انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:03pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
با سلام
تمام پست ها را خواندم ار هم بچه تشکر میکنم مخصوصا آقا ایران
بنده نیز قصد خرید دستگاه را دارم طبق تحقیقاتی کردم حالا به جی پی 4500و گرت 2500وctxرسیدم ولی چون گرت و جی پی تقلبی شون زیاد می خوام نظر شما رو بدونم من برای مناطق کوهستانی می خوام . ر یه سوالم از اقا ایران دارم که آیا به املاح وذرات حساس است ctx و قدرت حذف ذرات را دارد ممنون میشم جواب بدید
از آقا کمانگیر یه سوال داشتم که با لو17 دستگاه رو خریدن قیمتش چند است؟
ممنون

با سلام.خير محمد جان.به هيچ وجه به املاح و ذرات عکس العمل نشان نميدهد.

پنج شنبه 3 تیر1394 - 1:51am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود اقا محمد واسه من با لوپ 17 اینچ حدود 12 تومن با هزینه حمل .....البته جناب داستین ارزونتر میتونه برات جور کنه....یه شرکت دیگه من تماس گرفتم بازرگانی اله دادی میگفت 8 م حالا دیگه نمیدونم اصل بهت میدن یا نه

پنج شنبه 4 تیر1394 - 8:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته شنیدم که این شرکتا با kxs کلاه بردار کار هم میکنن...من خودم چند بار کلاه سرم رفته دیگه نمیخوام بخاطر چند تومن بازم بدل بهم بندازن.....باز انتخاب با خودتونه...

پنج شنبه 4 تیر1394 - 9:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
kamangir نوشته است:
البته شنیدم که این شرکتا با kxs کلاه بردار کار هم میکنن...من خودم چند بار کلاه سرم رفته دیگه نمیخوام بخاطر چند تومن بازم بدل بهم بندازن.....باز انتخاب با خودتونه...

با سلام کمانگیر جان میشه یه کم بیشتر توضیح بدی این kxکه میگه این دستگاه رو ساخته مثل لورنز؟ شما دیدی؟
بعد این شرکت که شما ازش خرید کرید آشنای شماس؟ممنون از نحوه خرید تون برام بگید؟من دیشب نیز یک ایمیل به مینلب زدم حالا منتظر جوابم :که آیا دپار هنوز نمایندگی این شرکت هست یا نه که به محض دادن جواب به اطلاع می رسونم؟
من قصد خرید این دستگاه رو کردم.ولی دو دلم از کجا بخرم یعنی جای زیادیم برای خرید ندارم؟ :(( :(( :((

پنج شنبه 4 تیر1394 - 12:13pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام آقای ایران
می خوام یه مسلئه طرح کنم :فرض می کنیم یک فلز قدیم به قدمت:2000 سال و اندازه 50در50در30 در عمق 2.5 وشرایط خاک در بهترین شرایط ممکن
آیا ctxمی توانند این فلز را سنس کنند(یکبار طلا فرض کنیم بار دیگر آهن)
2. میشه بگید همین فلز را بصورت جدید در چه عمقی سنس میکند؟

پنج شنبه 4 تیر1394 - 12:21pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آلودگی فلز در خاک ایجاد می کنند را نیز در نظر بگیریم.ممنون

پنج شنبه 4 تیر1394 - 1:05pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام شرکتkxs مال برادران یوسفی کلاه برداره داداش بدل همه چی رو میزنن تو اصفحان دفترشون هست...منم مثل شما خیلی پرس و جو کردم و الان به این نتیجه رسیدم...که باید خیلی خیلی هواست رو جمع کنی ...همین اقای یوسفی 10سال پیش یه دستگاه دست ساز بجای دستگاه المانی به من انداخت خدا لعنتش کنه....تا جای که من میدونم همه دستگاها رو میتونن جعل کنن

پنج شنبه 4 تیر1394 - 1:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش توپست ای قبلی شما نوشته بودی دستگاه تا جند مدت دیگه دستم میرسه میشه بگید از کی گرفتید؟

پنج شنبه 4 تیر1394 - 2:13pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش ممنون میشم اگه دستگاه رو تست کردی نتیجه تست رو اعلام کنی؟

پنج شنبه 4 تیر1394 - 2:24pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام من از خالد علی دبی از طریق یه رابط گرفتم...فعلا کاوش نرفتم تا یه هفته دیگه میرم کاوش محصولات ماینلب تو صحنه کار واقعی برد و کاراییشون معلوم میشه...منم به نوبه خودم اگه تجربه ای کسب کنم در اختیار دوستان قرار میدم...بدرود

پنج شنبه 4 تیر1394 - 7:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure