انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 11:09pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 انتخاب بهترین دستگاه 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
salam7 نوشته است:
mohammadreza نوشته است:
آقای alii@ شما رو درک میکنم. توی بد دردسری افتادید. مطمئن باش چند ماه گرفتاری :D لورنز هم خطا زیاد داره و بوق الکی زیاد میزنه. خلاصه بهتون بگم دستگاهی که بالای 90 درصد انتظارات رو برآورده کنه و زیر 50 میلیون باشه هنوز ساخته نشده. بهتون توصیه میکنم قبل از خرید لورنز کاملا تحقیق کنید. موفق باشید

درود دوست عزیز
اگه دستگاه خوبی میشناسید که بالای 50 میلیون قیمتش هست و خوب کار میکنه معرفی کنید شاید کسانی باشند که همچین دستگاهی میخوان و قیمتش هم مهم نیست

سلام منظورم جی پی آرها بود. مثلا جی پی آر زوند یا نوگین 250. که اینها هم مشکلات خاص خودشون رو دارند. مثلا زمین باید تا حدودی هموار باشه. ولی در کل اگر آدم طرف اینکار نره بهتره. موفق باشید.

سه شنبه 10 تیر1393 - 2:08pm
کاربر فعال
کاربر فعال

س
حتما نباید جی پی ار باشه
از لورنز بهتر هم هست <<<<<<<<<< نقطه زن با 6متر عمق با تفکیک طلا نسبت به کلیه فلزات به شرط تست میگفت حدودا 20تومن

پس هست >>>>>>>>>>>>>>> :-BD

سه شنبه 10 تیر1393 - 10:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad0111gh نوشته است:
س
حتما نباید جی پی ار باشه
از لورنز بهتر هم هست <<<<<<<<<< نقطه زن با 6متر عمق با تفکیک طلا نسبت به کلیه فلزات به شرط تست میگفت حدودا 20تومن

دوست عزیز اسمشو نگفتی

سه شنبه 10 تیر1393 - 11:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببين دوست من, خيلي خلاصه بهت ميگم :اگه دنبال اهداف زير ٢ مترميگردي سري gpx بهترين انتخاب هستش, اگه بالاي ٢ متر تا ۵. ٣ و حداکثر ۴ متر ميخواي لورنز خوبه ولي دردسراي خودشو داره بايد خيلي حرفه اي باشي تاسر کارت نذاره و همچنين لورنز در عمقي که گفتم براي دفينه يابي در مساحتهاي بزرگ که حدود جنس رو نميدوني انتخاب خوبيه, ولي اگه حدود جنس رو در حد کوچيک مثل ۵&۵ يا کمي بيشتر بدوني بهترين انتخاب دستگاههاي تصويري مگنت لوکاتورز امريکاست مثل رانبوت يا مولتي سنسور يا ديسکاوري که عمق اصلا براشون مهم نيست البته رو فلزيابيشون زياد نبايد حساب بکني بلکه روي اشکار کردن حفره هاي دفينه و ساير انومالي هاي اون و ناهنجاريهاي ايجاد شده حول و حوش بار توسط اين نوع دستگاهها حساب باز کن, در کل هم اگه دنبال دفينه يابي نري بهتره, کار بسياربسيار سختيه, موفق باشي

سه شنبه 10 تیر1393 - 11:30pm

بنظرمن بهترین گزینه همین ردیابه بشرطیکه بتونید خطاهاش تشخیص و حذف کنید و در امر حفره یابی خبره باشید که در این صورت دفینه و قبرهای بزرگ با حفره یابی صحیح خودش در ابتدای حفاری بهتون راه میده جوری که خودتون راحت میتونید صحت مسیر تشخیص بدید

چهارشنبه 10 تیر1393 - 12:04am
کاربر فعال
کاربر فعال

afshin نوشته است:
ببين دوست من, خيلي خلاصه بهت ميگم :اگه دنبال اهداف زير ٢ مترميگردي سري gpx بهترين انتخاب هستش, اگه بالاي ٢ متر تا ۵. ٣ و حداکثر ۴ متر ميخواي لورنز خوبه ولي دردسراي خودشو داره بايد خيلي حرفه اي باشي تاسر کارت نذاره و همچنين لورنز در عمقي که گفتم براي دفينه يابي در مساحتهاي بزرگ که حدود جنس رو نميدوني انتخاب خوبيه, ولي اگه حدود جنس رو در حد کوچيک مثل ۵&۵ يا کمي بيشتر بدوني بهترين انتخاب دستگاههاي تصويري مگنت لوکاتورز امريکاست مثل رانبوت يا مولتي سنسور يا ديسکاوري که عمق اصلا براشون مهم نيست البته رو فلزيابيشون زياد نبايد حساب بکني بلکه روي اشکار کردن حفره هاي دفينه و ساير انومالي هاي اون و ناهنجاريهاي ايجاد شده حول و حوش بار توسط اين نوع دستگاهها حساب باز کن, در کل هم اگه دنبال دفينه يابي نري بهتره, کار بسياربسيار سختيه, موفق باشي

ممنون اقای افشین اما من بالای 10 سال هست که دنبال این کار هستم که فقط با ردیاب کار میکردم ولی باید در کنار ردیاب برای نتیجه خیلی بهتر بگیری باید یه نقطه زن خوب هم داشته باشی تصمیم به خرید دستگاه گرفتم ...منظورتون از اینکه کلاه سرم نذاره چیه و اینکه تو مناطقی که املاح و مواد معدنی و یا دفینه زیاده بوق الکی زیاد میزنه چیه؟

چهارشنبه 11 تیر1393 - 10:16am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ببين علی جان گفتم سر کارت ميذاره نگفتم سرت کلاه ميذاره علتشم اينه که بايد خيلي حرفه اي باشي تا بتوني فرق بين اهداف واقعي و کاذب رو بدوني چون لورنز قدرت فوق العاده اي داره و هر چيزي که زير لوپش بره و بوي فلز بده رو ميگيره چه املاح باشه و يا ذرات يا فلز, بايد بتوني تشخيص بدي, منظورمم از مناطق باستاني جاهايي که بشر در اونها زيست داشته که دفينه پيدا کردن در اين جور جاها سخته, بدليل ريزش ذرات و فلزات پوسيده نامرئی توسط انسان در اين مناطق, بحث دفينه با اين جور مناطق فرق داره و دفينه تعريف خاص خودشو داره, ممکنه دفينه جايي باشه که اصلا اطرافش الودگي از نظر باستاني نداشته باشه يا کم باشه. ولي لورنز از نظر عمق و ثبات و تنظیمات سرامد پالسي هاست.

چهارشنبه 11 تیر1393 - 3:01pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام حالا بنظرتون من لورنز Z1بگیرم یا GPX 5000 نظر قطعی؟

لطفا اساتید راهنمای کنید............

چهارشنبه 11 تیر1393 - 11:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام به نظرمن z1بگیر

شنیدن کی بود مانند دیدن

چهارشنبه 11 تیر1393 - 11:20pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

milad0111gh نوشته است:
س
حتما نباید جی پی ار باشه

سلام
میلاد جون داداش لطف میکنی این نقطه زنیو که میگی اسمش و مشخصاتشو بگی برادر من
فقط جون هر کسی که دوست داری نیا از شنیدههات بگی که فلانی میگفتو وفلان کس داشت
اسم -مشخصات-ساخت کجاست-قیمت-محل فروش
ممنون دوست عزیز

كثيف ترين ادما اونايي هستند كه اعتماد مردمو به خودشون جلب ميكنن و ازش سو استفاده ميكنن

( هر چه بگندد نمکش میزنند ____________________ وای از اون روز که نمک بگندد )

چهارشنبه 11 تیر1393 - 11:47pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majid ghorbani , mohamd f و 97 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure