انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 12:19am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 کمک در ساخت سنسور فلز با این مشخصات 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: تهران
سلام همکاران خسته نباشد میخواستم آیا این دستگاه قابل ساخت هست یا نه ...

گزارش ساخت شرکت سازنده در تهران
سکه 50 ریالی 25 سانت
کنسرو ماهی 60 سانت
20*30 - 1.5 متر

جالب تر از اون تو کاتالوگ نوشته اگه قسمتهای از رباط فلز داشته باشه تو حافضه دستگاه میتونی سیو کنی و نویز نداشته باشه ممنون میشم اطلاعات راجب این یا پیشرفته تر از این اگه در اختیار دارید به من اطلاع دهید

اینم لینک سایت سازنده
http://limenics.ir/post/c_showListObject/48_سنسور-تشخیص-فلز-مدل-AMD14-Basic

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 14 بهمن1393 - 3:43pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ارجمند نوشته است:
سلام همکاران خسته نباشد میخواستم آیا این دستگاه قابل ساخت هست یا نه ...

گزارش ساخت شرکت سازنده در تهران
سکه 50 ریالی 25 سانت
کنسرو ماهی 60 سانت
20*30 - 1.5 متر

جالب تر از اون تو کاتالوگ نوشته اگه قسمتهای از رباط فلز داشته باشه تو حافضه دستگاه میتونی سیو کنی و نویز نداشته باشه ممنون میشم اطلاعات راجب این یا پیشرفته تر از این اگه در اختیار دارید به من اطلاع دهید

اینم لینک سایت سازنده
http://limenics.ir/post/c_showListObject/48_سنسور-تشخیص-فلز-مدل-AMD14-Basic

سه شنبه 14 بهمن1393 - 3:45pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

مدل دیگر دستگاه سنسور تشخیص فلز مدل AMD14 pro

سه شنبه 14 بهمن1393 - 3:50pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

آقایان خواهش می کنم نگاه کردید نظر بدید به درد میخوره یا نه ...

جمعه 24 بهمن1393 - 11:38am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام آقای ارجمند
هر کس که بخاد فلزیاب درست کنه دوتا فاکتور رو همیشه مد نظر میگیره یکی برد بیشتر و یکی هم ثبات دستگاه

میشه هدف خودتون رو از گذاشتن این مدارات پیش پا افتاده بگین چیه؟

با وجود مدار مهندس حمید دیگه کسی به این مدارات توجه نمیکنه بهتره خودتون رو با این مدارات خسته نکنید اگه دنبال مدار پر قدرت میگردی همون مداراستاد حمید رو درست کن و به جمع دوستان بپیوند و از قافله عقب نمون
طبق گفته خودتون با این مدار که گذاشتین یه سکه تو 25 سانت سنس میشه ولی مدار استاد حمید همون سکه رو توی 45 سانت داره سنس میکنه حالا به نظرت این مدار ارزش کار کردن داره :-?

موفق باشید :-BD

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 24 بهمن1393 - 11:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
کاوشگر جان گمان میکنم منظور آقای ارجمند چیزی بجز فلزیابی(طلایابی) باشه و میخوان در علم رباتیک از این سنسور استفاده کنند.
آقای ارجمند اگر همینطوره بنده بسیار مشتاق کار کردن در این زمینه هستم و با تمام وجود برای همکاری اعلام آمادگی میکنم. دانشجوی ارشد مکاترونیک هم هستم و تا حال انواع ربات هارو ساختم.خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم :x
پاینده باشید @};-

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

جمعه 24 بهمن1393 - 4:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رباتیک؟!!!!!! :-? :-? :-?
والا چی بگم :-?

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

جمعه 24 بهمن1393 - 5:14pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

Ancient نوشته است:
کاوشگر جان گمان میکنم منظور آقای ارجمند چیزی بجز فلزیابی(طلایابی) باشه و میخوان در علم رباتیک از این سنسور استفاده کنند.
آقای ارجمند اگر همینطوره بنده بسیار مشتاق کار کردن در این زمینه هستم و با تمام وجود برای همکاری اعلام آمادگی میکنم. دانشجوی ارشد مکاترونیک هم هستم و تا حال انواع ربات هارو ساختم.خوشحال میشم بتونم کمکی کرده باشم :x
پاینده باشید @};-

سلام Ancient این سنسور جالبیش اینه با avr نوشته میتونی تغیرش بدی من هنوز نخریدم گفتم یه تحقیق کنم یکی از نکات مفیدش با زوهای ربات که فلزی باشه تو حافظه دستگاه میتونی ذخیره کنی زمان روشن کردن جزو قطعات شناسایی میکنه و صدای ازش در نمیاد من زنگ زدم کارخونه سازنده گفت حساسیت با لوپ تخت دو برابر میشه و بدون لوپ تخت 280 هزار تومان با لوپ تخت 330 تومان گفت قیمتشه ...

جمعه 24 بهمن1393 - 10:58pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

پس داری تبلیغ میکنی [-(
چرا نمیخری خبرشو به ماهم بدی :D به نظرم سیستم جالبیه واسه رباتهای اسباب بازی =)) @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

شنبه 24 بهمن1393 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: Iran
ارجمند نوشته است:
Ancient نوشته است:
پاینده باشید @};-

سلام Ancient این سنسور جالبیش اینه با avr نوشته میتونی تغیرش بدی من هنوز نخریدم گفتم یه تحقیق کنم یکی از نکات مفیدش با زوهای ربات که فلزی باشه تو حافظه دستگاه میتونی ذخیره کنی زمان روشن کردن جزو قطعات شناسایی میکنه و صدای ازش در نمیاد من زنگ زدم کارخونه سازنده گفت حساسیت با لوپ تخت دو برابر میشه و بدون لوپ تخت 280 هزار تومان با لوپ تخت 330 تومان گفت قیمتشه ...

این واقعا خیلی عالیه.اتفاقا پروژه کارشناسی بنده ، طراحی ربات بازو Flexible با 2 درجه آزادی بود که اسپانسرم شرکت .... (یکی از شرکت های بزرگ تولید پفک نمکی) بود و از یک سنسور فلز که البته با تفکیک دقیق فولاد آلیاژی کار میکرد استفاده کردم.البته این سنسور رو دقیقا با همین کاربرد نتونستم پیدا کنم و مجبور شدم از تلفیق چند مدار با هم استفاده کنم.متاسفانه تجربه ای در زمینه طراحی فلزیاب و المان های مهم اون در بخش دیجیتال نداشتم و با اینکه تمام سعیمو در طراحی مدار سنسور نهایی و برنامه نویسی میکروکنترلر (avr) اون انجام دادم ، اما نتونستم به بردی بیشتر از 40 سانتی متر (البته بجای کویل از سیمپیچ با هسته فریت استفاده کردم) برسم. ولی خداروشکر حداکثر در کارایی اون ربات به 30سانتی متر برد نیاز داشتم و به خوبی و خوشی پروژم رو تموم کردم ;;) ;)
الانم یه ایده هایی برای یک نمونه ربات بازو برای خنثی سازی هوشمند مین دارم که یه کارهایی کردم و طراحی و شبیه سازی کنترلر اصلی رو با متلب به یه جاهایی رسوندم و مطمئنم شدنی هست! فقط از ارائش میترسم ، چندین سال قبل یه طرحی دادم یکی از نزدیکترین دوستانم در وزارت نیرو مثل آب خوردن طرح رو از چنگم در آورد و هیچ کاری نتونستم کنم ، الانم میترسم برای این طرح اینبار صنایع د ف ا ع از خجالتم در بیاد... :-s

اپراتور باید اپراتور باشد ،
اپراتوری که اپراتور نباشد ، اپراتور نیست!
Ancient (ره)

شنبه 25 بهمن1393 - 7:42am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: behzad1363 , mohamd f , Saeidpor2 و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure