انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:08pm

پاسخ به موضوع  [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 خرید دستگاه اصلی Gpx5000 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بنده صحبت های اقا امیر رو قبول ندارم چون به عینه دیدم که همون دستگاه 4500 که از دبی بچه ها خریدن با قیمت پایین با 4500 خود استرالیا در کارایی هیچ فرقی نداره....

چهارشنبه 10 تیر1394 - 5:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
داداش میشه نتیجه رو دقیق بگید چطور تست انجام دادید لطفا دقیق بیان کنید تنها اینکه من بیام بگم فلان دستگاه با فلان دستگاه فرق نداره که نمیشه ممنون

چهارشنبه 10 تیر1394 - 12:36pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

بله که تست شده داداش من..جنس با اون کشیده شده بیرون..
اون اقا که درجه بندی میکنه دستگاهها رو به درجه 1 و 2 و 3 مگه تست کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
خوبه 4500 رو دیگه استرالیا اصلا تولید نمیکنه والا هزار تا حرف دیگه پشت قبالش مینداختن..شما به حرف ما اعتماد ندارین به استاد کرمی پیام بدید بگید اقای کرمی شما که 4500 مالزی رو دارید و از کشور همسایه خریدید چطور دستگاهیه؟؟ 5000 رو که دارید چطور دستگاهیه؟چقد کارایی دارن؟؟؟؟اونوقت ببینید چی جوابتونو میدن.ضمنا بهترین دستگاه برای مناطق خودمون یعنی ایران 4500 هست و اینم ازمایش شده..

چهارشنبه 10 تیر1394 - 1:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست من مشخص نکردید که این تستی که میگید چطور انجام دادید؟همین اقای کرمی که میگید در تایپک 4500 صفحه 46 چنین بیانی داشتن عین عبارت خودشان را کپی کردم
"""""""""لام و درود
دوستان زیادی در مورد نحوه تشخیص دستگاه اصلی 4500 تو خصوصی از بنده سوال کردن که لازم دونستم به صورت علنی پاسخ بدم!که سایر عزیزانی که اقدام به خرید میکنن با مشکل مواجه نشن....در این مورد تحقیق زیادی انجام دادم و نمونه دستگاههای وارداتی از سمت دبی رو بررسی کردم!جالبه که 10 درصد دستگاههای این شرکت با گزینه MAN TUNE مشکل ندارن و بقیه تو رنج 206 به بالا اصلا تنظیم نمیشن.میگین نه آزمایش کنید ;) @-)دستگاههای اصلی 4500 بعد از لحظهای که روشن میشن تا لحظه بالانس اتومات که چیزی کمتر از 10 ثانیه هستش یه بوق ممتد دارن ولی نمونه های تقلبی استارتشون به یه نحو دیگه هستش!!!!!!!!!!!!!!نمونه اصلی فوق العاده پر قدرت و کم صدا تو کار ظاهر میشه و تقریبا با تمام تنظیمات تو رنجهای مختلف سازگاری داره اما نمونه تقلبی بسیار بی ثبات و ضعیف هستش ...و اینکه هیچ وقت فریب بر چسپ هلوگرام و دلار و نمیدونم سریال و اس ام اس و این بازیها نخورین دستگاه اصلی رو طبق مطالبی که عرض کردم تست و آزمایش کنید.
موفق باشید"""""""""""""
از آقا کرمی نیز معذرت میخوام
دوست من لطفا باسند صحبت کنید اگر من نیز پیگر این موضوع هستم چون قصد خرید دستگاه رو دارم وقصد جسارت به شخص خاصیی رو ندارم

چهارشنبه 10 تیر1394 - 2:34pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام

اختلاف قیمت در کشورها ، عادی و طبیعی است.

به 3 دلیل:

1- هزینه گمرکی و عوارض واردات به هر کشور ، متفاوت از دیگری است

2- مالیات فروش در کشورها متفاوت است ( مثلا" از 10% تا 50% )

3- سطح درآمد میانگین افراد در کشوره متفاوت است لذا فروشندگان ، خودشان را تطبیق می دهند.

========================================================

اختلاف قیمت را در فروش موبایل و تبلت هم می توانید ببینید.

درود

چهارشنبه 10 تیر1394 - 2:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
دوست من مشخص نکردید که این تستی که میگید چطور انجام دادید؟همین اقای کرمی که میگید در تایپک 4500 صفحه 46 چنین بیانی داشتن عین عبارت خودشان را کپی کردم
"""""""""لام و درود
دوستان زیادی در مورد نحوه تشخیص دستگاه اصلی 4500 تو خصوصی از بنده سوال کردن که لازم دونستم به صورت علنی پاسخ بدم!که سایر عزیزانی که اقدام به خرید میکنن با مشکل مواجه نشن....در این مورد تحقیق زیادی انجام دادم و نمونه دستگاههای وارداتی از سمت دبی رو بررسی کردم!جالبه که 10 درصد دستگاههای این شرکت با گزینه MAN TUNE مشکل ندارن و بقیه تو رنج 206 به بالا اصلا تنظیم نمیشن.میگین نه آزمایش کنید ;) @-)دستگاههای اصلی 4500 بعد از لحظهای که روشن میشن تا لحظه بالانس اتومات که چیزی کمتر از 10 ثانیه هستش یه بوق ممتد دارن ولی نمونه های تقلبی استارتشون به یه نحو دیگه هستش!!!!!!!!!!!!!!نمونه اصلی فوق العاده پر قدرت و کم صدا تو کار ظاهر میشه و تقریبا با تمام تنظیمات تو رنجهای مختلف سازگاری داره اما نمونه تقلبی بسیار بی ثبات و ضعیف هستش ...و اینکه هیچ وقت فریب بر چسپ هلوگرام و دلار و نمیدونم سریال و اس ام اس و این بازیها نخورین دستگاه اصلی رو طبق مطالبی که عرض کردم تست و آزمایش کنید.
موفق باشید"""""""""""""
از آقا کرمی نیز معذرت میخوام
دوست من لطفا باسند صحبت کنید اگر من نیز پیگر این موضوع هستم چون قصد خرید دستگاه رو دارم وقصد جسارت به شخص خاصیی رو ندارم

دستگاه خود اقای کرمی هم استرالیایی نیست داداش من و مالزی هست...خود ایشون دستگاشون رو از کجا مگه خریدن؟؟؟نکنه دستگاه مالزیایی رو از استرالیا خریدن؟؟ :D :D :D
بنده قبلا عکسای دستگاه 4500 مالزی که از دبی اومده رو گذاشتم و با همون دستگاه یه سکه شاهی در 60 سانتی سنس شد و دراوردن..سکه پهلوی بود.خودتون که دارید میگید اقای کرمی گفته 10 درصد!!!!!! البته نگفتن کدوم شرکت؟؟؟چون چندین شرکت توی دبی هستن که دستگاه میفروشن..بنده نمایندگی خود مینلب در دبی که ادرسش در خود سایت مینلب هم هست و همچنین شرکت گت اورجینال رو عرض کردم.

چهارشنبه 10 تیر1394 - 10:00pm
آواتار کاربر

آقای گریوانت سلام با حرف شما موافق چون خودم تعمیرکار گوشی ام وخرید وفروش می کنم آقای amir6777 سلام باحرف شما هم موافقم من یک ایمیل به یکی از فروشندگان زدم در دبی گفت یک مدل دارم چینی 7 میلیون یک مدل دارم 19 قیمت دپار 2000دلار بود با این حرف ها آیا شما تاییدش میکنید ما یک دستگاه 4500 از دبی باقیمت 2000 دلار تهیه کنیم لطفا راهنمایی کنید

پنج شنبه 10 تیر1394 - 12:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ROCK 8221 نوشته است:
آقای گریوانت سلام با حرف شما موافق چون خودم تعمیرکار گوشی ام وخرید وفروش می کنم آقای amir6777 سلام باحرف شما هم موافقم من یک ایمیل به یکی از فروشندگان زدم در دبی گفت یک مدل دارم چینی 7 میلیون یک مدل دارم 19 قیمت دپار 2000دلار بود با این حرف ها آیا شما تاییدش میکنید ما یک دستگاه 4500 از دبی باقیمت 2000 دلار تهیه کنیم لطفا راهنمایی کنید

به خود نمایندگی مینلب در دبی ایمیل بزنید و یا از شرکت گت اورجینال تهیه کنید.از ایرانهیای دبی به هیچ عنوان خرید نکنید

یکشنبه 14 تیر1394 - 1:55pm
آواتار کاربر

ممنون بخاط راهنمایی این شرکن گت اورجینال در دبی هستش

دوشنبه 14 تیر1394 - 1:02am

من خودم از دپار خریدم.. بسیار هم راضی ام.. چیزهایی باهاش پیداکردمک اصن توقع نداشتم بتونه سنس کنه. من که خیلیاز خریدم راضی ام.. مشتری داشتم ولی نفروختم

دوشنبه 15 تیر1394 - 2:01pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 34 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure