انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 11:12pm

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 طلایاب شرکت آذر آبادگران 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

دوستان عزیز لازم دونستم جهت اطلاع شما متن دو ایمیل به نوعی تهدید آمیز که ظاهرا توسط اقای عبدالهی برای من ارسال شده در اختیار شما بذاریم!

ایمیل اول:
------------------------
مطالب لینک زیر هر چه زودتر پاک شود از سایتتون
هشدار اول

در صورت پاک نشدن از مراحل قانونی اقدام خواهد شد.
viewtopic.php?f=21&t=2000

یا علی

-----------------------

ایمیل دوم:
-----------------------
انا لله و انا اليه راجعون

هشدار دوم

در صورت پاک نشدن از مراحل قانونی اقدام خواهد شد

یاعلی

-----------------------

نام فرستنده ایمیلها "Mhammad Abdollahi" هست و همونطور که ملاحظه میکنین بصورت اخطار و هشدار و حتی تهدید به شکل "انا لله و انا اليه راجعون" درخواست حذف این تاپیک رو کردن!
در پاسخ به ایشون باید عرض کنم من که اصلا شما رو نمیشناسم. ولی بهرحال اگر امثال شما فروشنده ها جای دیگه دسته گلی به آب میدین و کاربران این انجمن پر رونق هم بالاخره در موردش مطلبی مینویسن دیگه مقصر ما نیستیم! مطلب این تاپیک هم قدیمی هست و شما میتونستین خیلی زودتر از اینها تشریف بیارین و همینجا از خودتون دفاع کنین. اما اگر این کار رو نمیکنین و در عوض ایمیل تهدید آمیز برای ما میفرستین مشخص میشه که دوستان نظراتشون درست بوده و شما توان دفاع و پاسخگویی نداشتین که اینجور به تهدید روی آوردین!
خدمت دوستان عرض کنم کلا چندین فروشنده بخصوص از بخش آذربایجان هستن که با انجمن ما مشکل اساسی دارن و طبق اطلاعات موثق بنده چند تا از این فروشندگان با هم در ارتباط هستن و به نوعی به کمک هم در حال دسیسه چینی برای انجمن فلزجو هستن. مطالبی که بخصوص تحت عنوان کذب شکایت بابت ردیاب 35 میبینید مطلقا واقعیت نداره. همونطور که با چند تن از اینها در سایر انجمنها بدون اینکه متوجه بشن من کی هستم تماس گرفتم و برای من ثابت شده اکثرشون اصلا ردیاب 35 رو ندارن! بلکه این بهانه ای هست که ریشه انجمن فلزجو رو بزنن. وانگهی کسی که خودش دهها دستگاه میفروشه که اصلا بدلیل نبود فیدبک واضح از سمت خریداران مشخص نیست توی امر فروشندگی چه جایگاه مقبولی برای بقیه داره ؛ چطور میتونه بخودش اجازه بده به یک دستگاه قدیمی انجمن ما که تازه دیگه فروش هم نمیره اینقدر گیر بده؟ یعنی اینقدر دیگران رو احمق فرض میکنن که با تکرار این مساله سعی دارن به همه ثابت کنن یک خریدار ناراضی ردیاب 35 هستن که حالا اینور اونور اینجور تهدید هم میکنن؟! :D

دوشنبه 18 خرداد1394 - 9:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
دوستان عزیز لازم دونستم جهت اطلاع شما متن دو ایمیل به نوعی تهدید آمیز که ظاهرا توسط اقای عبدالهی برای من ارسال شده در اختیار شما بذاریم!

ایمیل اول:
------------------------
هشدار اول

در صورت پاک نشدن از مراحل قانونی اقدام خواهد شد.

یا علی

-----------------------

ایمیل دوم:
-----------------------
انا لله و انا اليه راجعون

هشدار دوم

در صورت پاک نشدن از مراحل قانونی اقدام خواهد شد

یاعلی

-----------------------

نام فرستنده ایمیلها "Mhammad Abdollahi" هست و همونطور که ملاحظه میکنین بصورت اخطار و هشدار و حتی تهدید به شکل "انا لله و انا اليه راجعون" درخواست حذف این تاپیک رو کردن!
در پاسخ به ایشون باید عرض کنم من که اصلا شما رو نمیشناسم. ولی بهرحال اگر امثال شما فروشنده ها جای دیگه دسته گلی به آب میدین و کاربران این انجمن پر رونق هم بالاخره در موردش مطلبی مینویسن دیگه مقصر ما نیستیم! مطلب این تاپیک هم قدیمی هست و شما میتونستین خیلی زودتر از اینها تشریف بیارین و همینجا از خودتون دفاع کنین. اما اگر این کار رو نمیکنین و در عوض ایمیل تهدید آمیز برای ما میفرستین مشخص میشه که دوستان نظراتشون درست بوده و شما توان دفاع و پاسخگویی نداشتین که اینجور به تهدید روی آوردین!
خدمت دوستان عرض کنم کلا چندین فروشنده بخصوص از بخش آذربایجان هستن که با انجمن ما مشکل اساسی دارن و طبق اطلاعات موثق بنده چند تا از این فروشندگان با هم در ارتباط هستن و به نوعی به کمک هم در حال دسیسه چینی برای انجمن فلزجو هستن. مطالبی که بخصوص تحت عنوان کذب شکایت بابت ردیاب 35 میبینید مطلقا واقعیت نداره. همونطور که با چند تن از اینها در سایر انجمنها بدون اینکه متوجه بشن من کی هستم تماس گرفتم و برای من ثابت شده اکثرشون اصلا ردیاب 35 رو ندارن! بلکه این بهانه ای هست که ریشه انجمن فلزجو رو بزنن. وانگهی کسی که خودش دهها دستگاه میفروشه که اصلا بدلیل نبود فیدبک واضح از سمت خریداران مشخص نیست توی امر فروشندگی چه جایگاه مقبولی برای بقیه داره ؛ چطور میتونه بخودش اجازه بده به یک دستگاه قدیمی انجمن ما که تازه دیگه فروش هم نمیره اینقدر گیر بده؟ یعنی اینقدر دیگران رو احمق فرض میکنن که با تکرار این مساله سعی دارن به همه ثابت کنن یک خریدار ناراضی ردیاب 35 هستن که حالا اینور اونور اینجور تهدید هم میکنن؟! :D

این اقای عبدالهی عجب ادم ناشی هستش :D یعنی نمی دونه فروش فلزیاب جرم هستش ؟ میخواد از طریق قانونی اقدام کنه؟ خودش داره خلاف میکنه بعد قانونی می خواد چی رو اقدام کنه :-? تهدید به مرگ مهندس حمید رو ؟ البته میدونم تهدید توخالی هستش معمولا افراد ترسو از این تهدیدا میکنند . اگه کسی روانشاسی کمی بلد باشه اغلب این طور افراد بذل و ترسو هستند .در ضمن اگه برای مهندس حمید هر اتفاقی بیوفته مسیولش این اقا هستش همون ایمیل یه مدرک محکمی میشه علیه این اقا .جناب مهندس حمید اگه شما همون ایمیل رو ببرید شکایت کنید .تهدید خودش جرمش کیفری هستش .اگه ثابت بشه این اقا به زندان محکوم میشه .در ضمن مهندس حمید اگه چناچه از این اقا شکایت کردید ما رو بی خبر نذار چون چند نفر رو میشاسم این اقا سر چند نفر رو کلاه گذاشته .اونا رو هم معرفی کنم تا از خجالتش دربیان

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

سه شنبه 18 خرداد1394 - 12:52am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

خاک بر سر ادمی که بخاطر منفعت طلبی خودش بقیه رو تهدید به مرگ میکنه
خاک بر سرت اقای .... خااااااااااااااااااااااااااااااک

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 12:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممد جان اون پست رو من زدم ربطی به استاد حمید نداره که ایشونو تهدید میکنین
تقریبا حدودهای سال 82--83 بود اومدم مغازتون بابات قرار شد 1.270 میلیون برام اون دستگاه رو بسازه و گفت برات یه دستگاه توپ میدم به غیر خودم 2 نفر دیگه هم براتون معرفی کردم که از شما همون دستگاه رو خریداری کردن اگه به بابات بگی اون میدونه بگو اون دستگاهی که تو قسمت پایین صفحش 5 تا کلید قطع و وصل گذاشته بودی همون مدار رو میگم دقیقا همین بلا رو که تو پستهای قبلی گفتم سر من هم آوردین حالا نمیدونم بعد من چند نفر دیگه رو سر کیسه کردین حالا یکی اومده بعد این همه سال فهمیده که شما چه کار باهاش کردین آیا جرمه بیاد بگه اینجوره اونجوره چند بار هم دستگاه رو اون زمان برا بابات آوردم گفتم زیر زمین نمیزنه گفت اینو جوری طراحی کردم که فقط دفینه های قدیمی رو میزنه من بیچاره هم حرفش رو قبول کردم و 2 سال عمرمو تو کوها و بیابونا تلف کردم اومدم به بابات گفتم این دستگاه نمیزنه گفت آهان این تکنولوژی قبله الان 2 تومن بده مدار رو برات تقویت کنم تازه اون موقع بود فهمیدم چی کار کردین باهام حالا به نظرت حرف بدی زدم و نزاشتم یکی مثل خودم تو دام شما بیوفته :-?

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

راستی به بابات بگو اون موقع بهم گفتی یه دستگاه توپ برات درست میکنم الان بعد گذشت 12 سال متوجه شدم که مدارش چه قدر توپه
چون تو خونه مثل توپ شوت میکنم اینور و اونور :-Q

باد می وزد …
میتوانی در مقابلش هم دیوار بسازی ، هم آسیاب بادی
تصمیم با تو است . . .

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 11:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:
راستی به بابات بگو اون موقع بهم گفتی یه دستگاه توپ برات درست میکنم الان بعد گذشت 12 سال متوجه شدم که مدارش چه قدر توپه

=)) =)) =))

چهارشنبه 20 خرداد1394 - 11:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

kavoshgar نوشته است:

=)) =)) =)) داداش فوتبالیست بودی ما خبر نداشتیم مارو هم توتیمتون راه بدین دو تا حرکت هم ما بریم شاید زدیم تو گل داداش اگه زحمت نمیشه یه تیم فوتبال فلز جو تشکیل بدیم با امسال اینا فوتبال بازی کنیم شاید برنده شدیم .اهای فروشندها ی بی انصاف دیگه از این ........[-X [-X [-X [-X

دوشنبه 25 خرداد1394 - 6:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: felezjoo
ganbari نوشته است:
kavoshgar نوشته است:

=)) =)) =))

=)) =)) =))

جناب " Mhammad Abdollahi فک کنم داری ... اضافه می کنی اینجا نپلکی بهتره [-X

gladyator_089

دوشنبه 25 خرداد1394 - 1:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 57 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure