انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 1:59pm

پاسخ به موضوع  [ 155 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 16  بعدی
 GPZ 7000 جدیدترین محصول ماینلب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:
همين دستگاهى که عکسه آن موجود است فلز 30×30 سطح مقطع افقى 180الى 200 سانتى متر .نکته اصلى که خيال همه دوستان راحت شود.عمق زنى 3متر حتى براى فلز بزرگ در کار نخواهد بود.
پيروز باشيد.....

"ایران" عزیز آیا این تست یا متراژی که فرمودید با فلز جدید هست یا نتیجه یه کاوش واقعی؟
جنس فلز؟
با سطح مقطع افقی منظورتون فلز 30در 30 در حالت خوابیده هست؟
شما چطور به این نتیجه رسیدید که تا 3 متر نمیزنه حتی برای فلزات بزرگ؟

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 12:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

عرفان عزيز تمامى اعداد به طور تقريبى و نسبى هستند و شاخص دقيق و مشخصى جهت مشخص کردن عمق زنى براى اين کار وجود ندارد.عمق زنى به عوامل گوناگون از جمله جنس خاک,نوع فلز,قدمت,نحوه قرارگيرى فلز و.... بستگى دارد.اولا اينکه قدرت نفوذ امواج در اين دستگاه به هيچ عنوان به اين اندازه نيست که 3متر نفوذ و سنس کند.
منظور از 30×30 قطر يا پهناى فلز است که بصورت افقى در زير خاک قرار گيرد.فلزى مانند مفرغ نسبت به نقره يا طلا به دليل سولفاته شدن قطعا در اعماق بيشترى سنس خواهد شد.
در مورد سوال شما هنوز شخصا تست نکرده ام اما به زودى تست خواهم کرد.دوستانى خارج از ايران دارم که با اين دستگاه کار کرده اند و از کارکرد دستگاه اطلاعاتى به من دادند.فلزات جديد بودند و صدا تقريبا faint بوده و قدرت زيادى نداشتند اما به هرحال سنس شدند.اين آزمايش با اين نتيجه بسيار عالى جواب پس داده بنابراين براى کار گنج يابى کاملا مناسب است.
اينکه شرکت گفته افزايش قدرت %40 داشته تا حدودى درست است.دستگاه فوق العاده اى است.Response بسيار عالى براى فلزات قديمى خواهد داشت. طبيعتا کار با فلزات قديمى راحت تر است و سنس در عمق بيشترى صورت ميگيرد.
در آخر يادتان باشد تمامى اين عوامل بستگى به تجربه و هرچه مهارت بيشتر در اپراتورى دارد...... موفق باشيد.

پنج شنبه 27 اسفند1393 - 2:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: آذربایجان
باسلام
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که افزایش 40 درصدی برد،صرفا" برای فلز طلا اعلام شده،نه همه فلزات،به زبان ساده، حساسیتش به طلا 40% بیشتر از اون مدلهایی هست که با این مدل مقایسشون کرده.

دوشنبه 3 فروردین1394 - 8:40am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

pouya83 نوشته است:
باسلام
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که افزایش 40 درصدی برد،صرفا" برای فلز طلا اعلام شده،نه همه فلزات،به زبان ساده، حساسیتش به طلا 40% بیشتر از اون مدلهایی هست که با این مدل مقایسشون کرده.

یعنی احتمالش هست رگه های طلا رو 40درصد قوی تر از gpx5000بزنه؟
تفکیک هم که نداره!! :-?

دوشنبه 3 فروردین1394 - 11:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام و تبریک سال نو @};- @};- @};-
آقای ahmad-reza نوشته:
عنوان شده که 40% از 5000 قویتره... به نظر من به عنوان یه کاربر 5000 ، مهمترین عامل موفقیت ، ایستایی و پایداری سیستم در حین کار وهمچنین قابل اطمینان بودن خروجی و پاسخ سیستم خواهد بود ک هردوی اینها از توانمندیها و ویژگیهای مینلب به شمارمیاد و اونها رو از بقیه سیستم ها متمایز میکنه

باید عرض کنم طبق تجربۀ من، 5000 فاقد پایداری در محیط دارای امواجه! بخصوص در محیط شهر و روستا، به کار گنج یابی نمی خوره!
به نظر من، 7000 هم ممکنه همین ویژگی رو داشته باشه!
باید توجه کرد که امروزه تقریبا در همه جای کشور حتی در کوهستانهای دور نیز امواج موبایل و غیره وجود داره که باعث تضعیف عملکرد محصولات مینلب میشه!
موفق باشید @};-

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 4:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم از هر کی شنیدم مخصوصا اپراتورهای دستگاههای مینلب میگن جی پی ۴۵۰۰ خیلی بهتر از ۵۰۰۰ هست و ثبات بهتری داره بخصوص در جنوب ایران.

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 6:00am
کاربر فعال
کاربر فعال

اين سيستم ومدل واسه اونكارميگن بدردنميخوره
يكي ازدوستان باشركت تماس گرفته وجوابشون اين بوده

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 2:41pm

باتوجه به کلیپهاش فرق اونچنانی با 5000یا4500 نداره و به این قیمت اصلا به صرفه نیست مگر اینکه لوپهای دیگری ارایه بشه .

پنج شنبه 6 فروردین1394 - 4:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان ...ایا کسی این وسیله را نگرفته..کسی از چند و چون این دستگاه خبر نداره ...اخه قصد خریدش رو داریم 8-} 8-}

دوشنبه 10 فروردین1394 - 10:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

*ايران* نوشته است:
عرفان عزيز تمامى اعداد به طور تقريبى و نسبى هستند و شاخص دقيق و مشخصى جهت مشخص کردن عمق زنى براى اين کار وجود ندارد.عمق زنى به عوامل گوناگون از جمله جنس خاک,نوع فلز,قدمت,نحوه قرارگيرى فلز و.... بستگى دارد.اولا اينکه قدرت نفوذ امواج در اين دستگاه به هيچ عنوان به اين اندازه نيست که 3متر نفوذ و سنس کند.
منظور از 30×30 قطر يا پهناى فلز است که بصورت افقى در زير خاک قرار گيرد.فلزى مانند مفرغ نسبت به نقره يا طلا به دليل سولفاته شدن قطعا در اعماق بيشترى سنس خواهد شد.
در مورد سوال شما هنوز شخصا تست نکرده ام اما به زودى تست خواهم کرد.دوستانى خارج از ايران دارم که با اين دستگاه کار کرده اند و از کارکرد دستگاه اطلاعاتى به من دادند.فلزات جديد بودند و صدا تقريبا faint بوده و قدرت زيادى نداشتند اما به هرحال سنس شدند.اين آزمايش با اين نتيجه بسيار عالى جواب پس داده بنابراين براى کار گنج يابى کاملا مناسب است.
اينکه شرکت گفته افزايش قدرت %40 داشته تا حدودى درست است.دستگاه فوق العاده اى است.Response بسيار عالى براى فلزات قديمى خواهد داشت. طبيعتا کار با فلزات قديمى راحت تر است و سنس در عمق بيشترى صورت ميگيرد.
در آخر يادتان باشد تمامى اين عوامل بستگى به تجربه و هرچه مهارت بيشتر در اپراتورى دارد...... موفق باشيد.

دوست عزیز با نظر شما در این مورد که بیشتر از 2متر نمیزنه موافق نیستم و البته سند و مدرک مستدلی هم برای اثبات این موضوع کهGPZ 7000 بیش از 2 متر میزنه ندارم که قابل ارایه باشه.ولی برای خودم ثابت شده هست که بیش از 2 متر میزنه.فلز طلا یا نقره رو نمیدونم ولی فلزات دیگه رو میدونم که بیش از 2 متر میزنه ولی نمیتونم اثبات کنم.
اگر شما شرایط تست 7000 رو دارید این سایز فلزی رو که عرض میکنم تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید.بنظر شما فلز مدفون 30*30 مفرغ با گذشت 1000سال چقدر سولفات در اطراف خودش ایجاد میکنه؟هر چقدر که شد به همون مقدار فلز جدید رو در خاک تست بگیرید.ممنونم از همراهی و حضور شما تو این تایبیک.

چهارشنبه 12 فروردین1394 - 5:05pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 155 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 16  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Honarmand7 و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure