انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 13 اردیبهشت1403 - 4:57pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 134 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14  بعدی
 sony mrt-br100 
نویسنده پیغام
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان کسی از این دستگاه اطلاعاتی داره؟

دوشنبه 10 تیر1392 - 5:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

جنابonly for you ظاهرا یه اسکن از دو تا کوزه تو 3 متری گرفتن با این دستگاه

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 10 تیر1392 - 5:10pm
مدیر سایت
مدیر سایت

بنيامين1 نوشته است:
جنابonly for you ظاهرا یه اسکن از دو تا کوزه تو 3 متری گرفتن با این دستگاه

چرا اطلاع دارم و ایشون هم اطاعات دقیقی نداره فقط اینا رو میدونست : ظاهر این دستگاه یه باکس داشت با یه چیزی عین موس که با مادون قرمز کار میکرد و یه هلدر لامپ را در نظر بگیر از نوع بزرگترش که با اون امواج میفرستاد که وصل میشد به یک لب تاب که اون لب تاب هم یه نرم افزار داشت اگر اشتباه نکنم با پرتئوس هم کار میکرد
ولی هرچه تو نت این اسم رو سرچ میکنی هیچ اطلاعاتی نمیاد ، شاید این پسوند یه مدل دستگاه باشه ، که اسم مدل اصلیشو نمیدونم؟گفتم شاید دوستان اطلاعاتی داشته باشن

دوشنبه 10 تیر1392 - 5:14pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

محل اقامت: ایران
عزیزم این دستگاه توسط برادران کلاهبردار یوسفی در دبی و اصفهان تولید میشه و هیچ ربطی به شرکت ســــــونی نداره

میتونین به شرکت سونـــــی هم ایمیل بفرستین تا مطمن شید

اسباب بازی بیش نیست

خوشبخت کسی است که خوشبختی دیگران را فراهم سازد .زرتشت

دوشنبه 10 تیر1392 - 5:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
پس بعد از اين همه تحقيق متوجه شدم كسي با دستگاه چيزي تو عمق در نياورده

دوشنبه 10 تیر1392 - 6:52pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

البته نمیشه منکر وجود دستگاهای خوب تو دنیا شد,من خودم به این نتیجه رسیدم که اسم بیشتر دستگاهای مرغوب اصلا تو دنیای نت وجود نداره,دستگاه هایی که من با چشم خودم عملکرد شاهکارشون رو دیدم

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 10 تیر1392 - 7:29pm
مدیر کل
مدیر کل

باز هم یک کلاهبرداری به اسم سونی! =(( اصلا سونی همچین دستگاهی نداره و دستگاههایی که حتی شماره مدلشون شبیه به این هست و ساخت سونی هستن اصلا ارتباطی با فلزیابی ندارن! اگر دستگاه واقعا خوب باشه و کارایی داشته باشه اصلا چه دلیلی هست اسم مارک سونی رو روش بذارن برای فروش؟! خود دستگاه کارایی خودش رو نشون میده و نیاز به این کارها نداره! اونم سونی که ما تا حالا نشنیده بودیم در زمینه فلزیابی کار بکنه! من فکر کردم شاید نوعی دوربین مخصوص از سونی باشه که میشه باهاش از زیر زمین اسکن گرقت! :-? :D

هوشی جان حرف شما هم البته درست هست. ولی ما میدونیم تمام مارکهای معروف و معتبر لااقل یک سایت توی اینترنت دارن که مشخصات دستگاهشون رو گذاشتن. حتی قیمت هم مشخصه! علاوه بر اون در سایر سایتها هم توضیحات و مطلب در مورد دستگاههای معتبر بازاری وجود داره.
اینکه مشخصاتشون توی نت پیدا نشه مطمئن باشین به همون میزان که ممکنه بقول شما نشانه کارایی یا سری بودن یا نظامی بودنشون باشه بنظر من بمراتب احتمالش هم بیشتره که یک جور کلاهبرداری باشه! همونطور که در گذشته از این چیزا زیاد دیدیم و ثابت شده! :D
از این گذشته من نمیدونم چرا هر کسی یک دستگاه سری یا مجهول میشناسه و میگه میدونم خوب کار میکنه ؛ تا الان یک تصویر یا مشخصات یا فیلم از کارایی این دستگاهها گرفته نشده که ما ببینیم؟! وگرنه ممکنه در یک برخورد شما خودتون هم تحت تاثیر یک دستگاه جدید و مجهول قرار بگیرین و ندونین که اصل داستان چی بوده!

بهر حال در مورد این دستگاه دوست ما در قسمتی عکسی از اسکن گرفته شده با این دستگاه گذاشته بودن که خب اگر واقعا اون باشه نشون میده دستگاه کارایی خاصی باید داشته باشه! حالا اینکه چرا سونی نیست یا مدلش فرق داره یا هر چیز دیگه ؛ فکر میکنم اون شخصی که استفاده کرده باید لطف کنه دوستان رو بیشتر آگاه کنه.

دوشنبه 10 تیر1392 - 7:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: شيراز
بله باز گشتيم و گشتيم برگشتيم سر پله اول! ما كه هنوز شاهكاري نديدم چون اگه ببينم ديگه غير ممكنه بذارم از دستم در بره
تا حالا هرچي شنيدم نقل قول بوده و بس وبفول معروف كلاهبرداري

دوشنبه 10 تیر1392 - 8:41pm
مدیر سایت
مدیر سایت

دوستان ؛ جنابonly for you كه كارايي اين دستگاه رو به گفته خودشون از نزديك ديدن و حتي عكسي از موقيت كارشون رو هم تو سايت گذاشتن حالا خودشون هر وقت اومدن سايت لطف ميكنن توضيح كامل رو ميدن ، و طي تحيقاتي هم كه كردن ظاهرا بهش ایمیجر 2012 هم میگن ، شرکت ksx ایمیجر 2007 را داره نمایندگی هاش هم تو ایرانه ولی زیاد از این شرکت تعریف نمیکنند ظاهرا از وسیله هاش راضی نیستند

دوشنبه 10 تیر1392 - 10:09pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: وطنم ایران
افرین ارتین جان درسته منم شنیدم به این دستگاه سونی ایمیجر میگن

افتادگی آموز اگر طالب فیضی هرگز نخورد آب زمینی که بلند است

دوشنبه 10 تیر1392 - 10:27pm
YIM
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 134 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 83 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure