انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 3:29pm

پاسخ به موضوع  [ 8 پست ] 
 خرید نانو جی 1000 
نویسنده پیغام

سلام من میخوام یه نانو بخرم از دوستانی که باهاش کار کردن لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم

پنج شنبه 23 بهمن1393 - 7:52pm

خیلی ممنون

جمعه 24 بهمن1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام دوست عزیز
این دستگاه کاربردی نیست و صرفا برای شما یک هزینه بی نتیجه و بی ثمر هست
اگر بدنبال دستگاه خاصی (حفره یاب، فلزیاب، ردیاب، ژئوفیزیکی و....) هستید میزان هزینه ای که میتونید صرف خرید کنید و توقعی که از دستگاه دارید بفرمایید تا دوستان راهنمایی کنند

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

شنبه 25 بهمن1393 - 2:53pm

سلام جواد جان ممنون که جواب دادای
داداش وسیله ای میخوام که اسکن خوبی از تونل وبار بزنه مخصوصا تونل یا حفره ها عمق خوب بزنه.خلاصه واسه اسکن داشته باشه وشکل کارو مختصرا نشون بده

موجودی نزدیک سی تومان
ممنونم راهنمایییم کنی ^:)^

شنبه 25 بهمن1393 - 4:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خواهش میکنم
بنظر من حفره یابی خیلی مهمه حالا چه با ردیاب باشه چه با دستگاه دیگه حالا نمیدونم شما به ردیابی در چه حد اشراف دارید ولی اگر ردیابی رو اصولی بلد باشید هیچ چیز نیاز ندارید ولی اگر سیستم حفره یاب خوب میخواید بگیرید که تو عمل به شما جواب بده اگزاماینر گزینه خوبیه واقعا جواب داده تو همین سایت هم اطلاعات کامل در موردش هست

شنبه 25 بهمن1393 - 7:44pm

دوست عزیزم جواد جان اینجا که کار میکنن حفره زیاده دنبال حفره یا چاه اصلی یا تونل اصلی هستیم.

خودت با نانو جی 1000 کار کردی؟

شنبه 25 بهمن1393 - 10:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bosshamid6 نوشته است:
دوست عزیزم جواد جان اینجا که کار میکنن حفره زیاده دنبال حفره یا چاه اصلی یا تونل اصلی هستیم.

خودت با نانو جی 1000 کار کردی؟

من با نانو جی کار نکردم کلا تجربه کار با هیچ دستگاه شرکتی چه ردیاب چه نقطه زن و غیره وذلک ندارم بغیر از لندکرافت اونم شاید 2 ماه نه بیشتر من فقط با ردیابی که دارم کار میکنم اما کار این دستگاه (نانوجی) رو از نزدیک دیدم چیزی که یقین نداشته باشم نمیگم خاطرتون جمع باشه این دستگاه هیچ کاربردی نداره ولی اگزاماینر دستگاه خوبیه جواب پس داده ولی باز تحقیق کنید دوستانی هستند که خیلی میتونند کمک کنند
در مورد تونل و پیدا کردن ورودی اصلی که منتهی به بار بشه حرف بسیار زیاده که در این تاپیک نمیگنجه
یاعلی

یکشنبه 25 بهمن1393 - 12:32am

محل اقامت: ناسوت
سلام و درود
كلأ خريد سيستم نانوجي 1000در داخل كشور عزيزمون طبق نظر اكثر دوستان پيشنهاد نميشود.ابعاد اين سيستم بزرگ هستش خيلي ترس داره اين سيستم براي كاوش حمل و نقل بشه_خيلي از دوستان حتي از حمل نقل فلزيابهاي معمولي ترس دارند،چه برسه به اين سيستم!!مگر اينكه مجوز از سازمان ميراث فرهنگي داشته باشي كه اونم خيلي بعيده به صاحب اين نوع دستگاه آنهم از نوع كاركرد gprمجوز بده!مگه نشنيدين كه سازمان ميراث فرهنگي به سيستم هاي معمولي با عمق كاوش كم به سختي مجوز ميده؟!
كلأ كار با سيستم هاي از نوع gpr‏ مشكله_تاپيك زير رو بخون كه در مورد خريد نانوجي هستش:
www.felezjoo.com/viewtopic.php?t=2193&p=89044
اگه قصد خريد از داخل ويه شركت ايراني دارين بهتره نظر دوستان رو در تاپيك زير ببينيد:
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php? ... 77&start=0
اينم بررسي سيستمهايgpr
https://www.felezjoo.com/viewtopic.php?f=21&t=1283
موفق باشيد
بدرود.

هرکه او رفت از ميان اينک فنا/چون فنا گشت از فنا اينک بقا

پنج شنبه 30 بهمن1393 - 12:34pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 8 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Alexander و 64 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure