انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 9 اردیبهشت1403 - 6:32pm

پاسخ به موضوع  [ 48 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی
 انتخاب بهترین دستگاه 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان من یه چند وقتیه به کلی فرشنده زنگ زدم و کلی انجمن بخصوص این انجمن تحقیق کردم برای خرید دستگاه اما موندم چه بگیرم من دستگاه میخام برای مناطق خشک و گرم و پراز املاح و مواد معدنی که دستگاه راحت بتونه 3 متر جواب گو باشه موندم ..lorenz z1 بگیرم ویا GPX 5000 ویا okm Evolution , یا Black hawk ویا Examiner شما اساتید و کارشناسان لطف کمک کنید من چی کار کنم ممنون و سپساس گذار میشم... ^:)^

یکشنبه 8 تیر1393 - 11:00pm

سلام پیشنهاد میکنم اول تمام تایپیک های مربوط فلزیاب ها رو مو به مو بخون تقریبا همه دستگاه ها توضیح داده شدن شاید بیشتر یک هفته هم وقتت رو بگیره بعد با کسانی که با اون دستگاهها کار کردن و تجربه دارن مشورت کن و در نهایت تصمیمت رو بگیر فقط این رو از من داشته باش هیچ وقت با فروشنده مشورت نکن

دوشنبه 8 تیر1393 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
alii@ نوشته است:
سلام دوستان من یه چند وقتیه به کلی فرشنده زنگ زدم و کلی انجمن بخصوص این انجمن تحقیق کردم برای خرید دستگاه اما موندم چه بگیرم من دستگاه میخام برای مناطق خشک و گرم و پراز املاح و مواد معدنی که دستگاه راحت بتونه 3 متر جواب گو باشه موندم ..lorenz z1 بگیرم ویا GPX 5000 ویا okm Evolution , یا Black hawk ویا Examiner شما اساتید و کارشناسان لطف کمک کنید من چی کار کنم ممنون و سپساس گذار میشم... ^:)^

سلام جی پی از نظر حساسیتش به املاح و مواد معدنی کمتره به شرط اصل بودن بهتر از لورنزه ولی نهایت عمق 2 متر نه بیشتر!
لورنز تا 4.5 شاید هم 5 بهت جواب بده ولی تفکیک جی پی رو نداره البته در بین فلزیاب های پالسی بهترین مارکه و اینو مطمئن باش جایی بار باشه از دستت در نمیره اونم به شرط اصل بودن!
okm = آشغال :-Q
Black hawk = اطلاعات ندارم!
Examiner = حفره یاب خوبیه :-BD
موفق باشی دوست من :-H

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

دوشنبه 8 تیر1393 - 1:31am
کاربر فعال
کاربر فعال

سید جواد نوشته است:
alii@ نوشته است:

سلام جی پی از نظر حساسیتش به املاح و مواد معدنی کمتره به شرط اصل بودن بهتر از لورنزه ولی نهایت عمق 2 متر نه بیشتر!
لورنز تا 4.5 شاید هم 5 بهت جواب بده ولی تفکیک جی پی رو نداره البته در بین فلزیاب های پالسی بهترین مارکه و اینو مطمئن باش جایی بار باشه از دستت در نمیره اونم به شرط اصل بودن!

سلام سید جان پس شما لورنز پیشنهاد میدید من یه نقل قول از آقای عزیز پیدا کردم ایشون اینجور گفتن در مورد GPX5000

"""قیمت خود دستگاه همراه با با دو کویل 11 دابل و 11 مونو 5000یورو و دیسک هاش هم هر کدام قیمت خودش را داره عمق زنی این دستگاه بستگی به مهارت اپراتور و دیسکی که ازش استفاده میکنی داره با دیسک 11 نهایت 120 سانتی متر با دیسک 18 اینچ تا 3متر و دیسک 24 اینچ هم بالای 4متر ویه دیسکس هم داره که 20*40 اینچ است که من از نزدیک ندیدم و باهاش کار نکردم ولی در جایی که 24 اینچ 4متر بزنه 20*40 تا 5 متر هم امکان داره جواب بده """""

میشه اساتید بیشتر نظر بدن ممنون

دوشنبه 9 تیر1393 - 9:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: ایران
سلام این عزیز کلا الکی در مورد جی پی ایکس غلو میکنه. دوست من با بزرگترین کویل یعنی 20 در 40 یا 25 اینچ بیشتر از 2.5 متر از جی پی ایکس انتظار نداشته باش.

دوشنبه 9 تیر1393 - 9:45am
کاربر فعال
کاربر فعال

نظرتون در مورد دستگاههای
www.TJA777.com
چیه؟؟

دوشنبه 9 تیر1393 - 10:41am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alii@ نوشته است:
سید جواد نوشته است:
alii@ نوشته است:

سلام سید جان پس شما لورنز پیشنهاد میدید من یه نقل قول از آقای عزیز پیدا کردم ایشون اینجور گفتن در مورد GPX5000

"""قیمت خود دستگاه همراه با با دو کویل 11 دابل و 11 مونو 5000یورو و دیسک هاش هم هر کدام قیمت خودش را داره عمق زنی این دستگاه بستگی به مهارت اپراتور و دیسکی که ازش استفاده میکنی داره با دیسک 11 نهایت 120 سانتی متر با دیسک 18 اینچ تا 3متر و دیسک 24 اینچ هم بالای 4متر ویه دیسکس هم داره که 20*40 اینچ است که من از نزدیک ندیدم و باهاش کار نکردم ولی در جایی که 24 اینچ 4متر بزنه 20*40 تا 5 متر هم امکان داره جواب بده """""

میشه اساتید بیشتر نظر بدن ممنون

سلام مجدد
آقای عزیز عزیزن ولی اونچه تجربه شده رو گفتم اونم با یک اپراتور جی پی که تمام عمرش رو با سری های مختلف مینلب سر کرد!!!
بقول دوستمون ژنرال که این پالس تا میخواد بره اونقد تو خاک نفوذ کنه و برگرده دیگه چی ازش میمونه :-Q
فقط به تجربه ها توجه کن حرف و حدیث تو این کارها زیاده [-X
موفق و موید :-H

دوشنبه 9 تیر1393 - 11:12am
کاربر فعال
کاربر فعال

به نظر شما سید جان یعنی من لورنز z1 بگیرم با توجه به اون شرایطی که گفتم..

بعد نظرتون در مورد دستگاههای شرکت طلوع جویندگان آسیا
http://www.tja777.com چیه یه راهنمایی میکنید

ممنون میشم

دوشنبه 9 تیر1393 - 12:07pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نظرتون در مورد اینکه تصویرش ضمیمه کردم چیه
ممنون میشه تو انتخاب دستگاه خوب کمک کنید :-BD

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 9 تیر1393 - 12:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

هیچ کدوم کارایی ندارن [-X

دوشنبه 9 تیر1393 - 1:12pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 48 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 52 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure