انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 14 اردیبهشت1403 - 5:29am

پاسخ به موضوع  [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیابهای بسیار دقیق(راست یا دروغ) 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام به تمامی دوستان خوبم @};-
چند وقت پیش یه بنده خدایی تعریف میکرد که یه کسی هست که دستگاه خیلی خفنی داره که زیر زمینو دقیق نشون میده و دقیقا میگه که زیر زمین چی هست و قیمتشم نزدیک به 600 700 میلیونه @-)
میخواستم بدونم این چیزا واقعا هست؟ اگه هست چه نوع دستگاهیه ؟

یکشنبه 10 آذر1392 - 7:57am

دوست عزیز این نوع دستگاها وجود دارند ولی چون نظامی و سری هستند اطلاعات دقیقی ازشون به بیرون درز نمیکنه ولی گاها تو دست بعضی ها دیده میشه

یکشنبه 10 آذر1392 - 1:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

delta نوشته است:
دوست عزیز این نوع دستگاها وجود دارند ولی چون نظامی و سری هستند اطلاعات دقیقی ازشون به بیرون درز نمیکنه ولی گاها تو دست بعضی ها دیده میشه

ممنون جناب دلتا @};-

یکشنبه 10 آذر1392 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
سلام دوست عزیز من خیلی از این حرف ها شنیدم ولی هنوز یک نفر نیومد یه برند رو معرفی کنه بگه آقا این واقعا چیز شاخیه دقتش بالاست و مصرف باستانشناسی داره و...
به نظر من دوستان بیان اینجا بهترین دستگاه هایی که خودشون تجربه کردن و عملکردش رو دیدن تشریح کن در صورت صلاحدید اگر فوف فوق سری :ymcowboy: هم نیست اسمش رو بگن

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 10 آذر1392 - 10:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
سلام دوست عزیز من خیلی از این حرف ها شنیدم ولی هنوز یک نفر نیومد یه برند رو معرفی کنه بگه آقا این واقعا چیز شاخیه دقتش بالاست و مصرف باستانشناسی داره و...
به نظر من دوستان بیان اینجا بهترین دستگاه هایی که خودشون تجربه کردن و عملکردش رو دیدن تشریح کن در صورت صلاحدید اگر فوف فوق سری :ymcowboy: هم نیست اسمش رو بگن

با نظر شما کاملا موافقم
فقط حرفا و نقل قولاشو شنیدیمو بس.یه سری هام که دارن با این حرفا سوءاستفاده میکنن.
خواهشم اینه که دوستان بیان ما رو هم آشنا کنن و بگن که اینا وقتی اینقدر سری هستن چه طوری میخرنشون و اینقدر راحت همه جا مصرفشون هم میکنن.
حداقلش اینه جلو اونایی که از این دستگاها تعریف میکنن و قمپز در میکنن کم نمیاریم. :ymsmug:

دوشنبه 11 آذر1392 - 10:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با درود بچه ها. این سیستم ها وجود دارن درسته. من ی بابایی رو میشناسم ک چندوقت پیش یکی از دوستاش ک پدرش روس بوده میاد اینجاو با خودش 3تا سیستم این مدلی ک بطور زنده زیر زمینو نشون میده ی تصویری شبیه عکس رادیولوژی از بدن هس میگیرن? اونجوری. این دوستمونم زرنگی کرده بود و یکیشو ازش خریده بود قسم میخورد میگفت شیارهای میلگرد داخل بتون ساختمانی رو باهاش نگاه میکردم. باهاشم درستوحسابی ب نتیجه رسیده بود! گفت ی کپسول داره ک اون سوخت سیستم هستش و تموم شده و دادم ازش برام از روسیه بیارن اما چون این سیستم مورد استفاده در نیروگاه هسته ای روسیه هستش گیر اوردن این کپسولش خیلی دشواره.. در این حد میدونستم عفو کنید دیگه بچه ها.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 27 آذر1392 - 11:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یا دروغ

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 27 آذر1392 - 1:21am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

برادر من کپسولش به این سختی پیدا میشه.پس خودش رو چجوری پیدا کرده اونم سه تاشو.گول این داستانارو نباید خورد.از قدیم گفتن دروغ هرچقدر بزرگتر،باورش راححتر.به عقیده من چیزی که سری هستش همه جا سریه

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

پنج شنبه 27 آذر1392 - 1:24am
استادیار
استادیار

وجود دارن اما نه اینجوری که بعضیها در موردش با آب و تاب صحبت میکنن سیستمشون جی پی آر پیشرفته هست و عکسی شبیه سونوگرافی از زیر زمین میگیرن و عمق دقیق هدف هم مشخص میکنن قیمتشونم کمتر از 100 میلیون نیست

پنج شنبه 28 آذر1392 - 12:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

وجود دارند

هر باور کرد که هیچ ,هر کی هم باورش نمیشه حتما یه روز باهاش برخورد میکنه

==========

باران هم روی ظالم می بارد و هم روی مظلوم,ولی بیشتر روی مظلوم می بارد ,چون ظالم چتر مظلوم را ربوده است

کریستوفر مالرو

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

پنج شنبه 28 آذر1392 - 3:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 32 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure