انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 7:05pm

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیاب پالسی فلزجو طرح اقا حمید؟ epg8000؟ یا توباکس ساشو؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
به نظر دوستان کدام یک از این فلزیابها برای منطقه جنوب ایران که بیشتر سطح زمینش یا اهکی هست و یا سنگلاخی مناسب هست؟؟؟دستگاهی که عمق خوب بزنه (دو یا دو نیم متر برای یه فلز 30 در30 یا 20 در15 رو تا دومتر برای فلز جدید) و به املاح و سفال وذرات و سلیس و ریشه درخت حساسیت کمتری داشته باشه و بشه هم سکه باهاش پیدا کرد و چیزای ریز و هم برای قبر و دراوردن خمره یعنی بشه هم لوپ 1در1 داشته باشه و هم لوپ45 یا 50 رو روی دستگاه نصب کرد...از همه دوستان و اساتید به خاطر پاسخگویی تشکر میکنم.تجربیات کار با هر کدوم از این دستگاهها برای این حقیر و دیگر دوستان بسیار ارزشمند هست بخصوص استاد حمید.ممنون

جمعه 7 فروردین1394 - 11:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

از دوستان کسی تجربه ای نداره؟؟؟

جمعه 7 فروردین1394 - 3:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بعد از تحقیق فهمیدم فلزیاب طرح اقا حمید بهترینه..ممنون ک اینهمه راهنمایی کردین.
اما درمورد ردیاب خواهش میکنم هرکسی با ردیاب گلادیاتور ترکیه ای ک دارای دو مود طلا و نقره هست کار کرده یا از دوستانش کسی داره راهنمایی کنه...

دوشنبه 10 فروردین1394 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

امیر جان سلام من تازه این موضوع رو دیدم
خوب خودت جواب درست رو دادی و نیازی به تعریف از fpi نیست
این طرح تمام امکانات ممکنه رو داره و با تنظیماته درست میتونی تو هر منطقه ای کاووش کنی اما اون ابعاد فلزی که گفتی رو نه گمانم تو خاک بتونه تو 2 متری سنس کنه اونم فلز جدید چون مکان مد نظر شما پر از املاحه(به گفته خودتون)که بر اساس این باید گمی حساسیت رو کم کنید تا بتونید کاووش کنید البته این رو برا لوپ کوچیک گفتم اما برا لوپ 1 در1 حتما سنس میکنه البته باید لوپ چه کوچیک چه بزرگ در حد ایدال ساخته شده باشه با رعایته تمام فاکتورهاش
پیروز باشی @};- @};- @};-

هرگاه در زندگي به يك در بزرگ كه يك قفل بزرگ هم دارد رسيدي ،
نترس و نااميد نشو.زيرا اگر قرار بود در باز نشود جاي آن يك ديوار مي گذاشتند!

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 4:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معمولا نقطه زن های پالسی برای کاووش راحت ترین و سادترین هستند که هرکسی با کمی تمرین میتونه باهاشون کار کنه فقط میمونه تست زیر خاک که برای هر پالسی باید انجام بشه تا ماهیت دستگاه معلوم بشه که معمولا عمق مفید پالسی ها برای اهدف بزرگ بیشتر از 3متر نیست!

پنج شنبه 27 فروردین1394 - 11:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Epg 80000!!!! /:) :)) :D

جمعه 18 اردیبهشت1394 - 8:16am
آواتار کاربر

:-?

جمعه 15 خرداد1394 - 4:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: کوردستان شاباد
من epgدارم دوست عزیز برای یه فیبر مسی 10در 10با لوپ 70تو هوا 110 میزنه تو خاک امتحان نکردم یه سکه 500تمنی هم تو 45سانتی میزنه
با لوپ 50 همون فیبر را تو هوا 70میزنه زیر خاک تو 50سانتی میزنه و یه حلقه طلا را تو 35سانتی اینهایی که گفتم بوق ممتد بودش حساسیتش به طلا خیلی خوبه ولی فلز یابی که تفکیک نداشته باشه به درد ضایعات جمع کردن میخوره خود دانی بهتره دنبال پالسی نباشی vlfبهتره پولت را هدر نده اونطور که بچه ها ساختن فلزیاب انجمن بهتره موفق باشی

هه ر بمینی کورد و زوان کوردی

یکشنبه 17 خرداد1394 - 11:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

farman. نوشته است:
من epgدارم دوست عزیز برای یه فیبر مسی 10در 10با لوپ 70تو هوا 110 میزنه تو خاک امتحان نکردم یه سکه 500تمنی هم تو 45سانتی میزنه
با لوپ 50 همون فیبر را تو هوا 70میزنه زیر خاک تو 50سانتی میزنه و یه حلقه طلا را تو 35سانتی اینهایی که گفتم بوق ممتد بودش حساسیتش به طلا خیلی خوبه ولی فلز یابی که تفکیک نداشته باشه به درد ضایعات جمع کردن میخوره خود دانی بهتره دنبال پالسی نباشی vlfبهتره پولت را هدر نده اونطور که بچه ها ساختن فلزیاب انجمن بهتره موفق باشی

سلام دوست عزیز منم epgرو سال ۹۲خریدم ۷ماه کار کردم الان ریختم توو گونی انداختم پشت خونه!! :-J

سه شنبه 19 خرداد1394 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رضایی فر نوشته است:
farman. نوشته است:

سلام دوست عزیز منم epgرو سال ۹۲خریدم ۷ماه کار کردم الان ریختم توو گونی انداختم پشت خونه!! :-J

داداش حالا چرا توی گونی ما نقطه زن نداريم حوالش کن واسه ما صواب داره به خدا

خدايا مددی کن

چهارشنبه 19 خرداد1394 - 12:13am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: MOHAMED ALI و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure