انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 9:59pm

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 روش تشخیص دستگاه های اصلی شرکت ماینلب از نمونه های تقلبی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام.
با تشکر از آقا میثم
چند نکته رو بنده خدمت همه دوستان عرض کنم.
نکته اول: اقا میثم گفتن ک لیبل مخفی مثل کارت شارژ هست ک باید کنار بزنی تا عکس مخفی پدیدار بشه!! به هیچ عنوان اینگونه نیست و نباید اونجا رو بهش دست زد بلکه همراه دستگاه یک کارتی شبیه کارتی ک سیم کارت درش تعبیه شده وجود داره ک بجای سیم کارت یک پوشش شیشه ای هست.این کارت ب نحوی طراحی شده که وقتی اون پوشش شیشه ای روی لیبل حرکت داده بشه اون تصویر مخفی رو میشه از همون پوشش مشاهده کرد و اصلی بودن اون رو سنجید.
نکته دوم درمورد اسکناس:یک سایتی هست ب نام اوریجینال دات کام..این سایت یک برچسبی رو روی دستگاههای مینلب میچسبونه که یک فضا هم روی اون تعبیه شده ک یک اسکناس در اون قرار داره.وروی برچسب نوشته شده ک برای تایید اصلی بودن دستگاه شماره سریال رو به ادرس ما بفرستید تا دستگاه رو تایید کنیم!!.دوستان اگه دستگاه رو دارن از همون برچسبی ک دلار درش تعبیه شده بگیرن ب نحوی ک متن ها واضح باشن تا حرف بنده تصدیق یا رد بشه.ضمنا روی برچسب شماره تلفنی از دبی نقش بسته با کد ۰۹۷۱ ک شماره نمایندکی مینلب در دبی نیست متاسفانه!!! اقا حبیب زحمت این عکس گرفتن با شما.
بنده نمیخوام بگم دستگاههای دارای اسکناس اصلی نیستن اما منظور بنده این هست که داشتن اسکناس مربوط ب خود شرکت مینلب نیست.بلکه مربوط به اون سایت هست.
نکته بعد یک لیبل بارکد و سریال متعلق به دستگاه روی کارتن هست که در نمونه استرالیایی اون در پایین ترین قسمت اون نوشته شده مید این استرالیا و در نمونه مالزی نوشته شده مید این مالزیا
نکته بعد درباره دستگاههای چینی مینلب ک دوستان گفتن اون چیزی در برخی سایت های فروش هست ک مثلا عکس جی پی رو گذاشتن و قیمت رو جلوی اون در سایت درج کردن مثلا ۱۵۰۰ دلار این فقط تبلیغات هست و اگر بیشتر سرچ کنید و بتونیدتصویر همون دستگاه چینی رو پیدا کنید می بینید حتی در رنگ آمیزی دستگاه هم تفاوت وجود داره و علی رغم برخی شباهت ها تفاوت های بسیاری وجود داره ک قضیه رو براحتی مشخص میکنه.
بنده الان با موبایل تایپ کردم و تهران هستم و اگر منزل بودم همه اینها رو با عکس نشون میدادم.یاحق

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 6:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

amir6777 نوشته است:
با سلام.
با تشکر از آقا میثم
چند نکته رو بنده خدمت همه دوستان عرض کنم.
نکته اول: اقا میثم گفتن ک لیبل مخفی مثل کارت شارژ هست ک باید کنار بزنی تا عکس مخفی پدیدار بشه!! به هیچ عنوان اینگونه نیست و نباید اونجا رو بهش دست زد بلکه همراه دستگاه یک کارتی شبیه کارتی ک سیم کارت درش تعبیه شده وجود داره ک بجای سیم کارت یک پوشش شیشه ای هست.این کارت ب نحوی طراحی شده که وقتی اون پوشش شیشه ای روی لیبل حرکت داده بشه اون تصویر مخفی رو میشه از همون پوشش مشاهده کرد و اصلی بودن اون رو سنجید.
نکته دوم درمورد اسکناس:یک سایتی هست ب نام اوریجینال دات کام..این سایت یک برچسبی رو روی دستگاههای مینلب میچسبونه که یک فضا هم روی اون تعبیه شده ک یک اسکناس در اون قرار داره.وروی برچسب نوشته شده ک برای تایید اصلی بودن دستگاه شماره سریال رو به ادرس ما بفرستید تا دستگاه رو تایید کنیم!!.دوستان اگه دستگاه رو دارن از همون برچسبی ک دلار درش تعبیه شده بگیرن ب نحوی ک متن ها واضح باشن تا حرف بنده تصدیق یا رد بشه.ضمنا روی برچسب شماره تلفنی از دبی نقش بسته با کد ۰۹۷۱ ک شماره نمایندکی مینلب در دبی نیست متاسفانه!!! اقا حبیب زحمت این عکس گرفتن با شما.
بنده نمیخوام بگم دستگاههای دارای اسکناس اصلی نیستن اما منظور بنده این هست که داشتن اسکناس مربوط ب خود شرکت مینلب نیست.بلکه مربوط به اون سایت هست.
نکته بعد یک لیبل بارکد و سریال متعلق به دستگاه روی کارتن هست که در نمونه استرالیایی اون در پایین ترین قسمت اون نوشته شده مید این استرالیا و در نمونه مالزی نوشته شده مید این مالزیا
نکته بعد درباره دستگاههای چینی مینلب ک دوستان گفتن اون چیزی در برخی سایت های فروش هست ک مثلا عکس جی پی رو گذاشتن و قیمت رو جلوی اون در سایت درج کردن مثلا ۱۵۰۰ دلار این فقط تبلیغات هست و اگر بیشتر سرچ کنید و بتونیدتصویر همون دستگاه چینی رو پیدا کنید می بینید حتی در رنگ آمیزی دستگاه هم تفاوت وجود داره و علی رغم برخی شباهت ها تفاوت های بسیاری وجود داره ک قضیه رو براحتی مشخص میکنه.
بنده الان با موبایل تایپ کردم و تهران هستم و اگر منزل بودم همه اینها رو با عکس نشون میدادم.یاحق

سلام اقا امیر اون عکس با مشخصاتی که میخواین از دستگاه ندارم دستگاه پیش من نیست و فعلا دسترسی ندارم انشالله رفتم عکس میگیرم دوستان استفاده کنند

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 8:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت همه دوستان عزیز و همه مدیران انجمن بنده از حضور همه عذر خواهی میکنم تاپیک فروشگاه قفل شد بخاطر اینکه بحث به بیراه کشیده شد، از همه کاربران محترم خواهش میکنم پست نزارن من میخوام چند چیز رو‌ بیان کنم صرفا برای اطلاع عموم.
دوست عزیز Dustin جان من مخلص شما هستم قصد زیر سوال بردن جنبعالی رو ندارم، اتفاقا شما واقعا با انصاف هستین و تمام قیمت منصفانه و قیمت اصلی دپار هست و اینکه هزینه حملی که میگیرین کاملا منصفانه است واقعا منصفی دوست من بخدا قسم جدی میگم جون من با چشمای خودم دیدم دستگاه دپار رو خیلی بالاتر فروختن.دوستان من روی سخنم با هیچ کدوم از شما و فروشندگان نیست Dustin جان مخصوصا به شخص شما،شما فروشنده نیستی به همه دوستان کمک میکنی تا دستگاه بیارن بسیار ثواب میکنی برادر خدا قوت @};-

اماچند نکته شرکت دپار هست و واقعا من رو متعجب میکنه و بفکر فرو میبره، این لیست قیمتی هست که شما تو فروشگاه گذاشتین ببخشید اما من پست شمارو از صفحه ۱۹۱ فروشگاه کپی کردم اینجا گذاشتم

سلام بر دوستان فلزجو
کسی میتونه یک پیش فاکتور از دستگاه 5000 یا 4500 از محصولات مین لب که از شرکت اصلی یا نمایندگی گرفته
اینجا بذاره برای دوستان تا دوستان بدونند قیمت اصلی چنده؟

مثلا یک پیش فاکتور استرالیایی بذارید و یک پیش فاکتور آسیایی

ولی اگر کسی نتونست بیاره یا همون قیمت مد نظر من را آورد لطفا دیگه قیمت های بالا را رو دستگاه ها نذارید و اصل و غیر اصل
هم نکنید
قیمت جی پی 4500 در نمایندگی دبی فقط 2000 دلاره و بس تکرار میکنم 2000 دلار
قیمت جی پی 4800 در نمایندگی دبی فقط 2248 دلاره و بس تکرار میکنم 2248 دلار
قیمت جی پی 5000 در نمایندگی دبی فقط 2250 دلاره و بس تکرار میکنم 2250 دلار

البته هر کسی اختیار مالش را داره من منتظر پیش فاکتور هستم

ولی بعدش هر کسی خواست تا به نامش پیش فاکتور بگیرم و بذارم تو سایت
موفق باشید

نکته اول در مورد gpx 4500 هست که دیگه سالهاست تولید نمیشه در هیچ سایت و نمایندگی اروپا و امریکا تو لیست محصولاتش اسم gpx 4500 دیده نمیشه و فقط در نمایندگی دپار وجود داره.

نکته بعدی اینه در تمامی سایت و فروشگاه های خارجی قیمت gpx4800 و gpx5000 نزدیک به ۱۲۰۰ دلار اختلاف داره اما تو لیست قیمت شرکت دپار اختلاف قیمت فقط ۲ دلار هست یعنی نزدیک به ۷ هزار تومن و این اختلاف اصلا معقولانه نیست چطور میتونه اختلاف فقط ۲ دلار باشه!!!!!

در مورد gpx5000 هم دیگه اصلا قصد نظر دادن ندارم هر حرفی بزنم دوباره خدایی ناکرده بحث پیش میادپس همین جا قیچی میکنم

Dustin جان باز هم تاکید میکنم من شمارو مقصر نمیدونم دوست من شما کاملا منصف هستی و من این رو به صراحت عرض میکنم، چون دستگاهی که تو ایران به دوستان تحویل میدی با همون قیمت دوبی به دوستان عرضه میکنی و کرایه هم کاملا منصفانه هست

اما این ۲ نکته واقعا یچیزی هست که نه تنها من بلکه همه رو در مورد اصل و اورجینال بودن محصولات مینلب در شرکت دپار دوبی روبه فکر فرو میبره

از همگی عذر خواهی میکنم اگر حرفی زدم که باعث رنجش کسی شد عذر خواهی میکنم به بزرگواری ببخشید و در اخر از اقا مجتبی خواهش میکنم که فروشگاه رو از قفل در بیاره تا کاربران فعالیت داشته باشن

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 7:04pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
برای یاد اوری به فرمایش استاد عزیز جناب کرمی:
در این مورد تحقیق زیادی انجام دادم و نمونه دستگاههای وارداتی از سمت دبی رو بررسی کردم!جالبه که 10 درصد دستگاههای این شرکت با گزینه MAN TUNE مشکل ندارن و بقیه تو رنج 206 به بالا اصلا تنظیم نمیشن.میگین نه آزمایش کنید ;) @-)دستگاههای اصلی 4500 بعد از لحظهای که روشن میشن تا لحظه بالانس اتومات که چیزی کمتر از 10 ثانیه هستش یه بوق ممتد دارن ولی نمونه های تقلبی استارتشون به یه نحو دیگه هستش!!!!!!!!!!!!!!نمونه اصلی فوق العاده پر قدرت و کم صدا تو کار ظاهر میشه و تقریبا با تمام تنظیمات تو رنجهای مختلف سازگاری داره اما نمونه تقلبی بسیار بی ثبات و ضعیف هستش ...و اینکه هیچ وقت فریب بر چسپ هلوگرام و دلار و نمیدونم سریال و اس ام اس و این بازیها نخورین دستگاه اصلی رو طبق مطالبی که عرض کردم تست و آزمایش کنید.

نکته:
_دستگاهای دبی از هر 10تا1کی خوب در میاد.یاد حرف مهندس حمید افتادم که گفت مینلب از سخت افزار ویژای استفاده میکنه که در بازار موجود نیست. ظاهرا فقط سیستمهای با قطعات منتاژ شده توسط منتاژ مالزی مورد تایید اساتید بوده که اونم تولیدش متوقف شده کسی خلاف این رو باور داره دلایل رو مطرح کنه ماهم استفاده میکنیم
_نمونه های تقلبی استارتشون به نحوه دیگه هست!!!!! وبسیار بی ثبات وضعیف. وقتی سیستمی به شکل دیگه عمل میکنه یعنی نرم افرار متفاوتی روش پیاده شده در نتیجه2عملکرد متفاوت برای یک مدل بخصوص با منطق جور نیست

در اخر باید بگم هر کاربر با رعایت اصول و منطق وحفظ اخلاق وادب میتونه برای یاری رساندن وارتقاع سطح دانسته های خود وافراد به نقد وبرسی مطالب سایت بپردازه واصلا ما برای همین اینجا دور هم جمع شدیم حبیب عزیز هم مطالب خودشون مبنی بر تقلبی یا بی کیفیت بودن سیستمهای حال حاضرموجود در خاورمیانه برای جلوگیری از ضرر وزیان دوستانی که قصد خرید دارن با بیان شواهد و مدارک موجود بیان نمودن بنده به عنوان یک کاربر ساده از ایشون کمال تشکر وسپاس را خواهم داشت و در اجبم چرا دوستانی که قصد تکذیب گفته های ایشون رو داشتن هنوز دلیل موجهی نیاورده واز رویارویی و روش تست اصل بودن دستگاهای وارد شده از دبی که ایشون مطرح کردن امتناع جواب دادان سر باز زدن وسخنان رو به بیراه کشوندن ایا این جز تایید گفته های ایشون میتونه باشه؟..!!

پنج شنبه 14 خرداد1394 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام خدمت بچه های گل انجمن.برای تشخیص اصل بودن دستگاهتون به سایت زیر برید و اول مدل دستگاه رو میدید (مثلا ۴۵۰۰) :x اوکی میزنید بعد سریال زیر باکس رو وارد کنید اوکی کنید سپس نوشته رو بدنه که مخفی هستو وارد میکنیدو یه کد تاییدم مینوسه که اونم باید تایپ کنید تا براتون بگه دستگاهتون اصل هست یا نه! :x
اینم آدرس:
https://verify.minelab.com/verify
من انجام دادم دستگاه من اصل بود :x فقطgpx4500

این تصویر زیر یعنی تایید میکنه دستگاه شما اصل هست.

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 2:56pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure