انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 10:54pm

پاسخ به موضوع  [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 فلزیابهای آلمانی دو شرکت ebinger gmbh و electron.de 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام خدمت دوستان....این دو شرکت آلمانی معمولا صنایع نظامی تولید میکنن...از دوستان میخوام اگه اطلاعی از محصولات این دو شرکت دارن یا کار کردن نظرشونو بگن...... ممنون

پنج شنبه 28 فروردین1393 - 3:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

مثل اینکه از دوستان هیچکس این دو تا شرکتو نمیشناسه..... دوستان تحقیق کنن ضرر نمیکنن...... مخصوصا اونهایی که واسه تهیه یک وسیله خوب کلی باختن.... اگه خوب بود که هست ما رد هم دعا کنیدebingergmbh.com...electron.de

یکشنبه 31 فروردین1393 - 1:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ebinger بهترین فلزیاب دنیاست اگه گیرش بیاری عالیه

یکشنبه 31 فروردین1393 - 7:16pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
ابینگر واقعا فلزیابی با کیفیتی است نمیدونم کارایشون خوبه یا بد یکی از آشنایان یک نمونه برام آورده بود مال بیست سال پیش بود یک مین یاب نظامی بود واقعا کیفیت قطعاتش جالب بود ولی متاسفانه فرکانس پایین بود و عمق زیادی نمیزد حدودا یک متر تو سایتش یک تو باکس جالب است که خیلی وقته عاشقش شدم ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

یکشنبه 31 فروردین1393 - 8:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mani1063 نوشته است:
ابینگر واقعا فلزیابی با کیفیتی است نمیدونم کارایشون خوبه یا بد یکی از آشنایان یک نمونه برام آورده بود مال بیست سال پیش بود یکف مین یاب نظامی بود واقعا کیفیت قطعاتش جالب بود ولی متاسفانه فرکانس پایین بود و عمق زیادی نمیزد حدودا یک متر تو سایتش یک تو باکس جالب است که خیلی وقته عاشقش شدم ...

مانی جان من این توباکسشو ک میگی کاتالوگشو گرفتم اما متوجه نشدم چقد عمق میزنه! شما میدونی?? جموجورم هستش شاید گزینه خوبی باشه اگ قیمتشم ایده آل باشه

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 31 فروردین1393 - 12:09am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سورنا نوشته است:
mani1063 نوشته است:
ابینگر واقعا فلزیابی با کیفیتی است نمیدونم کارایشون خوبه یا بد یکی از آشنایان یک نمونه برام آورده بود مال بیست سال پیش بود یکف مین یاب نظامی بود واقعا کیفیت قطعاتش جالب بود ولی متاسفانه فرکانس پایین بود و عمق زیادی نمیزد حدودا یک متر تو سایتش یک تو باکس جالب است که خیلی وقته عاشقش شدم ...

مانی جان من این توباکسشو ک میگی کاتالوگشو گرفتم اما متوجه نشدم چقد عمق میزنه! شما میدونی?? جموجورم هستش شاید گزینه خوبی باشه اگ قیمتشم ایده آل باشه

سورنا جان من هم برای همینه مردد هستم که عمقش رو نمی دونم چقدر است ولی فکر کنم چون توباکس است عمق زیادی میزنه لطف کن یک ایمیل براشون بزن هم عمقش رو بپرس هم قیمتش رو چون من انگلیسیم خوب نیست وگر نه خودم ایمیل میزدم
ممنون

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 9:43am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

منم انگلیسیم جالب نیست داداش در حد دسپاشکسته میتونم متوجه بشم :D ولی از دوستام کمک میگیرم ی کاریش میکنم سروقت

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

دوشنبه 1 اردیبهشت1393 - 6:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستان.....انگار واقعا این دستگاهها واسه 99 درصد از اعضا ناشناخته س....هیچ تحقیقی هم صورت نگرفته؟

جمعه 5 اردیبهشت1393 - 11:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خدمت دوستان. ( پست قبلی بدون ویرایش ارسال شده بود که در این پست اصلاح شد)
تولیدات این شرکت بسیار عالی و جزء بهترینهاست!
خدا نگهدارتون.

خواهی که خدا کار نکو با تو کند --------- ارواح ملائـک همـه رو بـا تو کـند
یا آنچه رضـای او در آنست بـکن --------- یا راضی شو هرآنچه او با تو کند

« شیخ ابوسعید ابوالخیر (ره) »

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 4:00pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

قیمت تو باکس ابینگر رو پیدا کردم تقریبا 8000 یورو است حدود 24 ملیون ....

یکشنبه 7 اردیبهشت1393 - 9:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 17 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 48 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure