انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 3:54pm

پاسخ به موضوع  [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 22  بعدی
 minelab ctx 3030 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

احسان نجفی نوشته است:
جناب ایران عزیز شما این وسیله را دارین یا باهاش کار کردین ارزش خرید داره ی سکه را تو چه عمقی میزنه ی سینی را تو چه عمقی ؟

احسان جان دوست عزیز ایران کاملا صحیح میگن.اگر میخوای بدونی سینی رو چقدر میزنه نهایتش ۷۰ تا ۸۰ سانت هست داداش.چون برای کلیه محصولات مینلب در درجه اول قدمت فلز دوم ابعاد هست.مثلا اگر یه سینی رو ۸۰ سانت بزنه یه دستبند مفرغ که قدمت داشته باشه رو راحت تو ۸۰ سانت میزنه.نهایتش عمق زنیش برای یه سینی بزرگ مثلا طلا یا نقره قدمت دار ۱۸۰ سانتیمتر هست نه فلز جدید.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 10:26am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

محل اقامت: یزد
*ايران* نوشته است:
احسان جان بستگى به ابعاد و قدمت فلز,شرايط خاک و نحوه قرار گيرى هدف در زير خاک دارد..
اما در پاسخ دوست عزيز جناب کمانگير خدمتتان عرض کنم که ctx ده درصد قدرت کاوش بيشترى نسبت به ايترک دارد.کاملا تا عمق 3مترى ضد آب است.تفکيک بهترى نسبت به ايترک دارد.قابليت استفاده از GPS. امکان ذخيره کردن مکان مورد نظر و منطقه مشکوک شما توسط GPS در حافظه دستگاه.علامت گذارى نقاط مشکوک.نرم افزار xchange2.هدفون واير لس و و و......
از لحاظ عمق زنى تا حدودى بهتر از ايترک عمل ميکند و تفکيک صوتى نيز دارد.به اينصورت که صداى طلا با صداى ساير فلزات متفاوت است.
بسيارى از دوستان اين اشتباه را مى کنند که فرقى با ايترک ندارد اما در پاسخ بايد عرض کنم همه چيز عمق زنى بيشتر نيست.به ساير امکانات دستگاه نيز توجه کنيد.
پيروز و سربلند باشيد....

آقای ایران شما جزء کسانی هستید که من به امید پست های شما میام.هر جا هستید سلامت باشید.

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 5:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ممنون از پاسختون جناب ایران...من هم در شرف خریدن هستم ولی من شنیدم یه نفر دیگچه مفرغی رو حدود 3متر باهاش زده سمت مازندران!!!

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 6:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

penamena نوشته است:
*ايران* نوشته است:
احسان جان بستگى به ابعاد و قدمت فلز,شرايط خاک و نحوه قرار گيرى هدف در زير خاک دارد..
اما در پاسخ دوست عزيز جناب کمانگير خدمتتان عرض کنم که ctx ده درصد قدرت کاوش بيشترى نسبت به ايترک دارد.کاملا تا عمق 3مترى ضد آب است.تفکيک بهترى نسبت به ايترک دارد.قابليت استفاده از GPS. امکان ذخيره کردن مکان مورد نظر و منطقه مشکوک شما توسط GPS در حافظه دستگاه.علامت گذارى نقاط مشکوک.نرم افزار xchange2.هدفون واير لس و و و......
از لحاظ عمق زنى تا حدودى بهتر از ايترک عمل ميکند و تفکيک صوتى نيز دارد.به اينصورت که صداى طلا با صداى ساير فلزات متفاوت است.
بسيارى از دوستان اين اشتباه را مى کنند که فرقى با ايترک ندارد اما در پاسخ بايد عرض کنم همه چيز عمق زنى بيشتر نيست.به ساير امکانات دستگاه نيز توجه کنيد.
پيروز و سربلند باشيد....

آقای ایران شما جزء کسانی هستید که من به امید پست های شما میام.هر جا هستید سلامت باشید.

دوست و برادر عزيزم penamena شما نسبت به اين حقير لطف داريد.سپاسگذارم دوست گرامى. براى شما از صميم قلب آرزوى بهروزى,سلامتى و موفقيت را دارم.در خدمتتان خواهم بود هميشه تا جاى توان....

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kamangir نوشته است:
ممنون از پاسختون جناب ایران...من هم در شرف خریدن هستم ولی من شنیدم یه نفر دیگچه مفرغی رو حدود 3متر باهاش زده سمت مازندران!!!

خواهش مى کنم کمانگير دوست داشتنى.خريد خوبى خواهى داشت. اين حرف ها را باور نکنيد..هيچ کدام از دستگاه هاى vlf توان سنس در چنين اعماقى را ندارند.3متر عمق بسيار بالاييست.
نقطه زن ها از هر نوع سيستم کارى نهايت 200-220 سانت کارآيى خواهند داشت نه بيشتر.خواه vlf باشد يا pi و.....البته همراه با کويل هايى با سايز بالاى 15 اينچ.
در خدمتم....

چهارشنبه 16 اردیبهشت1394 - 9:29pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان ی نفر را معرفی کنید بشه تو ایران ازش خرید با قیمت مناسب

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 4:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام داش کدوم استان هستی

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 8:40am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام مرکزی

پنج شنبه 17 اردیبهشت1394 - 10:40am
آواتار کاربر

سلام اینجا قیمت گرفتم میگن 15میلیون بالوپ17 اینج با نمایندگی 8میلیون فرق داره نظر شما چی هست

دوشنبه 21 اردیبهشت1394 - 11:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

قیمت تو تهران با لوپ 17اینچ فلزیاب قرن میده 13تومن ما که نمیتوانیم از اون ور بیاریم مجبوریم با قیمت بالا بخریم

سه شنبه 21 اردیبهشت1394 - 1:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 217 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 ... 22  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 47 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure