انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 3:52am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 لطفا اساتید کمک کنن. راجع به این دستگاه کی اطلاعات داره؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

فک کنم یه یون یاب باشه !!!
برای تعمیر میتونی از استادان همین انجمن کمک بگیری یا دستگاهتو براشون بفرستی تا برات تهمیر کنن

درسته ما فقریرا پول نداریم ولی دل داریم

دوشنبه 27 مرداد1393 - 6:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اهان.ردیابه یا نقطه زن؟

سه شنبه 28 مرداد1393 - 7:55am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

akilis نوشته است:
اهان.ردیابه یا نقطه زن؟

برادره من چندبار میپرسی مگه توی خصوصی نپرسیدی کامل توضیح دادم برات. این ردیابه!!! ردیاب جماعت نقطه زنیش ضعیفه باید برای پیداکردن نقطه دقیق از ""فلزیاب"" کمک بگیری(بعداز اینکه مکانیرو با ردیابت پیدا کردی). الانم ب مهندس حمید ک استاد الکترونیک هستن پیام خصوصی بده تا راهنماییت کنه. موفق باشی.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 28 مرداد1393 - 3:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

یتعجّبونی. یتعجّبونی.........
نخیر عزیزان. این ردزن یا یون یابو این چیزا نیست. :-o یک فلزیاب پالسیه ضعیفه و اونی هم که دسته داره پروب یا سنسور یا به عبارتی لوپشه. یه سر به سایتش بزنید ؛ http://www.kolectric.com
واضح نوشته که یه نوع فلزیاب پالسی ضعیف ولی دقیق درست میکنن جهت یافتن میلگرد زیر سطوح. نظر به کوچکی زیاد لوپش(که در اینجا درستترش میشه پروب ) میشه ابعاد ونیزعمق یک میلگرد یا هر شی فلزی دیگری مثل تیر آهن رو حداکثر تا حدودای 20 سانت مشخص کرد.
اینی که شما اینجا گذاشتی نوع قدیمیشه . حالا اینکه چقدر دقیق بوده ؟؟!!!!
الآن جدیدتر و دیجیتالیشو میسازن. سریهای 8000

شیخ همی ترسم که بدین نسق رفقا
نموده اند وصف ماهواره ای و تصویریا. :D

سه شنبه 28 مرداد1393 - 6:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا محمود چی میگی برادر این کجاش اصلا ب فلزیاب شباهتی داره آخه.... اگ داشت ک لوپشو میزاشت مگه نمیبینی فقط باکسشه با اون دستش این محصول شبیه یون یابای مینرو هست.. درضمن با این عکسی ک گذاشته چیزی دیگه مشخص نیست ک بخوای نظر قطع بدی. این سایتم اصلا سیستمش ب این نمیخوره ک فلسفش چیزی دیگست.. خدا دهد قوت ذهن اینبار!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

سه شنبه 28 مرداد1393 - 6:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا جان حاضرم باهات شرط ببندم سر هرچی خواستی. خوب با همونیکه دستشه میگرفتن رو محل مشکوک. جدیداش هم همینطوره ولی شیک و پیک و جمع وجور. یه نگاهی هم به اینجا بنداز که دهد خدا قوت بر ذهن. :D

http://www.youtube.com/watch?v=Lzer6-JAo1U ;) ;)

سه شنبه 28 مرداد1393 - 6:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محمودجان من با گوشی وصلم با هیلترشکنم وارد نمیشم (قطع شدن) در نتیجه این لینک باز نمیشه برام درنتیجه نمیتونم قطع ب یقین تایید کنم. اما ی چیزی هست و اون اینه ک اولین باره همچین سیستمی میبینم :-? از عکسی ک گذاشته همون دسگیرم شد.. من ک موظف ب تحقیق برای بقیه کاربرا نیستم، عکسی موضوعی صحبتی عنوان بشه در حد اطلاعاتی ک دارم سعی میکنم کمک کنم، قانون انجمنها همینه. خلاصه اگ واقعا مطمئنی ک این ی فلزیاب سطحیه و با اون دسته سنس انجام میشه :D من حرفمو پس میگیرم و تصحیح میکنم ک صحبت آقا محمود در مورد این سیستم صحیح هستش.بدرود @};-

سه شنبه 28 مرداد1393 - 10:56pm
مدیر کل
مدیر کل

نظر جناب محمود کاملا درسته! این نوع دستگاه برای تشخیص دقیق محل میلگرد ها و قطرشون و فاصله ای که از کف یا سقف یا داخل دیوار دارن در امور ساختمانی کاربرد داره و در واقع نوعی فلزیاب دقیق مخصوص همین کار هست که برد کمی هم داره! همین میلگردها رو عملا فلزیاب هایی که ما روش بحث میکنیم بسیار قوی تر میتونه سنس کنه. اما این وسیله هم مخصوص این کار ساخته شده که در زمینه کاربرد خودش دقت بالایی داره.
تصویری هم که دوستمون زحمت کشیدن گذاشتن ظاهرا مربوط به نوع آنالوگ و قدیمی ساخت همین شرکت هست. در مجموع بدرد فلزیابی و دفینه یابی نمیخوره! :D

چهارشنبه 28 مرداد1393 - 1:17am
کاربر فعال
کاربر فعال

مرسی دوستان عزیز.خدارو شکر که شما هستین و سر در گم نشدم.مهندس حمید از شمام ممنونم

چهارشنبه 29 مرداد1393 - 10:06am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure