انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 15 اردیبهشت1403 - 12:30pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 انتخاب بهترین دستگاه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

جویندگان آسیا هم کلاهبردارن...تو تهرانپارس کوجه آقابزرگیه...مسوول فروشش هم رامین کیخسرویه....گول نخوری.. به توصیه و تجربه بچه های انجمن گوش کن

دوشنبه 9 تیر1393 - 1:39pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
من با اقا سید موافق هستم به نظر من لورنز بگیری بهتره چون من یکی از دوستانم جی پی داره ولی از کارش راضی نیست چون نهایت تا ۲ متر جواب میده و چیزهایی هم در اورده ولی ارزش انچنانی نداشته الان قراره لورنز بخره و به من گفته که یه تحقیق در مورد لورنز و مدل هاش بکنم تا این دفه بتونه بزنه به هدف

دوشنبه 9 تیر1393 - 1:57pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اساتید و کارشناسان صاحب نظر میشه بیشتر راهنمایی کنند....از نظر حساسیت Z1 به مواد معدنی واملاح چطوره؟

دوشنبه 9 تیر1393 - 8:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
آقای alii@ شما رو درک میکنم. توی بد دردسری افتادید. مطمئن باش چند ماه گرفتاری :D لورنز هم خطا زیاد داره و بوق الکی زیاد میزنه. خلاصه بهتون بگم دستگاهی که بالای 90 درصد انتظارات رو برآورده کنه و زیر 50 میلیون باشه هنوز ساخته نشده. بهتون توصیه میکنم قبل از خرید لورنز کاملا تحقیق کنید. موفق باشید

دوشنبه 9 تیر1393 - 8:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام
خرید دستگاه شرکتی کلی دردسر داره اول اینکه باید وارد باشی تا سرت کلاه نره و بعد شناخت کافی داشته باشی از دستگاه ها و بعد بتونی باهاش کار کنی شما تو کدوم منطقه میخواهید با این دستگاه لورنز یا جی پی کار کنید به نظر من بهتره اول با یه کارشناس وارد مشاوره کنید یا یه دوستی که با این دستگاه ها کار کرده رو با خودتون ببرید برای خرید

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

mehdi 2014 نوشته است:
سلام
خرید دستگاه شرکتی کلی دردسر داره اول اینکه باید وارد باشی تا سرت کلاه نره و بعد شناخت کافی داشته باشی از دستگاه ها و بعد بتونی باهاش کار کنی شما تو کدوم منطقه میخواهید با این دستگاه لورنز یا جی پی کار کنید به نظر من بهتره اول با یه کارشناس وارد مشاوره کنید یا یه دوستی که با این دستگاه ها کار کرده رو با خودتون ببرید برای خرید

سلام اقا مهدی من میخام از دبی از خود نمایندگی تهیه کنم اما کارشناس کسی بتونم از نظرش در مورد دستگاه بپرسم ندارم جز شما و این انجمن

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوست عزیز
به نظر من خیلی عجله نکن
یه ردیاب بگیر خوب با هاش کارکن تا قلقش دستت بیاد بعد برو سراغ نقطه زن
اگر ردیابی رو مسلط بشی حتی به تنهایی باش میتونی موفق بشی
البته ردیاب با نقطه زن هردو باهم خیلی بهتر از ردیاب خالیه ولی چون یادگیری اپراتوری ردیاب زمان بره پیشنهاد من اینه که اول ردیاب بخری
الان تو همین انجمن کسانی با 35 به تنهایی نتیجه میگیرن البته با تلاش زیاد

به روز نیک کسان، گفت: تا تو غم نخوری
بسا کسا! که به روز تو آرزومندست
-----------------------------------------
زمانه گفت مرا: خشم خویش دار نگاه
کرا زبان نه به بندست پای دربندست

سه شنبه 9 تیر1393 - 3:23am
مدیر سایت
مدیر سایت
آواتار کاربر

ردیاب اگه کسی کار باهاشو بلد باشه و در کنارش نقطه زن داشته باشه از محالاته به هدف نزنه نقطه زن گاهی وقتها کاری رو میکنه که ردیاب نمیکنه ردیاب هم کاری رو میکنه که نقطه زن نمیکنه این دوست عزیزمون هم عجله نکنن اول از ردیاب شروع کن تا برسی به نقطه زنی چون این دو لازمه هم هستن

درکوی نیک نامان...ماراگذر ندادند

سه شنبه 10 تیر1393 - 9:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

بله میدونم دوستان اما من ردیاب دارم تحقیق در مورد خرید نطقه زن مربوط به حالا نمیشه من بالای یک ماه هست که در حال تحقیق درباره خرید نقطه زن هستم اما هر کسی یه چیزی میگه اول میشنن کلی تعریف کردن مثلا از Z1 بعد یه بارگی هیچ نابودش میکنن موندم چی کار کنم تا در مورد اگثر دستگاه مطالب خوندم و فیلمشونو دیدم اما باز هیچ توش گیر کردم چی بگیرم ..لطفا اساتید و کارشناسان بزرگوار راهنمایی کنن.....

سه شنبه 10 تیر1393 - 10:05am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mohammadreza نوشته است:
آقای alii@ شما رو درک میکنم. توی بد دردسری افتادید. مطمئن باش چند ماه گرفتاری :D لورنز هم خطا زیاد داره و بوق الکی زیاد میزنه. خلاصه بهتون بگم دستگاهی که بالای 90 درصد انتظارات رو برآورده کنه و زیر 50 میلیون باشه هنوز ساخته نشده. بهتون توصیه میکنم قبل از خرید لورنز کاملا تحقیق کنید. موفق باشید

درود دوست عزیز
اگه دستگاه خوبی میشناسید که بالای 50 میلیون قیمتش هست و خوب کار میکنه معرفی کنید شاید کسانی باشند که همچین دستگاهی میخوان و قیمتش هم مهم نیست

سه شنبه 10 تیر1393 - 1:27pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: fish و 81 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure