انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 9:41am

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5
 انتخاب بهترین دستگاه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
ردیاب به این خوبی اقا مجتبی و اقا حمید ساختن اونوقت امدیم اینجا دنبال یه دستگاه خوب میگردیم

پنج شنبه 12 تیر1393 - 4:18pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

salam7 نوشته است:
اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم
ردیاب به این خوبی اقا مجتبی و اقا حمید ساختن اونوقت امدیم اینجا دنبال یه دستگاه خوب میگردیم

سلام جان . با نظر شما کاملا موافقم . ردیاب انجمن واقعا در نوع خودش بی نظیره . ولی همیشه باید جوانب کار رو در نظر داشت و یه نقطه زن خوب با قیمت مناسب هم داشت که متاسفانه مشکل خیلی از دوستان هستش . نقطه زن خوب که قیمتش هم مثل ردیاب انجمن مناسب باشه وجود نداره . و بخصوص اینکه کار گرفتن ردیاب خودش از داشتن ردیاب مهمتره دوستان دل سرد میشن . @};- @};- @};-

اندیشه هایتان را روی فرکانس شادی تنظیم کنید تا بهشت را در روی زمین تجربه کنید..

پنج شنبه 12 تیر1393 - 4:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان OKM EXP 4000 ویا 45000 چظور دستگاههایی هستن اخه میگن قدرتمندترین تو پیدا کردن دفینه تو جهان هستن

پنج شنبه 12 تیر1393 - 6:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alii@ نوشته است:
دوستان OKM EXP 4000 ویا 45000 چظور دستگاههایی هستن اخه میگن قدرتمندترین تو پیدا کردن دفینه تو جهان هستن

بیشترین دستگاه تقلبی از همین سری 4000 هست ، توی چند کامنت بالا اشاره کردم یک جایی رو یک اقایی ابتدا با ای اکس پی 4000 زد البته یک ردیاب جیوه ای داشت با اون ردیابی میکرد بعد با تصویری نقطه میزد بین صاحب زمین و دستگاه دار مشکل پیش اومد این قضیه چند سالی طول کشید تا یک نفر دیگه با دستگاه رانبوت بردن همون جا ، دستگاه این اقا هم همون جا رو گرفت همراه با حفره که منم حضور داشتم ، من با ردیاب چند تا تست که بلدم رو انجام دادم نه فلز گرفت نه حفره ، اخرشم هیچی پیدا نشد . این رو گفتم که دور دستگا های تصوریری رو خط بکشی ، فقط برای حفره یابی خوبن اونم باید خیلی مهارت داشته باشی.

پنج شنبه 12 تیر1393 - 8:32pm
کاربر فعال
کاربر فعال

benhoor نوشته است:
خوب اگه هست و شما دیدی.....بسم الله.... به طرف بگو با تست تحویل بده 20 تا مشتری همینجا هست.. هم اون وضعش خوب میشه هم شما کمسیونتو بگیر

س
رفیقم در حد 6متر عمق با تفکیک طلا گرفته 19 تومن @};-
این دستگاه مثل بقیه دست ساز دیگه صحبت یکی دو تومن نیست @};- @};- @};- @};-

پنج شنبه 12 تیر1393 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
alii@ نوشته است:

بیشترین دستگاه تقلبی از همین سری 4000 هست ، توی چند کامنت بالا اشاره کردم یک جایی رو یک اقایی ابتدا با ای اکس پی 4000 زد البته یک ردیاب جیوه ای داشت با اون ردیابی میکرد بعد با تصویری نقطه میزد بین صاحب زمین و دستگاه دار مشکل پیش اومد این قضیه چند سالی طول کشید تا یک نفر دیگه با دستگاه رانبوت بردن همون جا ، دستگاه این اقا هم همون جا رو گرفت همراه با حفره که منم حضور داشتم ، من با ردیاب چند تا تست که بلدم رو انجام دادم نه فلز گرفت نه حفره ، اخرشم هیچی پیدا نشد . این رو گفتم که دور دستگا های تصوریری رو خط بکشی ، فقط برای حفره یابی خوبن اونم باید خیلی مهارت داشته باشی.

کار کردن با تصويري ها خيلي سخته بايستي اپراتور خيلي حرفه اي باشه, و الا عمر بر فناست.

پنج شنبه 12 تیر1393 - 10:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

arash22 نوشته است:
alii@ نوشته است:

درود. کار با تصویری مثه مثلا کار برای سکه یابی توی عمق تا 50 سانت ک نیست.. باید اپراتوریت دارای حداقل نقص باشه و اینو بدونید ک با اپراتوری صحیح حتما ب بار میزنین.. بدرود.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 13 تیر1393 - 9:42am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: سرزمین آریایی
دوست عزیز جناب ali@ شما عنوان میکنی چند ساله راجع به نقطه زن تحقیق میکنی ولی از پراکندگی سوالاتت و بخصوص اون پست مربوط به جویندگان آسیا،نشون از تناقض داره. من به شما حق میدم که تحقیق کنی ،بنابراین پیشنهادم اینه بجای ایجاد استرس تو وجود خودت،تحقیقاتتو با خوندن پستهای همین انجمن انجام بدی و انشاالله از استرس ناشی از ابهامات خارج بشی

دیر و زود داره ، سوخت و سوز نداره.

سه شنبه 24 تیر1393 - 10:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 72 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure