انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 4:13am

پاسخ به موضوع  [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی
 فلزیاب های دست ساز 
نویسنده پیغام

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به به .....
من احتیاجی به خرج کردن پول شما ندارم دوست عزیز من نه کلاه برداری کردم و نه میکنم من میگم قیمت دستگاه من فلان قیمت اگه کسی میخواد بگیره هر کیم نمیخاد آزاده من علم خودمو میفروشم نه دستگاه اصلا با 500تومن جمع شده دوست عزیز مگه لورنز با چقد جمع شده!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر کسی که علیه من اینجا حرف زده مطمءنم از شیادان این رشته هست .اگر کسی حرفی داره با عمل ثابت کنه نه با حرف های چرت وپرت اگه کسیم شکایتی از شخص بنده داره بیاد شرکتم تا مشکلشو حل کنم همین .دوستان عزیز این پیام خصوصی آقای هادی دیندار هست که چند روز پیش واسم فرستاده از مدیر های انجمن میتونن ببینن.
سلام آقای کینگ عزیز
من این مدار رو قبلا دیدم ولی به طور کامل منتاز نکردم
چون کلی زیر ابی این مدار ور زدن و گفتک که تک سمبل هست و بایدار نیست و نصف راه دست از کار کشیدم

میتونید کمک کنید بهم که اینو کاملش کنم
اکه در کفته های من شک دارید میتونم از مدارم هر جور بخواهید عکس بگیرم و بفرستم واسه شما
ممنون از باسختون آقای کینگ عزیز
میخواستم بدونم تغیراتی که در مدار دادید به چه شکلی هست ؟ و چه کارایی در مدار انجام دادید

چون من واقعا به شما ایمان دارم و بست شما رو هم خوندم در تابیک فلزیاب های دست ساز !!!!!!!!!!!!!!!!!!نه به آن شوریه شوری نه به این بی نمکی :)
میبینید یه آدم میتونه چند تا رو داشته باشه!!!!!!

ایمان داشتنتو نخواستیم لا اقل چرت و پرت نگو.
موفق و پایدار باشید.

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 10:16am
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان و اعضاء محترم :
لطفاً هدف از تأسیس این انجمن رو فراموش نکنید که کمک و همفکری برای ساختن دستگاه ها با قیمت مناسب و جلوگیری از کلاه گذاشتن سر مردم بیچاره که این روزها با بدبختی پول در میارن باشه . خواهشمندم از آقای کینگ که اگر اطلاعاتی مفید در علم فلزیابی دارید مثل دیگر مهندسین بی منت دراختیار انجمن قرار داده و جوی آرام برای انجمن بسازید ، نه اینکه همیشه در بحث و جدل با اعضا باشید ؛ من از اینجا از همه درخواست میکنم که همۀ اعضای محترم باید درقبال این انجمن دوستانه یک مدیر باهوش باشند تا بخوبی رو به جلو حرکت کنیم و اشخاصی که به نحوی دارن این آرامش و جو دوستانه و صمیمی رو خراب میکنن به مدیران انجمن معرفی کنید تا از طرف مدیران اول تذکر داده بشه و برای دفعات بعدی اگر شخصیت شخص تذکر گیرنده بالا باشه باید اصلاح پذیر در رفتار و بیانات خودش باشه وگر نه این انجمن از همکاری با شخص خاطی معذور خواهد بود ... سپاسگذارم @};-

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 11:03am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

صلوات فراموش نشود.
البته کسی که کارش سو استفاده نیست و کلاه بردار نیست نباید از این پست ها ناراحت بشه. اگر ناراحت شد شاید ریگی به کفش دارد!
من که دمپایی پوشیدم علاقه ای هم به کلاه ندارم :D

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 11:10am

دو ستان عزیز به زودی حرفم رو تو عمل ثابت میکنم میدونم تا حالا 90/شرکتها کلاه برداری کردن الان دیگه فکر میکنید همه یه جورند. از مدیر های انجمن مخصوصا آقا مهدی معذرت می خوا م به خاطر نوشته های قبلی ولی می خوام وقتی حرف های من ثابت شد فقط مدیر های انجمن نظر بدن و قضاوت کنن تا این بحث تمام بشه .با تشکر

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 11:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

king نوشته است:
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!به به .....
من احتیاجی به خرج کردن پول شما ندارم دوست عزیز من نه کلاه برداری کردم و نه میکنم من میگم قیمت دستگاه من فلان قیمت اگه کسی میخواد بگیره هر کیم نمیخاد آزاده من علم خودمو میفروشم نه دستگاه اصلا با 500تومن جمع شده دوست عزیز مگه لورنز با چقد جمع شده!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟هر کسی که علیه من اینجا حرف زده مطمءنم از شیادان این رشته هست .اگر کسی حرفی داره با عمل ثابت کنه نه با حرف های چرت وپرت اگه کسیم شکایتی از شخص بنده داره بیاد شرکتم تا مشکلشو حل کنم همین .دوستان عزیز این پیام خصوصی آقای هادی دیندار هست که چند روز پیش واسم فرستاده از مدیر های انجمن میتونن ببینن.
سلام آقای کینگ عزیز
من این مدار رو قبلا دیدم ولی به طور کامل منتاز نکردم
چون کلی زیر ابی این مدار ور زدن و گفتک که تک سمبل هست و بایدار نیست و نصف راه دست از کار کشیدم

میتونید کمک کنید بهم که اینو کاملش کنم
اکه در کفته های من شک دارید میتونم از مدارم هر جور بخواهید عکس بگیرم و بفرستم واسه شما
ممنون از باسختون آقای کینگ عزیز
میخواستم بدونم تغیراتی که در مدار دادید به چه شکلی هست ؟ و چه کارایی در مدار انجام دادید

چون من واقعا به شما ایمان دارم و بست شما رو هم خوندم در تابیک فلزیاب های دست ساز !!!!!!!!!!!!!!!!!!نه به آن شوریه شوری نه به این بی نمکی :)
میبینید یه آدم میتونه چند تا رو داشته باشه!!!!!!

ایمان داشتنتو نخواستیم لا اقل چرت و پرت نگو.
موفق و پایدار باشید.

اقای کینگ
عزیز و محترم....خوب اصن شما بیا و کلاهبرداری رو تعریف کن ببینیم به چی میگن کلاهبردار؟؟
درضمن شما تحت چه شرایطی شرکت خودتون رو با لورنز یکی میدونید؟؟؟
اخر مگر لورنز خودش چه قیمتی داده که اومده شده 20 -30 میلیون...
عزیز من این حرفای شما کلآ خیلی بدور از منطق هستش
لورنز یک فلزیاب ساخت کشور المان هستش که فکر میکنم قیمتش حدود 6-7 هزار دلار باشه...حالا شما که داخل همین کشوری داری به نرخ کشورهای دیگه برای هموطنات حساب میکنی/./همین اقا حمید و مجتبی که منهم شاهد بودم چندین ماه زحمت کشیدن برای توباکس و افزایش بردش و صب تا شب داشتن بررسیش میکردند اینهمه ادم مگه چقد قیمت فلزیابشونو گذاشتند که یک مداری بود که از زیر گرد و خاک کشیدنش بیرون و این هم کاملا اختصاری همین دو عزیزه..
خدا وکیلی فلزیابی که نهایت با یک میلیون جمع میشه حالا بگیم علم خودت که به اونم میشه شک کرد×××! احتمالا شما نمیدونید قیمت چندید برابری دادن برای یک محصول داخلی بهش میگویند کلاهبرداری؟؟؟اگرم نه که باید مدرک و دلیل قاطع و روشن بیان کنید./در ضمن اقای کینگ همچنین مانور دادن پای دستگاه خودی یک امر طبیعیه/
در ضمن کارکرد و خوب بودن دستگاه شما ثابت شده نیست و این کمی برای شما مشکل میشه/

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 1:12pm

برادر من من میخوام بحث تموم کنم شما کشش میدین آقا قیمت 100میلیونه و با 1میلیون تموم شده 99میلیون پول علممه میخای بخر نمیخای به سلامت برو از هر جا خواستی بخر اگه تو منطق شما این کلاه برداری پیشنهاد میدم یه کتاب منطق حتما بنویسید. خوب بودن یا بد بودن دستگاه بزودی مشخص میشه ولی خواهشا براتون ثابت شد دیگه بحث شرکت کینگ الکترونیک رو تموم کنید لطفا...در ضمن بدبختی ایرانیا اینه که به کار خودشون اطمینان ندارن ما و امسال ما چیز کمی از لورنز یا okm نداریم .یکم ایمان داشته باشید به خدا بد نیست.سربلند باشید.

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 1:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

king نوشته است:
برادر من من میخوام بحث تموم کنم شما کشش میدین آقا قیمت 100میلیونه و با 1میلیون تموم شده 99میلیون پول علممه میخای بخر نمیخای به سلامت برو از هر جا خواستی بخر اگه تو منطق شما این کلاه برداری پیشنهاد میدم یه کتاب منطق حتما بنویسید. خوب بودن یا بد بودن دستگاه بزودی مشخص میشه ولی خواهشا براتون ثابت شد دیگه بحث شرکت کینگ الکترونیک رو تموم کنید لطفا...در ضمن بدبختی ایرانیا اینه که به کار خودشون اطمینان ندارن ما و امسال ما چیز کمی از لورنز یا okm نداریم .یکم ایمان داشته باشید به خدا بد نیست.سربلند باشید.

ای بابا!
اقای کینگ من مگه میگم معتقد نیستم...به هر حال فعلآ دیگه بین من و شماحرفی نیست...و به گفته خودتون علمتونه و شاید هم دلتون میخاد 99 میلیون بفروشید خود مختارید.
مخصوصا که همین ایمان بخدا کمی کار ما ایرانی ها رو خراب کرده چون ایمان داریم تو این وضع هستیم اگه نداشتیم چه کاره بودیم..!
سرافراز باشید

اشوزرتشت

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 1:54pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

والله چیزی که مسلمه اینه که اینجا همه دنبال یک دستگاه خوب هستند و اکثر کسانی که اینجا فعالیت میکنند زخم خورده اند ,حالا اگه وضعیت مالیشون خوب نباشه عار نیست چه بسا اونقد پوله میلیونی امثال بنده تو شکم بعضی بی شرفها ریخته شده که دیگه از همه کسانی که تو این زمینه فعالیت میکنند ترس دارند چه از نظر مالی و چه از نظر ...
تصویر

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

یکشنبه 22 اردیبهشت1392 - 2:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: اصفهان
سلام دوستام گرامی
لطفا به جای اینکه این همه بحث کنید که کی خریداره کی فروشنده . در مورد خود دستگاه بحث میکردید و اونو برسی میکردید
با تشکر

زندگی قصه تلخیست که یک مرغ مهاجر دارد...

چهارشنبه 24 اردیبهشت1392 - 12:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

bantama نوشته است:
سلام دوستام گرامی
لطفا به جای اینکه این همه بحث کنید که کی خریداره کی فروشنده . در مورد خود دستگاه بحث میکردید و اونو برسی میکردید
با تشکر

سلام بانتاما جان
وقتی چیزی ارزش نداره برای خرید چیشو بررسی کنیم؟
بحثها همه برای به نتیجه رسیدنه وگرنه ما که دیگه عمریه بحث کردیم :D و حوصله بحث اضافی و تایپ اضافی نداریم..دوعدد فلزیاب معرفی شد و نظرخواستند و دوستان هم هر چیزی که میونستند رو گفتند...بحث زیاد هم برای توجیه شدن کسیه که تو دوراهی خرید مونده/

اشوزرتشت

چهارشنبه 24 اردیبهشت1392 - 12:56am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 113 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 ... 12  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure