انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 11:52pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 دستگاه Cobra GPR 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با سلام،ازاساتید عزیزی که با cobra GPR کار کرده و اپراتورش بوده اند ممنون میشم که از کارکرد و نتایجش توضیح بدن و اینکه کلا رضایت بخش هست یا نه، @};-

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:31pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ظاهرا این دستگاه کاری از گروه رادارتیم هست که تو سایتش دو مدل COBRA Plug-in GPR و COBRA Wireless GPR رو زده،از دوستان اگه کسی با این دستگاهها کار کرده خواهشمندم توضیحاتی رو بده،اینم آدرس سایتش : http://www.radarteam.se

ولو بسط الله الرزق لعباده لبغوا في الأرض ولكن ينزل بقدر ما يشاء إنه بعباده خبير بصير
و اگرخدا روزى را بر بندگانش فراخ گرداندمسلما در زمين سر به عصيان برمى‏دارند ليكن بدان اندازه ای که خود میخواهدفرو مى‏فرستد براستى كه او به [حال] بندگانش آگاه بيناست

آخرین بار توسط asaad در سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:56pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام من اطلاعاتم کمه ولی دستگاه خوبیه با قیمت بالا و اپراتوریه سخت

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 4 فروردین1394 - 10:55pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ما غرب کشوریم،طرفای کردستان،اینجا چند نفری ازش نتیجه گرفتن اونم به صورت عالی،ولی متاسفانه من از نزدیک با هاش کار نکردم،ولی دیروز با درخواست از یکی از دوستان که باهاشون بود و قبلا همکاری داشتیم برای تست ردیاب انجمن قبل حفاری ردیاب رو به جایی که قبلا با این دستگاه زده بودن بردم و نتایج رو برای خودم نوشتم،اجازه رو فقط برای تست ردیاب و قبل حفاری داده بودن،موقع حفاری نبودم ولی ظاهرا بار خوبی رو زدن.

سه شنبه 4 فروردین1394 - 11:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asaad نوشته است:
ما غرب کشوریم،طرفای کردستان،اینجا چند نفری ازش نتیجه گرفتن اونم به صورت عالی،ولی متاسفانه من از نزدیک با هاش کار نکردم،ولی دیروز با درخواست از یکی از دوستان که باهاشون بود و قبلا همکاری داشتیم برای تست ردیاب انجمن قبل حفاری ردیاب رو به جایی که قبلا با این دستگاه زده بودن بردم و نتایج رو برای خودم نوشتم،اجازه رو فقط برای تست ردیاب و قبل حفاری داده بودن،موقع حفاری نبودم ولی ظاهرا بار خوبی رو زدن.

سلام دوست عزیز
میشه نتایجی که یاداشت کردید تو انجمن به اشتراک بزارید

سه شنبه 4 فروردین1394 - 11:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وسيله يه خوبي هستش
خطاشون هم به ندرت به ٣ درصدبرسه

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 7:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام
من یه لامینوس دا م که یه قطعه جدا هم بهش وصل شده و روش نوشتهgpr! و ظاهرا برای اسکن از زمینه ولی کابل رایط و برنامشو ندارم. کسی میتونه راهنمایی کنه؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 9:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asaad نوشته است:

ای بابا، شایدم ازت سوء استفاده کردن. #-o (انشاءالله اینطور نبوده) که اینگونه میشه فهمید؛
اگر برای جاشون سند و نسخه ای مشخص نداشتن واگر جا حالت سنگلاخ وپستی-بلندیهای ناجور داشته احتمال سوء استفاده از توان شما میره چراکه درسته این سیستمای جی پی آر دقت بالایی دارن ولی ازونطرف کار با اونا خیلی هم سخت و زمانبره و چندان هم راحت نیست مخصوصاً اگر کمی زمین ناهموار باشه و در یه محوطّۀ وسیعی هم گیج وگنگ باشن که دیگه مرخصه و لذا نیاز دارن قبلش یک مونیتورینگ وارزیابی ردیابی بشه که محدودۀ شکّشونو حدّالامکان کوچکتر کنن تا بتونن اسکنهای متعدد رو در یک جا انجام بدن. و یا حتی قبل از کار بتونن بعضی ناهمگونیها مثل سنگها و بوته های مزاحم رو رفع کنن و.......

ضمناً، چه لزومی داشته اگه از جاشون مطمئن بودن و سیستم خیلی مطمئن هم داشتن شما رو ببرن که مثلاً شما سیستمتو تست کنی؟ کسی چنین کاری نمیکنه. یعنی چندان منطقی به نظر نمیاد. :-? :-?

رزولوشن خیلی خوب اینا تا 5 متره. آنتنای متراژ بالاتر رزولوشنای پایینتر وتشخیص سختتری داره. بارشونو تو چند متری زدن؟

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 10:38am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ان شالله از دوستم عمق و وزن باری رو که درآوردن بگیرم با نتایج خوذم مقایسه میکنم و اینجا قرارش میدم یا تو بخش ردیاب انجمن.

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 11:58am
کاربر فعال
کاربر فعال

رزوليشنش بيش ازاين حرفاش دوسته عزيزززززززززز البته مدل داريم تامدل
فقط كمي از ١٠ متربه بالا خطايه محاسبه يه عمق ميده البته خيلي كمه درحده ٤٠ يا ٥٠ سانت كم وزيادميشه همين .

چهارشنبه 5 فروردین1394 - 12:25pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure