انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 2:38pm

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کمک برای خرید دستگاه بین 20 تا 25 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان توروخدا کمک کنید میخوام یه دستگاه بخرم با قیمت بین 20 تا 25 از شرکتهای معتبر مثل OKM یا Minelab گفتم ببینم چی بخرم خوبه؟ برای منطقه غرب میخوام که کوهستانیه و البته جاهایی که میخوام اول تست کنم قلعه هستن نه قبره نه تل بلکه قلعه هستن و شنیدم میگن اشیای تو قلعه بالای 5 6 متره. چجوری باید کاوش کرد و چی باید خرید ممنون میشم راهنمایی کنید ای عزیزااااان :ymblushing: :x :ymhug: :-* ^:)^ :(

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

تورو خدا ج بدین تورو خدا ااا اگه کسی کار وارد باشه عکس محلها و قلعه ها هم نشونش میدم بخدا قبلا یکیش حفاری شده تو 5 متر یه چیزی پیدا کردن :x :ymhug: :( :-s ^:)^ @};- :D

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:53pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
درود دوست عزیز ..میخوای بدونی چه دستگاهی تو عمق بالا بهتره ..فقط میشه یکم روی لورنز حساب باز کرد اونم نه تا عمق 6 متر..ولی جی پی اکس 5000مینلب تا عمق نزدیک به 3 متر خیلی عالیه و یه جورایی بهش پادشاه دستگاها میگن..ولی از این دوتا ارزونتر جی تی ای 2500 گرت هستش که نهایت قیمتش به 8میلیون میرسه و شما میتونی باهاش تا عمق بالا هم ازش استفاده کنی ولی اپراتوریش خیلی خیلی سختر از ایناس چون هم تو حالت وی ال اف ازش استفاده میشه و هم تی ار یا همون توباکس..دیگه باید خودت چشات رو خوب باز کنی تا الکی پولات رو به باد ندی و تو اینکار کسی بهت رحم نمیکنه ممکنه گیر یک کلاهبردار بیفتی و همه ی پولات رو الکی پای یه دستگاه از دست بدی ...تصمیم با خودته

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

دوشنبه 17 آذر1393 - 11:58pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:x :-* :ymhug: :D سلام داداش مرسی عزیزم خداییش کمک بزرگی بهم کردی بازم اطلاعات داری بهم بده. ممنونت میشم هم تو هم بقیه دوستان. خودمم نظرم رو مینلب 5000 میگن خوبه.. البته برای خریدش اصلا و ابدا از ایران بخرم میرم عراق یا دبی .... و اصلش و با روشهایی که از یوتیوب و خود شرکت دیدم چک میکنم و میخرم فقط میمونه اینکه چی بخرم یعنی اون گرت از مین لبه هم بهرته؟؟؟؟؟؟؟؟ YMWHISTLE

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: سرزمین مادری
والا عزیز من اون گرت نسبت به قیمتش یکی از بهترین گزینه ها واسه خریده ولی باید یکی از بهترین اپراتور ها باشی ولیدوست من میگفت تفکیکش صد در صدی هست....البته حرفای ضد و نقیضی در مورد دستگاهای شرکت گرت تو ایران هست بعضیا ازش نتیجه نمیگیرن و میگن به خاک ایران حساسه و بعضیا هم میگن اصلا اینطوری نیست..ولی در مورد سری جی پی اکس همه ازش راضین دیگه خودت میدونی .....عزیز من الکی هم نرو دبی یا عراق دستگاه بخر چون تجربه ی اینکار رو نداری و راحت یه کلاه سرت میذارن اندازه ی کل بدنت..

بکوش تا عظمت در نگاهت باشد،
نه در آنچه مینگری

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنونم که خیر من و میخوای عزیز اما تو ایران بدتره اوضاعش چون کار غیر قانونیه. کلاه سر ادم میزارن پیگیر هم که نداره چون خلاف قانونه. ولی کشورای دیگه ازادترن شاید بشه بهتر و اصل رو خرید تو این انجمن هم اگه خوب بگردی همه میگن ایران جای خرید دستگاه نیست هرکی خریده از اونور اورده همه شرکتهای ایرانی رو فحش میدن.. تایپیک هارو بخون منم تازه خوندمشون.. میگن همه کلاهبردارن قیمت کلان جنس غیر اصل... اگرم کلاه سرت بزارن جایی نمیتونی بری چون اول پا ودت گیره... اما با نگاه کردن فیلمهای اصلی این محصولات و نحوه تستس اصل و تقلبی و یکم مشاوره و یکم وقت و هزینه میشه نتیجه بهتری گرفت.. شما عزیز و استاد مرسی /// @};-

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:17am

اول درست و حسابی تحقیق کن عجله هم نکن با استاد هوشی هم مشورت کن بعد هم خواستی بخر از ایران نخر شاید یه مقدار هزینه اوردن به ایران داشته باشه ولی خیالت راحتره

سه شنبه 17 آذر1393 - 12:59am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام برادر خوبی؟ اره حرفت درسته باید تحقیق کنم حسابی.. و از ایران هم نخرم راستش تا دلت بخواد کلاهبردار هست تو این زمینه. منتها من میخوام کسایی که مثل اون دوست قبلیمون عملی با دستگاهها کار کردن کمکم کنن ببینم برای همچین جایی که قلعه هست باید برای شروع چه کارا بکنم بکنم بعد دستگاه بندازم و سنس کنم یا اول از روی قلعه سنس کنم و با چه دستگاهی بهتر میشه جواب گرفت برای منطقه غرب کشور
:x :-B O:-)

سه شنبه 18 آذر1393 - 8:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام خدمت دوستان
به نظر من مینلب بهتر از گرت هست و نهایتا تا عمق 2 متر خیلی خوب جواب میده و تفکیک خوبی هم داره " ولی تو مناطق کوهستانی و بیشتر از دو متر اصلا نمیتونی حسابی روش باز کنی " بهترین گزینه لورنز z1 هست و با وجود کابل 12 متری و ساختن لوپ 3*3 بیشترین عمق رو میتونید با این دستگاه بزنید و یه توصیه میکنم که به هیچ عنوان از ایران و حتی نمایندگی های دبی چیزی نخرید ( بنا به تحقیقات ) [-X

سه شنبه 18 آذر1393 - 9:40pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا دمت گرم راهنمایی خوبی کردی. پس لورنز برا اینجور جاها بهتره اگه عکس از مکان بزارم میتونید بیشتر کمکم کنید؟

سه شنبه 18 آذر1393 - 11:42pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 74 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure