انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 7:00am

پاسخ به موضوع  [ 9 پست ] 
 خرید دستگاه full finder 3000 
نویسنده پیغام

با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و اساتید محترم. چند وقتیه قصد خرید یک دستگاه فلزیاب رو دارم ولی هرچی تحقیق کردم به نتیجه ای نرسیدم که از چه شرکتی بخرم. اگه راهنمایی کنین ممنون میشم. در ضمن یکی از دوستان دستگاه full finder 3000 رو پیشنهاد داده . گفته از خارج آورده و اصله . قیمتشهم 20 . آیا خوبه و میارزه

دوشنبه 26 آبان1393 - 11:29pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خخخخخخخخخ ....... این دیگه آخرشه ... برادر جان این دستگاه ساخت شرکت kxs و داخلی هست و هیچ شرکتی تو خارج تولیدش نمیکنه . تازه خود kxs داره فکر کنم 16 میلیون میفروشه . اون رفیقت تو کلاهبرداری زده رو دست kxs ........ خخخخخ

...جواب ابلهان خاموشیست....

سه شنبه 27 آبان1393 - 9:15am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
سلام،منم قطعا اگه فول فایندر پیدا بشه میخرم،جناب معراج عزیز،تنها دستگاهی که از شرکت kxs خوب از آب در اومده همینه،البته حفره یاب دقیق و فوق العاده ایه،اگه کسی داشت خریدارم. شک نکنید. شاید خیلی از دوستان به من بگن که با وجود ردیابی با دستگاههای خوب ازم بعیده که بخام از kxs تعریف کنم،ولی من فقط فول فایندرو تایید میکنم چون کارکردشو دوستان به من گفتن و اینکه تو حفره یابی چقد فوق العادس.

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

یکشنبه 8 آذر1393 - 1:06am

ساخت اصفهان است

دوشنبه 6 بهمن1393 - 12:51pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با اراده نوشته است:
سلام،منم قطعا اگه فول فایندر پیدا بشه میخرم،جناب معراج عزیز،تنها دستگاهی که از شرکت kxs خوب از آب در اومده همینه،البته حفره یاب دقیق و فوق العاده ایه،اگه کسی داشت خریدارم. شک نکنید. شاید خیلی از دوستان به من بگن که با وجود ردیابی با دستگاههای خوب ازم بعیده که بخام از kxs تعریف کنم،ولی من فقط فول فایندرو تایید میکنم چون کارکردشو دوستان به من گفتن و اینکه تو حفره یابی چقد فوق العادس.

مرد مومن یکی از دوستانم همین دستگاه رو داشت اصلا این دستگاه کارآیی نداره اکلی مردمو بدبخت نکن

جمعه 10 بهمن1393 - 10:26pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خدایی راست میگه . من 2 نفر رو میشناختم که هر 2 تاشون از این دستگاه داشتن < 2 تا دستگاه به طور جداگانه > و تازه کلی پول داده بودن دوره دیده بودنو خلاصه به هیچ نتیجه ای نرسیدن .

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 11 بهمن1393 - 9:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
سلام . یکی از دوستان میخوا داین دستگاه فول فایندر سونی 3000 رو بخره .از من خواسته تا براش آمار بگیرم. از دوستان کسی چیزی از این دستگاه میدونه ؟ خواهشا راهنمایی کنید. ممنون
یا حق

سه شنبه 28 بهمن1393 - 8:12am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
کسی نبووووود؟!

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 8:27am
کاربر فعال
کاربر فعال

اقا رضا شرکت معتبر سونی در زمینه فلزیابی هیچ گونه فعالیتی نداره اینا فقط میخان از اسم سونی سواستفاده کنند بهتره به دوستتون بکید دنبالش تره از ما گفتن بود

چهارشنبه 29 بهمن1393 - 9:41am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 9 پست ] 

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure