انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 2:46pm

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 نگاهی تخصصی به عملکرد فلزیابهای okm 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تبریز
سلام دوستان با اجازه از مدیریت محترم انجمن
میخوام در مورد سیستم های okm در این قسمت نظرات و تجربیات خودتان را بیان کنید و به صورت تخصصی این فلزیابها را مورد بررسی قرار دهیم هر کس تجربه ای دارد هم در قسمت نقشه مدارات و اپراتوریش میتواند در این بحث شرکت کند منتظر نظرات دوستان هستیم

چهارشنبه 7 فروردین1392 - 6:03pm
مدیر سایت
مدیر سایت

عملکرد سیستم های okm خیلی از سیستم های kxs بهتره

آدم‌های بزرگ،
برای موفقیت دیگران تلاش می‌کنند؛

آدم‌های عادی،
موفقیت دیگران رو تماشا می‌کنند؛

آدم‌های کوچیک،
با حرف زدن پشت سر آدم‌های موفق،
بهشون حسودی می‌کنند!

پنج شنبه 8 فروردین1392 - 8:05am
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من تجربه کار با اکثر این سیستم ها را دارم از جمس گرفته تا 5000 در مورد کارایی اینها عرض کنم که فلزیاب خوبی نیستند در سایتش نوشته که25 الی 28 متر میزنه ولی همه جوره تست گرفتم 3متر راهم به زور جواب میده برای تست انها امدیم چند فلز را در عمق های 2متری و 3متری و 4متری چال کردیم وصبر کردیم یک سال گذشت ولی زمانی که برای تست رفتیم اون 4متری را نزد یعنی تصویر صافی افتاد و چیزی که نشانگر وجود فلز باشد در تصویر نیفتاد

دوشنبه 12 فروردین1392 - 7:48pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان عزیزی که از سیستم های okm استفاده میکنند میتوانند سوالات خودشان را هم در مورد دستگاه و هم مشکلات پیش آمده با برنامه ویژیولایزر اینجا مطرح نمایند تا جواب دوستان داده بشه کسانی که در انالیز مشکل دارند برای گرفتن جواب خودشان باید حداقل 3یا 4 اسکن از ان محل بگیرند و بفرستند تا انالیز بشه موفق باشید

سه شنبه 13 فروردین1392 - 9:38pm
کاربر فعال
کاربر فعال

از دوستان اگر کسی از سیستم بلک هاواک شرکت okm استفاده کرده لطفا نظرش را در مورد این فلزیاب پالسی بیان فرماید

شنبه 17 فروردین1392 - 8:16pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام. من حدودا 1سال با exp4000 کار کردم. برای فلزیابی بیشتر از 2متر روش حساب نکنین. فقط حفره یابه. توی هر اسکن همیشه یه هاله قرمز رنگ وجود داره. حتی وقتی از 4جهت هم اسکن میکنی شکل هدف قرمز رنگ تغییر میکنه. توی مناطق معدنی اصلا خوب نیست. و از همه مهمتر این سیستمها جی پی ار نیستن. مگنتیت یاب هستن. نتیجه اینکه با توجه به قدرت فلزیابی (اون هم فقط فلزات آهنی) نقطه زن با برد بالا خیلی کاراتر هستش.

پنج شنبه 5 اردیبهشت1392 - 6:05pm

ا سلام و خسته نباشید خماستم ببینم کسی هست که با دستگاه EXP14000....کار کرده باشه ؟؟؟نظرتون چیه ؟؟؟؟

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 5:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز پرونده او کا ام مختومه هست :D
هیچ و ابدا کارایی برای گنج نداره//
4000 نه اما در مورد روور یوسی و 3000 خدمتتون عرض کنم 2 سال پیش برای یک سند که در 1.5 متری بود بردیم...البته برای اینکه بفهمم درست میزنه یا نه در نزدیک 2 متری یک سینی مسی چال کردم 2 ماه بعد که قرار شد بریم گفتم بیا اینجا رو هم بزن ببینیم شاید چیزی باشه چندبار از روش رد شد و گفت چیزی نشون نمیده چیزی نیست بعد بردئیم سر نقطه اصبی و بیش از 1 ساعت رو اون نقطه کار کردیم انگارز نه انگار یک تصویر واقعی که دال بر وجود جنس باشه ندیدیم و انواع شکلکهارو دراورد واسمون.
3000 هم که 5 جا بردن و هر 5 تاش یه تصویر داد! یعنی چیزی نیستند که بخای بگیریش و موفق بشی حتی برای یکمتری هم فک نکن که جواب بده..
کلا سیستمای تصویری ارزان قیمت خارجی همشون بیکاربرد هستند شاید هم برای موارد خاص بکار میرن..فقط این بین مانور عده ای زو اگساماینره که گویا تا 10 متر خلا رو میزنه و فلز رو هم تا نهایت 3 متر!

بهترین زندگی برای کسانی است که نیک بیاندیشند وپارسایی را سرلوحه زندگی خود کنند

اشوزرتشت

چهارشنبه 25 اردیبهشت1392 - 6:22pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ژنرال جان او کی ام از چه لحاظی خوب نیستن؟تو چه چیزی خطا میدن ؟میشه واضح تر توضیح بدین؟

پنج شنبه 26 اردیبهشت1392 - 10:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

oshin نوشته است:
ژنرال جان او کی ام از چه لحاظی خوب نیستن؟تو چه چیزی خطا میدن ؟میشه واضح تر توضیح بدین؟

اوشین جان یکی از دوستان ما اومد با رووردولوکس واسه ما نقطه بزنه..از شب تا صصبح بخدا هر چی میزد یه چیزی قرمز فقط میشد..هر چی هم پیدا میشد توی 9 متری بود =)) میگفت عمق 9متر.با زبون میگی 9 متر..بخای بکنی جون ادم در میاد.بابا 10 سال پیش توی 9 متری چاه میزدن اب میداده حالا 1000 سال پیش که جای خودد دارد....با دستگاه ایزی لوکاتروس(مال او کی ام نیستا..فقط محض اطلاعات) هم زدیم که 4 سال پیش 60 میلیون پولش بود کنیدم هیچی به هیچی.همش مسخره و جنگولک بازی تصویری...توی نقطه زن ها فقط و فقط پالسی و دیگر هیچ [-X

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

پنج شنبه 26 اردیبهشت1392 - 10:20pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 78 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure