انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 2:34pm

پاسخ به موضوع  [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی
 فلزیاب های دست ساز 
نویسنده پیغام
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام
تهم عزیز شما بهتره با اقا حمید مشورت کنین تا بهتر راهنمایی کنه شما رو/
یاعلی

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

دوشنبه 3 تیر1392 - 6:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bina نوشته است:
سلام
تهم عزیز شما بهتره با اقا حمید مشورت کنین تا بهتر راهنمایی کنه شما رو/
یاعلی

خب پس شما چیزی از نقطه زن سر درنمیاری؟
ممنونم

دوشنبه 3 تیر1392 - 6:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کرمانشاه
parsi نوشته است:
ali652 نوشته است:
سلام .دوستان در مورد دستگاه Tom 440 یکسری اطلاعات میخوام.ممنون میشم کمکم کنید.ممنون

اگر همونه که مال شرکت جویندگان اسیاست نه داداش به درد نمیخوره YMWHISTLE

آره .مربوط به جویندگان آسیاست.اما کلی فیش و کلید داره که با رابط به کامپیوتر وصل میشه.ممنون از راهنماییت

سه شنبه 3 تیر1392 - 12:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بله همه مثل قافله شكست خورده برگشتند سرجاي اولشون و بدنبال نقطه زن يا بهتر بگم صحيح زن هستند ماهم خيلي وقته كه دنبالشيم از پالسي ها گرفته تا تصويري و رديابها هر كدوم به نوبه خودش مشكلات و خطاهايي دارند كه هنوز حل نشده بنظر من مداري كه تو اينترنت در دست عموم باشه جوابگو نيست جز اينكه تغييرات اساسي روش اعمال بشه

چهارشنبه 5 تیر1392 - 3:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ali652 نوشته است:
parsi نوشته است:
ali652 نوشته است:
سلام .دوستان در مورد دستگاه Tom 440 یکسری اطلاعات میخوام.ممنون میشم کمکم کنید.ممنون

اگر همونه که مال شرکت جویندگان اسیاست نه داداش به درد نمیخوره YMWHISTLE

آره .مربوط به جویندگان آسیاست.اما کلی فیش و کلید داره که با رابط به کامپیوتر وصل میشه.ممنون از راهنماییت

سلام اقا ali این هم دستگاه بدی نیست و در جای خود خیلی هم خوبه و از خیلیا هم بهتره//
خدمتت عرض کنم بنده همون اوایل یک ردیاب از همین جویندگان خریده بدم و در هفته های اول یکعدد ظرف سفالی هم توانستم دتکت بنامیم \M/
پس دوستان سعی کنید بیخود کسی را ناامید نکنید هر چی یه عیب و یه مزیتی داره :) :ymblushing:
در ضمن اقا علی اگر که یه عسک از ولوم ها و دکمه هاش میزاشتی شاید بشه راهنمایی کرد

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 5 تیر1392 - 8:15pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامی می خواستم ببینم یک دستگاه دست ساز که بتونه تا عمق 3تا 3:50 متر بزنه چه دستگاهی خوبه؟ بعدشم اینکه قیمتش چنده؟ مثلا همین توباکس ساشو خوبه؟ قیمت تمام شدش چند در میاد؟
با تشکر فراوان

جمعه 14 تیر1392 - 5:39pm

با سلام.میخواستم یه مداری بهم معرفی کنین که بتونه سه متر بزنه پالسی یا غیر پالسی فقط نقطه زنیش یه کم دقیق باشه.در ضمن هزینه ساختش رو هم بگین ممنون میشم.

سه شنبه 1 مرداد1392 - 9:18am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان.راستش من چه تو سایت شما چه تو این حرفه تازه کارم.از ته دل از همه خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.دنبال یه دستگاهم.پول لورنزم ندارم.یه بابایی یه دستگاه دست ساز داره به نام ecr3500 که به گفته خودش با لوپ 50 یه کاسه رو تو 2 متر و نهایت بردش 4 متره.دستگاه دیجیتال و با طه کلید اتومات بالانس میشه به قیمت 3.500 .کسی با این دستگاه کار کرده؟این بهتره یا یه جیپی3500 کارکرده؟کلا دست سازا قابل اعتمادن؟چرا همه از دستسازا گله دارن؟

جمعه 1 شهریور1392 - 10:16pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سلام آقا معراج اگه واقعا میخوای تو این کار موفق بشی gp3500 حرف نداره.از من نصیحت بخرش اگه کهنه هم باشه به اندازه ده تا سیستم جورواجور کارایی داره :ymapplause: :ymapplause: سعی کن باطریش و تعویض کنی و نو بندازی چون اسیدیه به قسمت بالای لوپش هم نگاه که دبل دی باشه موفق باشی

شنبه 9 شهریور1392 - 7:25am

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
کاملا مهم مهم مهم مهم مهم
این متن را حتما بخونید تا مثل من کلاه سرتون نره
اقای شیر محمدی شرکت کینگ الکترونیک (باتوجه به استعلام به عمل امده همچین نامی توی ثبت شرکتها به ثبت نرسیده) یک بچه متولد 73 هستن که اصلا تحصیلات دانشگاهی ندارند و با وجود اینکه در حد ابتدایی علم شعور و شخصیت ندارن اسم خودشون رو گذاشتن مهندس.. بنده حدود 5 ماه پیش هزارکیلومتر مسافت را رفتم ارومیه دفتر این اقا و دستگاه خریدم به مبلغ شش میلیون پانصد که اسباب بازی بیش نبود عمق 20 سانت را میزد و وقتی میزدم شارژ کلا دسنگاه بهم میریخت باید دوباره میفرستادم ارومیه پیش اون اقا تا درستش کنه.. بعد از چندبار کار با این دستگاه متوجه شدم که خودم رو الاف کردم.. این اقا به بنده پیشنهاد کردن که من مبلغ 5میلیون تومان دیگه به ایشون بدم در عوض بهترین دستگاهش رو به ما بده که من قبول کردم و ریختم به حسابشون که کاش دستم میشکست و این کارو نمیکردم مسئله اصلا پولش نیست مسئله اینه که وقتم تلف شد و خودم و یه اکیپ 15نفره چندماه تو بیابونها اسیر بوذیم.. بعد از هربار سنس کردن دستگاه بهم میریخت و باید ارسال میکردیم ارومیه و پس از هزاربار زنگ زدن و التماس کردن این اقا دستگاه رو باصد منت برای ما ارسال میکرد..دیگه واقعا به ستوه اومده بودیم چون باور کنید 11.500تومان پول داده بودیم و یه اسباب بازی خریده بودیم و بدتر از همه الاف و سرگردون بودیم . این سری اخر هم که دستگاه خراب شده بود و ما ارسال کرده بودیم برای اقای شیرمحمدی ایشون قصد نداشتن نه دستگاه و نه پول مارو دیگه پس بدند و حتی تهدید میکردن که توی سپاه اشنا دارن و واسه ما مشکل درست میکنند و از این قبیل حرفها.. خلاصه باهزار مکافات دستگاه را برای ما ارسال کرد که متاسفانه بیشتر از 30سانت کار نمیکنه بنده هم با یکم بنزین و یه کبریت جونمو راحت کردم قید 11.500تومانم رو هم زدم... مواظب باشید گول این شیاد کلاه بردار رو نخوورید دوستان ... درضمن اون تستی که ایشون انجام میدن توی باغشون در ارومیه کاملا با ترفند و حیله میباشد که بنده متاسفانه گول همون تست رو خوردم بعدها متوجه شدم که دیگه خیلی دیر شده بود..

پنج شنبه 13 شهریور1392 - 1:48am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure