انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 11:46am

پاسخ به موضوع  [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 .::از کدوم یک از مدارات انجمن نتیجه گرفتید::. 
نویسنده پیغام

با سلام

در این تاپیک هر یک از دوستان که مداری رو ساختن و ازش نتیجه گرفتن بیان کنن ^:)^

شاید این برای خیلی از دوستان تاپیک خوبی باشه چون تو بیشتر مدارات (مثلا) 30 صفحه بحث شده و در اخر گفته میشه کار نکرد
برا همین هر کی که از مدارش جواب گرفته لینک مدار و PCB و توضیحاتشو قرار بده

>>بنده خودم علاقه ی زیادی به ساخت مدارات انجمن دارم ولی شک دارم کار کنن واسه همین این تاپیک رو زدم<<

با تشکر

سه شنبه 7 مرداد1393 - 7:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
aliganjkhani نوشته است:
با سلام

در این تاپیک هر یک از دوستان که مداری رو ساختن و ازش نتیجه گرفتن بیان کنن ^:)^

شاید این برای خیلی از دوستان تاپیک خوبی باشه چون تو بیشتر مدارات (مثلا) 30 صفحه بحث شده و در اخر گفته میشه کار نکرد
برا همین هر کی که از مدارش جواب گرفته لینک مدار و PCB و توضیحاتشو قرار بده

>>بنده خودم علاقه ی زیادی به ساخت مدارات انجمن دارم ولی شک دارم کار کنن واسه همین این تاپیک رو زدم<<

با تشکر

سلام دوست عزیز شما یک چرخی تو انجمن بزنی جوابت روو پیدا میکنی،اگرم شک داری که هیچ ;)

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 7 مرداد1393 - 12:39am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از چنس و سیستم زمین شناسی هرچند فعلا تو قسمت ازسال تصاویر به لب تاپ مشکل دا رم ولی مطمینا با کمک دوستان حلش میکنم

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

چهارشنبه 8 مرداد1393 - 9:43am

amir1377 نوشته است:
از چنس و سیستم زمین شناسی هرچند فعلا تو قسمت ازسال تصاویر به لب تاپ مشکل دا رم ولی مطمینا با کمک دوستان حلش میکنم

سلام دوست عزیز مدار چنس رو که ساختید و کار میکنه رو اینجا قرار بدید تا استفاده کنیم ^:)^ ^:)^

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 9:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

aliganjkhani نوشته است:
amir1377 نوشته است:

سلام دوست عزیز مدار چنس رو که ساختید و کار میکنه رو اینجا قرار بدید تا استفاده کنیم ^:)^ ^:)^

سلام دوست عزیز به تایپیک چنس برید اونجا همه اطلاعاتش هست من فقط این تایپیک رو مطالعه کردم با لوپ 1*1 که یکی از دوستان زحمتش رو کشید تو 190 یک سینی رو میگیره البته سینی من 70 سانت بود در ساخت دقت کنید مشکلی پیش نمیاد فقط باید به بهترین تنظیمات برسی.

اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد. پیامبر (ص)

پنج شنبه 9 مرداد1393 - 9:47am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان مدار چنس خوبه وبا لوپ يك در يك 3.5 متر ميزنه به راحتي :D

شنبه 31 مرداد1393 - 12:11am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

واقعیتش هیچ کدوم از مدارات انجمن و دنیای نت بدرد کاوش حرفه ای نمیخورن اما واسه سرگرمی خوبن
نه چنس چنگی بدل میزنه و نه تی ال,این یک حرف راست و بدون هیچ غرضی و خصومتی هست شما اگه به تاپیک فروش دستگاهای دست دوم برید میبینید که هم چنس در اونجا واسه فروش گذاشته شده و هم تی ال و هم ...

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 1 شهریور1393 - 11:49am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دلتا جان شما کار حرفه اى رو چطور توصيف ميکنى؟؟در ضمن اگه قرار باشه همه مثل شما اينجوری بچه هارو دلسرد کنن که انجمن اومدن فايده نداره که " اگه پول بود که بچه ها يه دستگاه حرفه اى مثل gpxيا lorenz و گرت ميخريدن و اين همه بحث و اعذاب و مشگلات ساخت نداشتن که چنس و تی ال هم به اندازه وسع بچه ها حرفه ای و کار آماد هستش لااقل برای قبور گبری اگه شما نظر ديگه ای داری و يا مدار خوب ديگه ای بسم الله

شنبه 1 شهریور1393 - 2:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

و شما ناصر جان هر چند دل صاف و پاکی داری اما هر از گاهی داری تعنه و تمسخر رو چاشنی حرفهات ميکنى حالا چرا نميدونم!!چنس هم يک مدار نيمه حرفه ای هستش که برای فلزات بزرگ تا همون 3.50 واقعا جواب ميده اما نميدونم عمق نفوذ خنده های شما در زمين تا چه حدی هست لطفا واضح حرف بزن اين کار يعنى تمسخر يا چی؟

شنبه 1 شهریور1393 - 2:19pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ارش جان من گفتم غرضی ندارم لااقل من که بیشتر از ده تا از فلزیابهای داخل انجمن رو ساختم و ازش نتیجه نگرفتم حالا هم یه گوشه دارن خاک میخورن ,خوب چرا الکی امیدوارشون کنم فردا که ساختن و نتیجه نگرفتن مثل من بندازن یه گوشه و هم وقتشون هدر بره و هم پولشون
من از خدامه یک مدار درست و حسابی تو انجمن باشه که دست همه رو بگیره

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

شنبه 1 شهریور1393 - 4:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 19 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: abd و 58 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure