انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 7:06pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:
خدایش خیالمو راحت کردی داداش خدا خیرت بده یه سوال کوچلو دیگه بپرسم تموم L-) بعضی از بچه ها ننوشته بودن ریشه درختا رو بوق میزنه :-? ؟

من نشنیدم جایی اونو بوق بکشه و فکرم نمیکنم همچین چیزی باشه! جناب ایران سفال هم اگه بزنه با لوپ ایگل مهال ممکنه سفال بگیره! بعدشم این عیب حساب نمیشه موقع کار با لوپ کوچیک اگه سفال درومد میتونی همون مشخصاتی که سنس کردرو بدی به دستگاه که دیگه سنس نکنه اونو! اینم یک مزیت دیگه! L-)
و چیزی که این بابا میخواد عمق تا 2متر به بالاست که ctx نمیتونه بزنه. حالا آقای mohamadiraj عزیز من در این حد اطلاعات داشتم دراختیار گذاشتم ولی باز انتخاب باخودته. فردا پس فردا نندازی گردن ما کاش اینو میگرفتم کاش اونو میگرفتم. من به شخصه خودم گرت رو انتخاب میکنم. البته اصل آمریکایی! :YMPEACE:

باربد عزيز دستگاه هاى شرکت گرت ثبات و پايدارى خود را در طى کاوش که به درازا کشد يا منطقه کاوش وسيع باشد با اندکى تغيير شرايط خاک ثبات و بالانس را از دست ميدهد.
شما با کدام دستگاه گرت کار کرده ايد؟

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

گرت cx هست دوستان دارند و رفتیم کاوش و موردی ندیدم بر بی ثباتی. لوپ ایگل هم میخوره. حالا دیگه مدل جدیدش که 2500 هست بهینه تر هم شده. درخصوص کاوش درازمدت که عرض میکنید بی ثبات و از بالانس خارج میشن باید بگم حدود 90 درصد سیستمهای بوقی این مورد را دارا هستن و مشکل حساب نمیشه. شما بعد از نیم ساعت کاوش تا موقعی که دستگاه شرایط کاوشش جالب نیست میتونید 10 دیقه سیستم رو خاموش کنید و مجدد روشن کنید و کار کنید و چیز معمولی هست. در ضمن استفاده از ردیاب قبل از استفاده از نقطه زن حرفه ای تر و ثمربخش تر خواهد بود.

چهارشنبه 10 تیر1394 - 12:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

باربد نوشته است:
گرت cx هست دوستان دارند و رفتیم کاوش و موردی ندیدم بر بی ثباتی. لوپ ایگل هم میخوره. حالا دیگه مدل جدیدش که 2500 هست بهینه تر هم شده. درخصوص کاوش درازمدت که عرض میکنید بی ثبات و از بالانس خارج میشن باید بگم حدود 90 درصد سیستمهای بوقی این مورد را دارا هستن و مشکل حساب نمیشه. شما بعد از نیم ساعت کاوش تا موقعی که دستگاه شرایط کاوشش جالب نیست میتونید 10 دیقه سیستم رو خاموش کنید و مجدد روشن کنید و کار کنید و چیز معمولی هست. در ضمن استفاده از ردیاب قبل از استفاده از نقطه زن حرفه ای تر و ثمربخش تر خواهد بود.

حتما اگر خودتان از دستگاه هاى گرت استفاده کنيد به حرف هاى بنده خواهى رسيد...بزرگترين مشکل بى ثباتى و بوق هرز است.و بهترين دستگاه دستگاهى خواهد بود که داراى ثبات بالا باشد و نسبت به املاح حساسيت نشان ندهد.بعد گزينه عمق زنى مدنظر قرار خواهد گرفت.
بنده ماينلب را 100 درصد به ساير شرکت ها ترجيح ميدهم آن هم بر اساس تجربه چند ساله.شرکتى است که جواب پس داده و اپراتور ها در تمامى شرايط کاملا راضى هستند.

در مورد گفته ى شما بنده به صورت مداوم در مدت زمان دو و نيم ساعت حتى بيشتر مشغول به کار بودم و طى اين مدت هرگز دستگاه ثبات خود را از دست نداده و تا کنون در اين چند سال تا کنون حتى يک بار نياز به بالانس کردن دستگاه نبوده که اين توضيحى بر قدرت فوق العاده دستگاه مى باشد.حال اگر دستگاهى از شرکت ديگرى بود بدون شک نياز به بالانس کردن به دفعات مى بود.بنابراين نميتوان گفت که همه دستگاه ها اينگونه اند.

چهارشنبه 10 تیر1394 - 10:07pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با درود
آقا ایران میشه یه مقایسه بین ctxو ایتراک انجام بدید وکدام عمق بیشتری رو می زنند؟و میشه لوپ 18 رو برای این دو دستگاه تهیه کرد تاعمق بیشتری و سنس کنند؟ممنون

پنج شنبه 10 تیر1394 - 12:58am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
با درود
آقا ایران میشه یه مقایسه بین ctxو ایتراک انجام بدید وکدام عمق بیشتری رو می زنند؟و میشه لوپ 18 رو برای این دو دستگاه تهیه کرد تاعمق بیشتری و سنس کنند؟ممنون

اين دو دستگاه تقريبا کارکردشان به يک شکل است با اين تفاوت که قدرت ctx ده درصد بيشتر از ايترک بوده و تفکيک آن تا حدودى بهتر عمل ميکند.از لحاظ نرم افزارى و امکانات نيز بهتر از ايترک خواهد بود.
اما دو دستگاه فقط کويل هايى که مخصوصا برايشان تعبيه شده بر روى آنها قابل نصب است.بزرگترين کويل براى ايترک 15×18 پروانه اى SEF و براى ctx 13×17 اينچى FBS2 قابل نصب است و ساير کويل ها بر روى آنها قابل نصب نيستند.

پنج شنبه 11 تیر1394 - 9:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام آقا ایران
در مورد سیستمی که2.5 ساعت با آن کارکردی و ثبات و بالانس پایداری داشت کدام از این سیستمها بود ( ایتراک یا ctx یا 4500 یا 5000)
با تشکر

جمعه 11 تیر1394 - 12:30am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سيستم نوشته است:
سلام آقا ایران
در مورد سیستمی که2.5 ساعت با آن کارکردی و ثبات و بالانس پایداری داشت کدام از این سیستمها بود ( ایتراک یا ctx یا 4500 یا 5000)
با تشکر

ctx 3030

جمعه 11 تیر1394 - 1:50am
آواتار کاربر

سلام آقای ایران واقعا برای زحمتهای که در این انجمن میکشد نهایت تشکر دارم

جمعه 12 تیر1394 - 9:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ROCK 8221 نوشته است:
سلام آقای ایران واقعا برای زحمتهای که در این انجمن میکشد نهایت تشکر دارم

انجام وظيفه است برادر عزيزم..تا جاى توان در خدمت شما و ساير دوستان عزيز خواهم بود.

جمعه 12 تیر1394 - 11:49pm
آواتار کاربر

آقای ایران ببخشید من اکثر فیلم های ctx 3030دیدم بیشتر توی سطح سکه نقره پیدا میکردن گفتم آیا این دستگاه حساسیتش به طلا چطوری و آیا در منوش گزینه برای تفکیک طلا داره بعد برای عمقش 100درصد میشه برای جسم اکسید شده قدیمی تقریبا بزرگ روی 170 سانت حساب کرد وشما که 4500 دارید از نظر حساسیت به طلا باctx چقدر اختلاف دارند ممنون سوالات زیاد شد بازهم تشکر

دوشنبه 14 تیر1394 - 1:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 50 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure