انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 16 اردیبهشت1403 - 9:03pm

پاسخ به موضوع  [ 155 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16  بعدی
 GPZ 7000 جدیدترین محصول ماینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یادمون باشه فقط ما ایرانیها و ترک ها_ آسیای میانه و یونان کمتر_ هستیم که دنبال عمقای زیاد هستیم.اروپا و آمریکا و استرالیا همشون تو سطح خاک دنبال اهداف میگردن.شرکت ماینلب تمرکز تولیدش روی پیدا کردن اهداف کوچک در عمق هست نمیتونه بخاطر ما ایرانی ها و ترک ها نگرش تولیدش رو عوض کنه.اما با این وجود و با این توضیح باز هم ما با همین محصولات ماینلب تا 2 متر و حتی بیشتر هم کاوش میکنیم.هییییییییییییییییچ دستگاهی،تاکید میکنم هیچ دستگاهی در دنیا نیست که بتونه این عمق کاوش رو همراه با تفکیک مناسب در عمق(برای اجسام بزرگ) همراه با خطای در حد صفر همراه با بالانس بسیار پایدار و کارکرد عالی و بدون نقص در رطوبت و زمینهای با املاح زیاد برای شما فراهم کنه.
تا چند ماه دیگه شما از عملکرد GPZ 7000 شگفت زده میشید و گرایش عمومی نسبت به استفاده ازین محصول بیشتر میشه.شرکت ماینلب از سریGPX دیگه تولیدی نخواهد داشت و 5000 آخرین مدل ازین سری بود.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 12:28pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

عرفان دوستداریییییییییییییم

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود
به نظر من اگر سیاست کلی ماین لب ساخت فلزیابهای سطح یاب باشه داره خلاف عقربه های ساعت حرکت میکنه یا بهتر بگم داره به عقب حرکت میکنه ، چرا که فقط چند کشور در دنیا داریم که تمدن انچنانی ندارند مثل همین استرالیا و تا حدی امریکا( البته سرخ پوستهاعلاقه خاصی به طلا وزیور الات داشتند)، ولی اکثر قارهها مثل اسیا افریقا و اروپا دارای تمدن چند هزار ساله هستن و هر دوره ای دارای اداب رسوم مخصوص خودشان بودند حتی قاره امریکا هم دارای تمدین چند هزار ساله هست ،قوم اینکاها و مایاها در چند کشور این قاره پخش شده بودند و تمدن بزرگی هم داشتن ، پس اگر مین لب بخواد روی چند کشور متمرکز بشه و بقیه جهان فراموش کنه به ضرر خودش داره کار میکنه چون کار سطح یابی وجستجو برای سنگ طلا توی کوه و رودخانه دیگه ارزش چندانی نداره و معمولا برای یافتن معادن طلا از جی پی استفاده نمی کنن میرن از دستگاهای پیشرفته تصویری کمک میگیرن.

چهارشنبه 15 بهمن1393 - 2:54pm
آواتار کاربر

http://www.detectorprospector.com/gold-prospecting-equipment/minelab-gpz-7000-gold-nugget-metal-detector.htm

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

UltraLRL@outlook.com

دوشنبه 20 بهمن1393 - 12:10pm
آواتار کاربر

فک کنم این پست ما بو ملا میداد!!
من این تاپیک "MineLab GpZ 7000" و "Nexus Standard MP" v" رو با هم رو سایت گزاشتم.
الان اومدم میبینم که اسم تاپیک عوض شده و نویسنده پست شده "erfan"

دیگه اینجوری شو نه دیده بودیم نه شنیده بودیم!! @-) @-) @-) @-) @-) @-) @-) @-) @-)

UltraLRL@outlook.com

سه شنبه 21 بهمن1393 - 10:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوست عزیز.
داداشم این تایپیک من باز کردم ،شاید شما هم یه تایپیک به همین نام باز کرده باشی.به هر حال این تایپیک غیر از معرفی خود دستگاه GPZ 7000 اهمیت دیگه ای واسم نداره.اینکه شما بازش کرده باشی یا من فرقی نمیکنه مهم اینه که راجع به این محصول بتونیم اطلاعات موثق و دقیقی تهیه کنیم که البته هنوز هیچ تاریخی از ورودش به بازار و حتی قیمتش از سوی نمایندگیهای معتبر داده نشده.این محصول بطور ضمنی گفته میشه هم از لحاظ حساسیت به طلا و هم عمق کاوش بیشتر، به نسبت از 5000 سرتره.مسیله مهم لوپ این محصوله که امیدواریم بعد از مدتی که به بازار اومد لوپهای بزرگتری هم براش توسط کویلتک یا ناجت فایندر ساخته بشه چون بعیده خوده ماینلب بخواد بزرگتر از 14 اینچ براش بزنه.

سه شنبه 21 بهمن1393 - 11:18am
آواتار کاربر

باشه.
اصن مهم نیست!!!!! فدا سرت!!!
مهم اینه که دوستان با خبر بشن. :-BD

UltraLRL@outlook.com

سه شنبه 21 بهمن1393 - 5:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حقیقتا همینطوره.با اینحال من از حمید عزیز خواستم نام بازکننده تایپیک رو به نام شما تغییر بده.
دوستان جدیدترین نمایندگی ماینلب در دبی هم افتتاح شد.غیر از دفتر فروش دپار در دبی که نماینده ماینلب هست، یک نمایندگی دیگه توسط مدیران ماینلب در دبی افتتاح شد.اخبار دقیقتر در لینک زیر
http://www.minelab.com/emea/press

اما پیچش و نوع سیم جدیدی که در لوپ GPZ 7000 بکار رفته دیگه انواع لوپ رو به mono و DD تقسیم نمیکنه،بلکه توانایی های برد بالای لوپ mono با قدرت تفکیک و کار در زمینهای با املاح بالای لوپ DD باهم تلفیق شده و لوپی با نام super D برای این محصول جدید ماینلب فراهم ساخته.

چهارشنبه 22 بهمن1393 - 10:28am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اولین فیلم از عملکرد GPZ 7000 منتشر شد.البته شاید چندان بدرد طبع ما ایرانی ها نخوره ولی بنظرم نکاتی داره که خیلی مهمه.اون چند ثانیه تست خاک که تو فیلم میبینید و مخصوصا شیوه پیچش سیم تو لوپ super D خیلی میتونه جالب باشه.حتما ببینید دوستان.
https://www.youtube.com/watch?v=lZgQfVlnxAo

یکشنبه 26 بهمن1393 - 11:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

معذرت میخوام.این لینک مورد نظره
https://www.youtube.com/watch?v=fZ0Bts6_axQ

یکشنبه 26 بهمن1393 - 1:18pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 155 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f , yozar30f و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure