انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 29 اردیبهشت1403 - 3:02am

پاسخ به موضوع  [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 کمک برای خرید دستگاه بین 20 تا 25 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
هر وسیله ای خواستی از هر جای دنیا .با قیمت سایت اصلی و هزینه پستی تا دبی
و حداکثر ده درصد کرایه تا ایران بیشتر نمیشه مواظب باش
اگر خواستی بگیری exp 4500 بگیر

یکشنبه 28 دی1393 - 8:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

خیلی ها میگن okm بدرد نمیخوره و فقط ارزش مالیش بالاس الکی... اما خوذمم تو سایتش رفتم تو قسمت یافته ها بیشتر تو مناطق خودمون بوده کشور ایران منظورمه البته بیشتر غرب مثل کرمانشاه ایلام کردستان زنجان و حتی کشورای اطراف مثل سوریه ترکیه عراق افغانستان .. و اشایا پیدا شده با قدمت های قبل میلاد بودن اما سایت مین لب minelab همش سکه های دوران رنسانس و مال کشورهای اروپایی بودن و یا قطعات طلای خام ... ولی قیمت او کا ام سر به فلک میکشه نمیتونم بخرم . در عین حال که دوستان بهم میگن هم ردیاب بخرم هم نقظه زن که دیگه بد تر با 25 تومن نمیشه جفتش و خرید

یکشنبه 28 دی1393 - 11:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوست عزیز
به نظر من یه z1 بگیر با پولت و یه ردیاب معمولی کارت با همین دو تا راه میفته
راه نیفته حداقلش پشیمون نمیشی از خریدت

سه شنبه 30 دی1393 - 10:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز...نظر شخصی بنده اینه که سیستمی که بتونه کارگشای شما باشه fpl-35هست که شما با این میتونین هم فلز پیدا کنید هم حفره پیدا کنید هم مگنت داره هم شعاع زن هست حرفه ای باشی نقطه زنی هم میکنی.من خودم ازش نتیجه گرفتم... و میتونی اطلاعات کاملش و تو تاپیک خودش ببینی. . .برا نقطه زن هم چیزی که تو 4-5متر بتونه کمکت کنه با توجه به هزینه ای که شما میتونی بکنی من Lorenz x5یا Lorenz x6 یا Land craft رو بهتون پیشنهاد میکنم...البته این نظر شخصی من هست... :-BD :-BD

سوالی بود درخدمتم... :ymhug: :ymhug:

زمین شناسی.نقطه زن فلزجو = موفقیت

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 2:56pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:ymhug: :ymhug: سلام داداش واقعا نظراتت مفیده حتما دربارشون تحقیق میکنم حتما حالا قیمت اون اولی که گفتی هم نقطه زن هم شعاع زن چقدره؟ :-s :-s :p :p

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست من اگه ناراحت نمیشی بنظرم فعلا چیزی نخر.
اول تو این سایت یه چند ماهی باش کل سایت رو تا میتونی بخون.
بعد سه چهار ماه دیگه خودت میتونی تصمیم بگیری.
پولت هدر نره.

چهارشنبه 1 بهمن1393 - 10:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

:(( :(( :(( YMWHISTLE YMWHISTLE باشه از همه بابات نظرها و راهنمایی ها ممنونم . اسم نمیبرم همه عزیزن و بزرگوار :ymblushing: :x :ymhug:

پنج شنبه 2 بهمن1393 - 10:46pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام داداش من.من خودم دستگاه وارد میکنم.به نظر من درحال حاضر بهترین دستگاهها متعلق به شرکت مینلب هست.هیچ وقت از خریدنشون پشیمون نمیشی و خستت نمیکنن.بخصوص 4500 جی پی که خوب بودن خودش رو اثبات کرده و همچنین جی پی 5000.خطا برای این دو دستگاه از محالاته و حساسیت به سفال و املاح و رطوبت هم ندارن چون دستگاههای این شرکت ضد اب هستند.لورنز زد وان دستگاه بسیار خوب و قوی هست اما یه عیب داره اونم اینکه حساسیت به املاح و سفال داره و بیخود بوق میزنه و کار کردن هم باهاش سخت هست.یاحق

جمعه 3 بهمن1393 - 7:09am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 38 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: حسين رشاد و 35 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure