انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 7:09pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام

با گرت کار نکردم و اطلا عاتی زیادی ندارم ولی فقط میدونم کمی سخته قلقش رو بگیری ولی ok شدی سیستم بدی نیست .... به نظر من محصولات مین لب اپراتوری خیلی ساده و راحتر و کارایی بهتری داره .....

دوشنبه 8 تیر1394 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
:D ctx حفره رو نشون میده ؟ ببخشید من تازه واردم شاید سوالام مسخره باشه ولی خوب دیگه

دوشنبه 8 تیر1394 - 9:14pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام ...دستگاه ctx نقطه زنه برادر عزیز ....ردیابها و تصویری ها حفره رو میگیرن

دوشنبه 8 تیر1394 - 9:50pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوستان عزیز خیالتون رو راحت کنم که انتخاب راحت بشه براتون. Ctx فقط برای اجناس سردستی و ( مالی که بخاطر حمله دشمنان زود دفن شده باشه در عمق کمتر از 1 متر) و قبور خاکی مناسب هست. تازه اونم به قول جناب ایران تا 170_180 آخرشه! من به شخصه چیزی که به درد بخوره توی این عمق ها نمیبینم و یا جمع کردن رفته و اگرم باشه بایستی یا خیلی بگردی یا شانسی بگیری زردرو...
حالا گرت خوبه باز با لوپ ایگل تا 3متر جواب داده طبق گفته کاربران همین انجمن. بعد یک مزیتی دیگه داره میتونی با لوپ کوچیک هم کار کنی که مثلا اگه جایی رو لوپ کوچیک نگرفت ولی ایگل گرفت میدونیم عمق بالای 120_130 سانته و یا اگه هر دو گرفتند مشخص میشه زیر این عمقهاست و این خیلی توی کار کمک کنندست. تفکیک هم داره که تا 1 متر جوابگو هست. خب ctx هم تا 1متر بیشتر فکر نکنم بتونه تفکیک کنه! در نتیجه برتری گرت کاملا مشهوده البته برای دفینه یابی .

دوشنبه 8 تیر1394 - 11:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خدایش خیالمو راحت کردی داداش خدا خیرت بده یه سوال کوچلو دیگه بپرسم تموم L-) بعضی از بچه ها ننوشته بودن ریشه درختا رو بوق میزنه :-? ؟

سه شنبه 8 تیر1394 - 12:15am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

براى کاوش قبر بهترين گزينه نسبت به قيمت ctx و E-trac خواهند بود دوست عزيز...گرت نسبت به سفال پخته عکس العمل نشان ميدهد.به قول دوست عزيزمان 1متر بدون خطا بهتر از 2متر با خطاست.دستگاه هاى شرکت ماينلب از لحاظ ثبات و پايدارى خيال اپراتور را آسوده خواهد ساخت.دستگاه هايى که نياز به بالانس ندارند و بوق مساويست با فلز.
عمق 170-180 براى کاوش کافيست.دنبال اعماق افسانه اى نباشيد.تا کنون دستگاه نقطه زنى بدون خطا براى بالاى 2 متر ساخته نشده است.اعماق بالا مساويست با خطا و عدم ثبات.براى اعماق بالا باترى دستگاه شما بايد به اندازه باترى اتوموبيل باشد تا بتواند دستگاه را تغذيه کند.يادتان باشد...

سه شنبه 8 تیر1394 - 1:50am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
خدایش خیالمو راحت کردی داداش خدا خیرت بده یه سوال کوچلو دیگه بپرسم تموم L-) بعضی از بچه ها ننوشته بودن ریشه درختا رو بوق میزنه :-? ؟

من نشنیدم جایی اونو بوق بکشه و فکرم نمیکنم همچین چیزی باشه! جناب ایران سفال هم اگه بزنه با لوپ ایگل مهال ممکنه سفال بگیره! بعدشم این عیب حساب نمیشه موقع کار با لوپ کوچیک اگه سفال درومد میتونی همون مشخصاتی که سنس کردرو بدی به دستگاه که دیگه سنس نکنه اونو! اینم یک مزیت دیگه! L-)
و چیزی که این بابا میخواد عمق تا 2متر به بالاست که ctx نمیتونه بزنه. حالا آقای mohamadiraj عزیز من در این حد اطلاعات داشتم دراختیار گذاشتم ولی باز انتخاب باخودته. فردا پس فردا نندازی گردن ما کاش اینو میگرفتم کاش اونو میگرفتم. من به شخصه خودم گرت رو انتخاب میکنم. البته اصل آمریکایی! :YMPEACE:

سه شنبه 9 تیر1394 - 11:28am

هر کسی توی این زمینه نظر و سلیقه خودشو داره ....
من هم نظر شخصی ام اینکه که اگر کسی بخواد دنبال یک بار خوب و سنگین باشه و با یک بار پیدا کردن اون تمام نیاز هاش مرتفع بشه... باید از نظر اقتصادی جیب پری داشته باشه و وقت فراوان این 2 ایتم رو داشت میتونه برای وسایل و نفرات تیم مانور بده تازه بعدش باید دنبال یک بار خوب باشه که به نظر من خیلی خیلی کمه و اکثرا خالی شده .....و قت گیره .....
ولی اگر قانع تر و واقعی تر باشی و نگاه کنی میتونی با یک دستگاه قیمت مناسب و خوب توی همین عمق 1.50 متر و حتی کمتر کلی وسیله قیمتی و سکه جات پیدا کنی و حداقل وقت و هزینه ای که گذاشتی خیلی سریع تر برمیگرده
من دوستان زیادی دارم که به هوای بارهای سنگین چندین سال عمر و وقت وسرمایه شون رو تلف کردن و به جایی نرسیدن ... و برعکس اون کسایی رو میشناسم که با یک نقطه زن قدیمی ولی کارا توی همین عمقهای کم کلی عایدشون شده و اکثر شبهایی که رفتن بیرون دست خالی بر نگشتن حتی اگر یک سکه مفرقی باشه .... و گلیم خودشونو بیرون کشیدن ....
بااین حال طرز فکر و عملکرد هر کسی متفاوته ....

سه شنبه 9 تیر1394 - 12:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:x از تمام بچه های خون گرم سایت تشکر میکنم

سه شنبه 9 تیر1394 - 12:13pm
YIM
آواتار کاربر

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من خواستم یک دستگاه CTX 3030 بخرم رفتم با کمک دوستان قیمت گرفتم 1900 دلار بود و دستگاه 4500 قیمتش 2000 دلار بود وسوسه شدام گفتم همان 4500 بگیرم بهتره هم دستگاهی که همه کس تایید ش میکنند وهم اپراتوریش سخته (گفتم سخته چکارکنیم این کار همینه) الان آیا شما که تجربه اش دارید با این قیمت دستگاه اصل وجود دارده یا بااین قیمت تقلبی از چندتا دوستان که دسته دومش داشتن قیمت گرفتم یکی می گفت 19-16-14میلیون خلاصه مغزمان داغون کردن حسابی گیج شدام کلاغ گنجیشگ زیادی هم دور سرمان گرفته :D دوستان عزیز هرکی تجربه اش داره راهنمایی کنه باتشکر ^:)^ ^:)^

چهارشنبه 9 تیر1394 - 1:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 46 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure