انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 31 فروردین1403 - 9:05am

پاسخ به موضوع  [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 محصولات شرکت D.T.I آلمان 
نویسنده پیغام

سلام کسی در مورد دستگاه GPU-01 اطلاعاتی داره؟در مورد کاراییش و قیمت کمپانیش؟

جمعه 29 فروردین1393 - 10:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

این محصول رو نمیدونم چیه ولی کلاً میدونم که فلز یابهایی چون جنسیز و سیریوس ساخت دی تی آی مفت هم گرونن. چون عملاً تست جنسیز رو دیدم. لامینوس تولید کرج به مراتب بهتر از اون کار میکرد. اون دوستمون بلافاصله بعد از اون تست دستگاهشو یک سوم قیمت رد کرد رفت. بیچاره 2 سال باهاش کاملاً علاف بود وهی میگفت اصلاً جنسی وجود نداره. :))

جمعه 29 فروردین1393 - 10:55pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

درود. محمود51 عزیز میشه بگی چ تستی از جنسیس گرفتین ک کاراییش مشخص شد? یعنی دقیقا چطور محکش زدین

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 30 فروردین1393 - 11:07am

من میخوام ی دستگاه بخرم کلا سردرگمم؟ :-\ یکی پست میذاره فلان دستگاه خوبه یکی دیگه بلافاصله تکذیب میکنه. @-) نظرتون در مورد ایمیجر1600 آمریکا چیه؟ ~X(

شنبه 30 فروردین1393 - 11:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeed2000 نوشته است:
من میخوام ی دستگاه بخرم کلا سردرگمم؟ :-\ یکی پست میذاره فلان دستگاه خوبه یکی دیگه بلافاصله تکذیب میکنه. @-) نظرتون در مورد ایمیجر1600 آمریکا چیه؟ ~X(

اگ پولت میرسه حرف نداره.. آخرشه..البته اصلیش!

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

شنبه 30 فروردین1393 - 11:54am

خودت تاحالا باهاش کار کردی؟کاراییش چ جوره تا چه عمقی جواب میده؟اطلاعاتی در موردش داری راهنماییم کنی؟

شنبه 30 فروردین1393 - 5:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeed2000 نوشته است:
خودت تاحالا باهاش کار کردی؟کاراییش چ جوره تا چه عمقی جواب میده؟اطلاعاتی در موردش داری راهنماییم کنی؟

نه من باهاش کارنکردم گرونه خیلی. اما طرف رو ک باهاش آشنایی داشتم کار کرده خووووبم ن ت ی ج ه گرفتن و میگرن! عمق رو نمیدونم سایتش میگه 25متتار د اماخبر از 12 مترشو دارم!16تا س ن س و ر داره حساسیتش ب ج ن س قدیمی بسیار بالاست. حذف اتوماتیک شوره زار داره بطور ایده آل، حذف ذرات معدنی داره، تصویر سه بعدی بهت میده عرضم ب حضورت ک بیاد توو ایران ی 100میلیونی پیاده شدی! :D

شنبه 30 فروردین1393 - 5:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سورنا نوشته است:
درود. محمود51 عزیز میشه بگی چ تستی از جنسیس گرفتین ک کاراییش مشخص شد? یعنی دقیقا چطور محکش زدین

یه پیت 17 کیلویی در 3 متری. که MDL راحت با شدت 40 از 163 میزدش واون لامینوس ساخت داخل با شدت 4-5% میزد ولی Genesis ساخت دی تی آی اصلاً نزدش. بعداً که مدلهای مثلاً جدیدترشو با نامهای سیریوس داد در ژئوتک دیدم که افراد کاملاً ردش میکردن. دقیقاً اشاراتشون به همون چیزایی بود که ما تجربه کرده بودیم. یکی از اون افراد Ivconic بود. میتونید ازش بپرسید.

آقا سعید، در مورد ایمیجر تا حد زیادی هم عقیده آقا سورنا هستم.در مورد فیلد یابهای اکیورت لوکیتورز ظاهراً تا حد مقبولی کار میکنن. دورادور شنیدم که تیمی با اون Runabout که 2 سنسور هم هست یه مجسمه کوچک رو تو 2.5 متری زده بودن. طبیعتاً Imager که 8 و 16 سنسورست کیفیت و حساسیت بیشتری داره. البته اگه نری به اون ...ای فلان فلان شدۀ KXS سفارش بدی. :D

یکشنبه 30 فروردین1393 - 12:21am

سلام آقامحمود اطلاعی داری ک شرکتش توی خاورمیانه نمایندگی داره یا ن؟واینکه از نمایندگیش ک بخرم دستگاهش اصله؟

یکشنبه 31 فروردین1393 - 11:15am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مرسی محمود جان پس dti فایده نداره. بنکل من با پالسی جماعت حال نمیکنم. سنسوری هارو خیلی قبول دارم چون با این سیستما نتیجه خوب حاصل شده.آقا سعید اگ خواستی بخری چون قیمتش بالاست ریسک نکن و خودت شخصا برو خارج (دبی نرو) وردار بیار ی دونه ک خیالت جم باشه اصلیه.. چون اگ از داخل تهیه کنی هیچ تضمینی نیستش ک اصلی باشه! پس قدر پولتو بدون و از خارج شخصا وارد کن.

یکشنبه 31 فروردین1393 - 2:08pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 15 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 39 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure