انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 30 فروردین1403 - 3:01am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2
 محصولات شرکت D.T.I آلمان 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام. خواهش میکنم. اقا سورنا جان اینطور هم نیست. برعکس بنده شدیداً به پالسیها اعتقاد دارم. پالسیها اعجوبه ایند. اتفاقاً بهترین ترتیب دستگاهی یه پالسی خیلی قوی خوبه و بعد درکنارش اگر شد این به اصطلاح تصویریها به عنوان تکمیلی باشند. دوستی دارم که در این کار خیلی خیلی وارد و آدم خیلی باهوشیه (که من همش بهش میگم Genius ) چراکه در عمران و کامپیوترخیلی وارده و الکترونیک هم خیلی میدونه و خیلی خوب در مورد سیگنالها و مکانیسم دفینه زنی تجزیه تحلیل میکنه. اون هم کاملاً با من همعقیدست. با همه نوع دستگاهها حسابی کار کرده با جی پی آرهای واقعی مثل Cobra و یا GSSI (که آقازاده ها داشتند) بنده خدا وقتی به سفتکاریهای دور بار میرسیدند میبردنش(دکّش میکردن) :-w و یه حقّ الزّحمه ای بهش میدادند. ایشون در واقع نویسنده نرم افزارهای شرکت OKM هستند که چندان حقّشو ادا نکردن. اون خودش به طور مستقل با پالسیهای متفاوت چند بار جواب گرفته وکلاً یه جمله رو باحال میگه: اینکه سیگنال یه پالسی 1000 برابر فیلدیابهای تیپ OKM یا اکیوریت لوکیتورزه.
تنها چیزیکه واقعاً کار میکنه یه جی پی آر واقعیه که اون هم 3 ایراد داره: 1-سرعت خیلی پایین و شرایط سخت کار 2- قیمت خیلی بالا 3- ادوات وزلم زولومب زیادش که در اینجا واقعاً عیبیه.

آقا سعید اگر هم خواستی پول پای این سیستمها بدی همونیکه آقا سورنا میگن؛ فقط خودت برو بیار اینجاها از کسی نگیر و به قول کسی اعتماد نکن. چون خیلی بازار مکّاره ای شده. کفتارهای ملعونی مثل KXSیها و حتی همون عربهای .... در دبی که اعتمادو بی معنا کردن. یه چیزی بهت میدن که فقط ظاهر و باکس اون دستگاهو داره و برات روشن میشه و شکلک و زبون در میاره و کلبی به ریش کاربرش میخنده. :)) همین.

یکشنبه 31 فروردین1393 - 5:11pm

من خودم نمیتونم برم اون طرف و بیارم یکی هست ک میگه از کمپانیش میاره و بهم تست میده .بعداز تست دادن و تایید تستش پولو ازم میگیره. میخوام بدونم راهی هست ک بتونم تشخیص بدم دستگاهی ک برام اورده اصله ؟ ی موقع پولمو از دست ندم #:-s

یکشنبه 31 فروردین1393 - 6:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حرف شما متین ولی بنده ب شخصه با پالسی نتیجه نمیگیرم و حال نمیکنم حیقتش.. تصویری های okm هم قبول ندارم کلأ! آکوریت لوکاترز این چنتا محصولش ک بنده ذکر کردم توی پستام توی تاپیکای مختلف واقعا جوابگو هستن ومثه مثلا کبرا 400 سایزشون بزرگ نیست (کالسکه ای) نیستن و میتونی راحت حملش کنی و کار کنی.. خودم نداشتم ولی ب شخصه هم دیدم و شنیدم ک صاحبین این سیستما باهاشون ....... خلاصه این نظر منه! برا خریدم تاکید میکنم شخصا از خارج بگیر..

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

یکشنبه 31 فروردین1393 - 6:41pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سعید جان اگه دوبی هم رفتی یه شرکت ایرانی هست هم اسم خودت... سعید الکترونیک...آقای پارسی هم میگه 3تار ازش خرید کرده و اصل بوده...شمارشو ایشون داره...میگن ادم خوبیه.....الله اعلم :-w :-\

یکشنبه 31 فروردین1393 - 10:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

غیره پالسی اگزاماینرهم خوبه جواب میده .........

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 4:06pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 54 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure