انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 5:15pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

Rega نوشته است:
*ايران* نوشته است:
Rega نوشته است:
یادم رفت در مورد آب و هوا هم فعلا اینقدر گرمه موردی که کنار رودخانه هست خشک شده . هر سه مورد قبرستان هستش در کل پاییز بارندگی هست و زمستان هم خیلی سخت و برف گیر مخصوصا این موارد
البته نمیشه گفت زمین 100% سنگلاخیه برای همه موارد . یکی از مواردی که گفتم همسطح رودخانه ست میشه گفت دشت با زمین کمی سنگی و خاک هم قاطی
آقای ایران اگر قبری داخل سنگ باشه و فلزی هم داخلش باشه آیا هر دو دستگاه اونو میگرن ؟

خواهش ميکنم برادر عزيزم.خدمتتان عرض کنم gpx حدودا بيست سانت بيشتر از ctx عمق ميزند.يا اندکى بيشتر.اما اگر تازه کار و مبتدى هستيد کار کردن با جى پى برايتان دشوار خواهد بود و نياز به تمرين فراوان دارد از اين رو بهتر است ctx را تهيه کنيد به دليل اپراتورى آسان.
اندکى فکر کنيد به امکانات و شرايط دو دستگاه و مقايسه کنيد.ctx ضد آب بوده,داراى تفکيک خوب,بدون نياز به بالانس کردن,داراى جى پى اس,نمايانگر هدف,ثبات فوق العاده عالى اما جى پى تفکيک نداشته,در مقابل آب آسيب پذير,نياز به بالانس با تغيير نوع خاک,کار کردن دشوار و...... ولى قدرت بيشترى دارد
با اندکى انديشه به اين نتيجه ميتوان رسيد حتى اگر نيم متر عمق کمترى بزند در هر صورت در ساير امکانات نسبت به جى پى ميچربد.همه چيز عمق زنى نيست.
پيشنهاد من به شما اين است که اگر اماکن مورد نظرتان داراى سنگ روى خاک هستند و تنها روى نقطه قصد دستگاه زدن داريد(نه بصورت کاوش عمومى منطقه,بلکه تنها يک نقطه يا قبر مشخص) ابتدا 20سانت خاک بردارى کرده تا کويل موازى با سطح خاک باشد.
هر دو دستگاه در مناطق سنگلاخى خوب کار ميکنند به شرط اينکه قطر سنگ زياد نباشد.تصميم گيرى نهايى با شماست برادر عزيز.
قدرت جى پى بيشتر است اما به نکاتى که خدمتتان عرض کردم خوب توجه کرده و انتخاب کنيد.

درود استاد ایران عزیز که جواب دادید از راهنمایتون خیلی ممنونم @};-
با توجه به حرف های شما که ثبات خیلی خوبی داره - بالانس نمی خواد (شاید منظورتون اینه که بالانس اتوماتیک داره و برای یک بار ) - ضد آب - تفکیک داره - نمایانگر هدف - اپراتوری آسان - عدم نیاز به تمرین فراوان و با توجه به شرایط خودم که چون بیشتر تجربه دستگاه های اسکنر و ردیاب رو داشتم و خیلی کمتر با نقطه زن ها تجربه داشتم و همچنین فقط برای قبر میخوام که تقریبا محدوده مشخص و کم حجم هستن و نه کاوش فضاهای بزرگ پس حتما ctx رو انتخاب می کنم
باز ازتون ممنونم

گزينه بالانس اتومات وجود دارد بله,اما در اکثر شرايط اصلا نياز به بالانس نخواهد بود.دستگاه بدون نويز و سروصدا به کار ادامه ميدهد.

دوشنبه 5 مرداد1394 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

jafar نوشته است:
*ايران* نوشته است:
jafar نوشته است:
سلام آقا ایران عزیز بابت اطلاعات مفیدت ممنونم , این ctx 3030 اگه یک کوزه طلا به قطر ده سانت در طول ده سانت , اگه تو 1/8 سانتی باشه آشکار میکنه ( با توجه به قدمتش ) ...اگه آشکار میکنه آیا بوق ممتد داره یا ضعف .

با سلام.در شرايط مناسب خاک در عمق 150-160 با وضوح صدا.

ممنونم آقا ایران از جوابت

خواهش ميکنم جعفر عزيز..در خدمت خواهم بود...

دوشنبه 5 مرداد1394 - 5:07pm

با سلام و درود خدمت اساتید سوالی داشتم ممنون میشم پاسخ بدید . چند وقتی است z 1 2015 لورنز گرفتم بوق های زیادی را از خاک با کابل 12 متری میگیرم و با 35 dd هم کمی ذرات را بوق میگیرم از جمله ریشه درخت .خواستم با شما اساتید مشورت کنم که نگه دارم و باز هم تجربه کار با آن را بالا ببرم یا gpx 4500 خریداری کنم ؟ ممنون از کمکتون.

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 1:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
4-5 روز قبل یک ایمیل برای شرکت دپار دبی فرستادم دو سوال پرسیدم :
1- قیمت ctx 3030 و لوپ 17
2-در مورد gpx4500 که آیا میشه لوپ های استاندارد رو نخرم و بجاش لوپ 18 dd مینلب و 22 coiltek رو خرید

این عکس جوابی که دادن
سوال دو نوشتن حتما باید لوپ استاندارد باشه اما لوپ های 18 مینلب و 18 در 12 coiltek رو دارن
سوال اول هم قیمت ctx رو نوشتن 7000 درهم و لوپ 17 هم 1400 درهم اگه با درهم 900 تومنی حساب کنیم مجموعا میشه 7 میلیون و پونصد و شست هزار در دبی
اگر با پست fedex پستش کنیم اربیل یا سلیمانیه نهایت 100 تا 150 دلار هزینه اش میشه ( چند سال قبل یک دستگاه okm از آلمان خریدم با پست fedex از آلمان تا اربیل هزینه اش 100 دلار شد(فکر کنم 2 کیلو وزن داشت) ) تا این دو شهر نهایت قیمت تمام شده بشه 8 میلیون

تو سایت اصلی مینلب وقتی در لیست نمایندگی ها ترکیه رو انتخاب کردم 10-12 تا شرکت آورد نمیدونم کدوم یک معتبر ترن

پیوست:
ctx.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چهارشنبه 7 مرداد1394 - 2:00pm

سلام برهمه عزیزیان، قصد خرید ctx3030اصلی
دارم اگر براتون ممکنه راهنماییم کنید از کجا بخرم، ممنون

سه شنبه 20 مرداد1394 - 11:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وحید30 نوشته است:

ctx3030 نخر deus بخر فوق العاده دستگاه خوبی هست و تقلبیش هم تولید نشده از هرکی دوست داشتی بخر قیمتش حدود 10 میلیون تومنه

چهارشنبه 20 مرداد1394 - 1:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

miladn نوشته است:
وحید30 نوشته است:

ctx3030 نخر deus بخر فوق العاده دستگاه خوبی هست و تقلبیش هم تولید نشده از هرکی دوست داشتی بخر قیمتش حدود 10 میلیون تومنه

دوست عزیز میشه مزیتهای deus رو نسبت به ctx3030 بفرمایید @};-

...جواب ابلهان خاموشیست....

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 10:17am

ولی اولویت محصولات مینلب است،کارایی خودش و تو ای ر ا ن به خوبی جواب داده،تا عمق یک و نیم به خوبی جواب میده

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 10:53pm
کاربر فعال
کاربر فعال

واقعا ادم میمونه کدوم رو بخره که هم ثبات خوب و هم عمق بیشتر بزنه .ctx3030.desert gold.xp deus.????

چهارشنبه 21 مرداد1394 - 11:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هر دستگاهی ایراد و مشکلات خودشو داره سیستم Pi عمق تقریبا خوبی میزنه اما دقتش پایینه مخصوصا در عمق پایین تر از 2 متر سیستم های Vlf عمق کمتری میزنه اما دقت و خطاش کمتره و بیشتر برای اهداف سطحی خوب هستند! ردیاب ها عمق قابل قبولی میزنه اما درصد خطای بالایی دارند و کارکردن باهاشون کار هر کسی نیست! سیستم های PD و GPR هم عمق خوبی میزنند اما اونا هم قلق و اپراتوری خاص خودشون دارند که اونم کار هرکسی نیست بنابراین هنوز دستگاه 100% بهینه و با دقت بالا وجود نداره درضمن یادآوری میکنم دستگاه گرون دلیل بر خوب بودن نیست

پنج شنبه 21 مرداد1394 - 12:43am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 45 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure