انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 12 اردیبهشت1403 - 1:26am

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
سلام آقای ایران
می خوام یه مسلئه طرح کنم :فرض می کنیم یک فلز قدیم به قدمت:2000 سال و اندازه 50در50در30 در عمق 2.5 وشرایط خاک در بهترین شرایط ممکن
آیا ctxمی توانند این فلز را سنس کنند(یکبار طلا فرض کنیم بار دیگر آهن)
2. میشه بگید همین فلز را بصورت جدید در چه عمقی سنس میکند؟

خيالتان را راحت کنم حتى تانک را در چنين عمقى سنس نخواهد کرد.نهايت عمقى را که سنس ميکند.170-180 يا شايد اندکى بيشتر اما 190 به بالا هرگز.اما هرچه قدمت و اندازه بيشتر باشد با قدرت و شفافيت عالى سنس ميکند.اين ابعادى که فرموديد 170-180 با قدرت بالا سنس ميکند محمد عزيز.
2متر به بالا اصلا امکان سنس وجود ندارد.تمام دستگاه ها اگر عمق بالاى 2متر را سنس کنند شک نکنيد احتمال خطا و بوق Faint بسيار بالا ميرود.همين توان ctx بسيار عالى و مناسب است.يکى از بهترين گزينه ها جهت کاوش قبور...

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
*ايران* نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
سلام آقای ایران
می خوام یه مسلئه طرح کنم :فرض می کنیم یک فلز قدیم به قدمت:2000 سال و اندازه 50در50در30 در عمق 2.5 وشرایط خاک در بهترین شرایط ممکن
آیا ctxمی توانند این فلز را سنس کنند(یکبار طلا فرض کنیم بار دیگر آهن)
2. میشه بگید همین فلز را بصورت جدید در چه عمقی سنس میکند؟

خيالتان را راحت کنم حتى تانک را در چنين عمقى سنس نخواهد کرد.نهايت عمقى را که سنس ميکند.170-180 يا شايد اندکى بيشتر اما 190 به بالا هرگز.اما هرچه قدمت و اندازه بيشتر باشد با قدرت و شفافيت عالى سنس ميکند.اين ابعادى که فرموديد 170-180 با قدرت بالا سنس ميکند محمد عزيز.
2متر به بالا اصلا امکان سنس وجود ندارد.تمام دستگاه ها اگر عمق بالاى 2متر را سنس کنند شک نکنيد احتمال خطا و بوق Faint بسيار بالا ميرود.همين توان ctx بسيار عالى و مناسب است.يکى از بهترين گزينه ها جهت کاوش قبور...

درود آقا ایران ممنون از راهنمای تون

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:59pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خواهش ميکنم قربان...

جمعه 4 تیر1394 - 1:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا ایران من یه سوال درباره این عمقی که شما برای Ctxبیان میکنید دارم شما تو این عمق موفقیتی داشتید؟
فلز ی را که سنس کردید چی بود واندازه تقریبی همراه با قدمت شو رو می فرمائید؟
من بین گرت واین ctxگیر کردم خیلی وسواس گرفتم.
میشه معایب این دستگاه رو بیان کنید؟
ممنونم که با حوصله به سوالاتم جواب می دید

جمعه 5 تیر1394 - 9:33pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من از نزدیک شاهد کار گرت بودم سخنگو بود یه خانم به اینگلیش حرف میزنه من که خوشم از کارش نیومد!!!جالب نبود

شنبه 6 تیر1394 - 10:37am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من آقای کمانگیر لطفا دلیل منطقی برای رد دستگاه بیان کنید.معایب دستگاه رو بغیر از طریق کار کردن بادستگاه رو بیان کنید.ممنون میشم

شنبه 6 تیر1394 - 1:14pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود .1.یه خانم یه یکسره اینگلیش حرف میزنه و تکرار میکنه واقعا شکنجه میده ادمو .2.کار باهاش قلق های خاص خودش رو داره و خیلی طول میکشه باهاش مچ بشی...در حالت لوپی بردش از ctx و جی پی ها کمتره..این نظر من بود ولی تو انجمن اطلاعات زیادی در موردش هست

شنبه 6 تیر1394 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جناب ایران با درود و سپاس....یه سوال به نظر شما ctxمیتونه 20تا سکه زرد رو میتونه تو عمق 1.40سنس کنه(قدیمی)

یکشنبه 7 تیر1394 - 4:30pm

به نظر من بحث سر عمق فایده ای نداره چون اگر فاکتور مشخصی داشت خود شرکتهای سازنده با اطمینان بیان میکردن که عمق محصولشان فلان متراژ است .... در ثانی اونایی که با نقطه زن کار میکنن میدونن که گزینه عمق فاکتور اخر ه..... و اولین فاکتور توی نقطه زن بالانس با خاک و تفکیکه یعنی اکر وسیله شما 3 متر بزنه و ثبات نداشته باشه و هر دقیقه بالانس بخواد و هی نویز و سرو صدا داشته باشه تومنی نمی ارزه ... و اگر ثبات داشته باشه و تفکیک خوبی نداشته باشه باز هم مشکل اینه که هر جا رو بوق زد باید بکنی و بعد یه کیسه زباله جمع کردن ...... میندازی کنار ....
ولی اگر ثبات و پایداری همراه با تفکیک باشه عالی میشه و فقط میمونه قلق دستگاه رو بگیری که با کمی تمرین حله اون وقت هر جا بوق بزنه با اطمینان میفهمی جه فلزی هست و هرزه کنی نداری ....اکر این دو گزینه رو داشت اون وقت برات عمق کمی مهم میشه حتی اگر 1 متر هم بزنه ولی درست و بدون خطا بزنه بهتر از 3 متر با خطا ست..........
ولی کلا دستگاههای مین لب از نظر ثبات و پایداری عالیه و به هیچ عنوان اذیت و ازار نداره و اگر جایی بوق زد 98 درصد فلز در میاد ....از نظر تفکیک هم عالیه ....البته مدلهایی که دارای تفکیک هستند ....
ctx هم دارای تفکیک و ثبات بسار عالی هست و توی جاهایی که واقعا ات و اشغال زیاده اگ 1 دونه سکه هم باشه پیداش میکنه و نظیر نداره .....

یکشنبه 7 تیر1394 - 7:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سعید جان
می تونی درباره گرت 2500 یه تجربه به ما بدی؟ ممنون میشم

یکشنبه 7 تیر1394 - 9:30pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: mohamd f و 93 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure