انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 8 اردیبهشت1403 - 2:30am

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

merajx5 نوشته است:
مرسی از پاسختون.نمیدونم چرا انقدر این دستگاه به دلم نشست.تا 170 180 اگه جواب بده عالیه.قیمتش با کویل 17" تو دبی چنده?

پک استاندارد 1900 دلار..حدودا 400 دلار نيز قيمت کويل 17 خواهد بود..

سه شنبه 1 تیر1394 - 1:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود جناب ایران اگر ممکنه مختصری در مورد تنظیمات دستی که باعث حداکثر برد در ctx میشه بیان فرمایید با سپاس

سه شنبه 2 تیر1394 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:
درود جناب ایران اگر ممکنه مختصری در مورد تنظیمات دستی که باعث حداکثر برد در ctx میشه بیان فرمایید با سپاس

به روى چشم.نکته ى مهم در مورد کاوش با حداکثر قدرت افزايش سنس دستگاه تا بالاترين اندازه البته بايد حتما بر روى خاک تست شده و تا اندازه اى که دستگاه بدون صدا و با ثبات کار ميکند سنس را بالا ببريد که رنج آن در حالت دستى از 30-1 مى باشد.
نکته ى بسيار مهم اين است که ابتدا با دستگاه مکان مورد نظر تست کرده تا ثبات دستگاه را بسنجيد.در آلودگى بالاى خاک حتى به بالانس نيازى نيست به دليل ثبات فوق العاده دستگاه.اگر نيازى به بالانس نيست هرگز دستگاه را بيهوده بالانس نکنيد زيرا از قدرت کاوش دستگاه ميکاهد.
يکى ديگر از موارد که بايد درست تنظيم شود گزينه volume gain است که رنج آن از 30-1 بوده و عدد مناسب 24-28 است.اگر روى 1باشد سيگنال ضعيف اهداف عميق شنيده نخواهد شد.
مورد بعدى threshold level است که آن را روى حداکثر 30 تنظيم کنيد.
گزينه volume limit را روى 20-23 تنظيم کنيد که بسته به شنوايى شماست.از روى هدفون نيز قابل تنظيم است.
مورد بعدى threshold pitch بوده و آن را روى 15-20 تنظيم کنيد.
گزينه Response را روى Long تنظيم کنيد.
گزينه Recovery deep را فعال کنيد.
گزينه ى ديگرى نيز وجود دارد به نام Sea water. زمانى که محيط شما داراى رطوبت زياد مانند علف خيس باشد آنرا فعال کنيد تا از نويز جلوگيرى کند.تنها در صورت نياز.توجه کنيد.
گزينه Target separation داراى چهار گزينه است که بستگى به شرايط محيط کاوش شما دارد که گزينه مناسب را انتخاب کنيد.شامل Low trash -high trash-Ferrous coin - Ground coin.
ساير موارد را اگر مشکل داشتيد يا سوال لطفا ذکر کنيد تا توضيحات را خدمتتان ارائه نمايم.

چهارشنبه 2 تیر1394 - 2:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود برشما جناب ایران خیلی عالی گفتین....بازم ممنونتونیم....دستگاه چند روز دیگه میرسه دستم اگه مشکلی بود مزاحم میشیم

چهارشنبه 3 تیر1394 - 9:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با سلام
تمام پست ها را خواندم ار هم بچه تشکر میکنم مخصوصا آقا ایران
بنده نیز قصد خرید دستگاه را دارم طبق تحقیقاتی کردم حالا به جی پی 4500و گرت 2500وctxرسیدم ولی چون گرت و جی پی تقلبی شون زیاد می خوام نظر شما رو بدونم من برای مناطق کوهستانی می خوام . ر یه سوالم از اقا ایران دارم که آیا به املاح وذرات حساس است ctx و قدرت حذف ذرات را دارد ممنون میشم جواب بدید
از آقا کمانگیر یه سوال داشتم که با لو17 دستگاه رو خریدن قیمتش چند است؟
ممنون

چهارشنبه 3 تیر1394 - 11:32am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود بر شما با لوپ 17 اینچ و هزینه های حمل 12تومن

چهارشنبه 3 تیر1394 - 3:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام
کمانگیرذ جان میشه بگید شما قصد خرید این دسگاه رو دارید چون من می خوام این دستگاه یا گرت رو تهیه کنم میشه در نحوه تهیه منو راهنمای کنید ممنون میشم
شما گفتید مینلب نمایندگیشو از دپار گرفته میشه تایید کنید ؟
ممنون

چهارشنبه 3 تیر1394 - 10:10pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود دوست عزیز عرض شود دوستم خواهرش مترجمه زنگ زده شرکت ماینلب گفتن فقط دستگاهارو به اقای خالد علی تو دبی میدن و با دپار کار نمیکنن.....حالا دپار از خالد علی میگیره یا از جایی دیگه من نمیدونم ....ولی دوستان هرکسی زبان بلده زنگ بزنید شرکت ماینلب و جریان رو بپرسن و به اطلاع همه برسونن

چهارشنبه 3 تیر1394 - 11:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من توسایت مینلب گشتم و نمایندگی سه کشور دست دپاره. میشه بفرماید شما دقیقا کی از مینلب پرسیدن و این خالد علی آیا شرکت داره ؟چون شرکت های مثل مینلب برای دادن نمایندگی به شخص حقیقی نمایندگی نمی دن؟
http://www.minelab.com/usa/customer-car ... ce-centres
این لینک خدمات ونمایندگی های که سایت مینلب معرفی کرده و شرکت دپار سه کشور را پوشش می ده!!!

پنج شنبه 3 تیر1394 - 12:08am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:
درود برشما جناب ایران خیلی عالی گفتین....بازم ممنونتونیم....دستگاه چند روز دیگه میرسه دستم اگه مشکلی بود مزاحم میشیم

در خدمتم قربان

پنج شنبه 3 تیر1394 - 1:49am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure