انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 4:10pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 فلزیاب تصویری جمس او کا ام (OKM GEMS) 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت دوستان و اعضا محترم انجمن
خواهشمندم اگر دوستان تجربیاتی یا اطلاعات مفیدی درباره این فلزیاب دارند در این پست بیان کنند شایان ذکر است با توجه به فراوانی موجود در ایران و عدم وجود منبع اطلاعاتی دقیق (دفترچه راهنمای نحوه کارکرد ) در خصوص عملکرد و کارایی این دستگاه بنوعی هم اپراتور ها از نوعی نقص عمومی برخوردارند هم عملکرد دستگاه در هاله ای از ابهام قرار دارد.
بنابر این بنده با ایجاد این پست بر آن شدم تابنوعی اطلاعاتی جامعی در خصوص مشخصات و عملکرد این دستگاه را با تکیه بر تجربه دوستان بنا کنم تا اگر دوستان اطلاعاتی در مورد استفاده بهینه از دستگاه را دارند با بیان علت و علل در این پست بیان کنند
موفق وپیروز باشید.

شنبه 3 خرداد1393 - 9:08pm

عکس موجود از دستگاه در نت

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 3 خرداد1393 - 9:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شماطوری عنوان کردین که توبازارفراوونه فکرکردم درعرض چندساعت ازشروع این تایپیک کلی نظرو...ثبت میشه اماانگارتوی این انجمن فقط شماهستین که بااین فلزیاب اشنایی دارین ;)

شنبه 3 خرداد1393 - 10:10pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام من از اين فلزياب استفاده كرده ام ماله دوستم بود در 1.8 متر از زمين يك پودر فلزي درخشاني كه به رنگ نقره اي ديده ميشد در آورديم سال 85 بود رفيقم از دبي خريده بود اگه اپراتوريش رو بلد باشي تا 2.5 متر ميتوني باهاش با خيال راحت ومطمعن كاوش كني

شنبه 3 خرداد1393 - 10:35pm

roshik نوشته است:
شماطوری عنوان کردین که توبازارفراوونه فکرکردم درعرض چندساعت ازشروع این تایپیک کلی نظرو...ثبت میشه اماانگارتوی این انجمن فقط شماهستین که بااین فلزیاب اشنایی دارین ;)

روشیک جان منظورم فراوانی در بازار نبود اما کم و بیش با توجه به قیمت کم این فلزیاب به نسبت سایر فلزیاب های تصویری در ایران و اپراتوری ساده آن فکر کردم کاربران زیادی داشته باشه .

یکشنبه 4 خرداد1393 - 2:30pm

zinteredi نوشته است:
سلام من از اين فلزياب استفاده كرده ام ماله دوستم بود در 1.8 متر از زمين يك پودر فلزي درخشاني كه به رنگ نقره اي ديده ميشد در آورديم سال 85 بود رفيقم از دبي خريده بود اگه اپراتوريش رو بلد باشي تا 2.5 متر ميتوني باهاش با خيال راحت ومطمعن كاوش كني

دوست عزیز خیلی خوشحالم که به نتیجه مطلوب رسیدید اما در کل یک سری ابهاماتی در خصوص عملکردش با نرم افزار موجود است که برام روشن نیست.در ضمن پروب موجود برای سنس معمولی بود یا سوپر؟تفاوتی در متراژ کاوش برای معمولی و سوپر وجود داره یا نه؟برای اهداف سطحی و کوچک مثل سکه (بعبارتی مثل کاوش در گورستان) جوابگو هست؟
خوشحال میشم در صورت امکان اطلاعاتی در این زمینه ها در اختیارمان باشه تا همگی به نتایجی برسیم
سپاس

یکشنبه 4 خرداد1393 - 2:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

EP63 نوشته است:
zinteredi نوشته است:

دوست عزیز خیلی خوشحالم که به نتیجه مطلوب رسیدید اما در کل یک سری ابهاماتی در خصوص عملکردش با نرم افزار موجود است که برام روشن نیست.در ضمن پروب موجود برای سنس معمولی بود یا سوپر؟تفاوتی در متراژ کاوش برای معمولی و سوپر وجود داره یا نه؟برای اهداف سطحی و کوچک مثل سکه (بعبارتی مثل کاوش در گورستان) جوابگو هست؟
خوشحال میشم در صورت امکان اطلاعاتی در این زمینه ها در اختیارمان باشه تا همگی به نتایجی برسیم
سپاس

البته من خودم ازش زياد استفاده نكردم ماله دوستم بود ويكي دو بار برديم كوه خودش كه راضي بود
در مورد پروپ هم دقيقا اطلاعاتي نميتونم بدم چون سال 85 بود و جزئياتش يادم نيست
ولي خوب يادمه يك بلوتوث داشت كه به usb لبتاب وصل ميشد ودر ابعاد 12 در 12 به صورت زيگزاگي حركت ميكردي و سنسورش رو بايك دست آويزان ميكردي و در حالي كه يك نفر زيگزاگي حركت ميكرد اطلاعات به صورت لايو اسكن به لب تاب منتقل ميشد و پوينتر برنامه هم با توجه به داده ها رنگ نمايش ميداد يادمه از روي قبرها كه اسكن ميكرديم سنگها رو به رنگ آبي و استخوانها رو به رنگ زرد و فلزات رو قرمز نمايش ميداد و بعد از اسكن آناليز ميكردي

سه شنبه 6 خرداد1393 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

zinteredi نوشته است:
EP63 نوشته است:
zinteredi نوشته است:

سپاس

البته من خودم ازش زياد استفاده نكردم ماله دوستم بود ويكي دو بار برديم كوه خودش كه راضي بود
در مورد پروپ هم دقيقا اطلاعاتي نميتونم بدم چون سال 85 بود و جزئياتش يادم نيست
ولي خوب يادمه يك بلوتوث داشت كه به usb لبتاب وصل ميشد ودر ابعاد 12 در 12 به صورت زيگزاگي حركت ميكردي و سنسورش رو بايك دست آويزان ميكردي و در حالي كه يك نفر زيگزاگي حركت ميكرد اطلاعات به صورت لايو اسكن به لب تاب منتقل ميشد و پوينتر برنامه هم با توجه به داده ها رنگ نمايش ميداد يادمه از روي قبرها كه اسكن ميكرديم سنگها رو به رنگ آبي و استخوانها رو به رنگ زرد و فلزات رو قرمز نمايش ميداد و بعد از اسكن آناليز ميكردي

اگر اینطور باشه خیلی عالیه :)

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

سه شنبه 6 خرداد1393 - 9:47pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

البته اين رو بگم كه از فلزيابهايي كه با لوپ كار ميكنند بهتره چون نسبت به اثرات زمين وذرات حساسيتش نزديك به صفر هست لا اقل اين رو ميدونم كه من با اين فلزياب يه چيزي از زمين در آورده ام ولي با فلزيابهاي لوپي كه تا الان داستفاده كردهام موفقيتي نداشته ام :(( :(( :((
دوست عزيز شك نكن كه ميتوني باهاش موفق بشي خيلي بهتر از اين لوپي هاست :YMPEACE:

سه شنبه 6 خرداد1393 - 9:54pm

zinteredi نوشته است:
البته اين رو بگم كه از فلزيابهايي كه با لوپ كار ميكنند بهتره چون نسبت به اثرات زمين وذرات حساسيتش نزديك به صفر هست لا اقل اين رو ميدونم كه من با اين فلزياب يه چيزي از زمين در آورده ام ولي با فلزيابهاي لوپي كه تا الان داستفاده كردهام موفقيتي نداشته ام :(( :(( :((
دوست عزيز شك نكن كه ميتوني باهاش موفق بشي خيلي بهتر از اين لوپي هاست :YMPEACE:

دوست عزیز با توجه به خطاهای اپراتوری مربوط به دستگاههای پالسی و همچنین وجود سنگ های ناخالص سلیسی و تغییر نوع و لایه خاک که بنوعی رابطه معکوس با کارکرد صحیح دستگاه دارد و بنوعی احتمال یافتن هدف واقعی را کاهش میدهد بنده نیز در استفاده از دستگاههای پالسی و بدست آوردن قلق هر دستگاه زمان زیادی را صرف کرده ام اما در کل میشه در مورد این دستگاهها بیشتر روی خلا زنی دستگاههای تصویری حساب باز کرد تا ...
تهر حال اگر دوستان در استفاده از دستگاه و نرم افزار ویژوالار شرکت او کا ام راهنمایی های از بابت تنظیمات خاص نرم افزاری و یا سخت افزاری و نخوه صحیح نگهداری پروب و سنس عمودی و افقی پیشنهاداتی داشته باشند مشتاقانه پذیرای نقطه نظراتشان هستم .
برای همه دوستان از صمیم قلب آرزوی موفقیت دارم.

یکشنبه 10 خرداد1393 - 1:19am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 77 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure