته و کاوش هم یکی از کارهای زندگی شماست. با اشتباهات مختلف همونطور که در مسائل عادی زندگی نمیشه موفق بود در کاوش هم نمیشه! من خیلی دوست دارم یه روزی همه به این نتیجه برسن. ولی وقتی به روال کار بعضی بچه ها نگاه میکنم واقعا نا امید میشم.

درود بر سخن حق :ymhug:
پاینده باشید استاد بزرگوار @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

پنج شنبه 20 خرداد1394 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

فقط fpi :x :x :x

جمعه 22 خرداد1394 - 7:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
مداریکه سفال نزنه قطعا بدرد کاوش نمیخوره اگر چندبار با دستگاه سفال بزنی قلقش دستت میاد میتونی سفالو رد کنی لونزهم به سفال حساسه

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

جمعه 22 خرداد1394 - 10:34am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure