انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 11:34am

پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 تقاضا از دوستان 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
بنده یک دستگاه pin pointer دارم که چندی پیش فلش نرم افزار آن را گم کرده ام و اکنون که ویندوز لب تاب دستگاه را عوض کرده ام احتیاج شدید به نرم افزار اجرایی برنامه دستگاه مذکور را دارم از کلیه دوستانی که چنین دستگاهی را دارند خواهشمندم که نرم افزار فوق را که چند مگ هم بیشتر حجم ندارد برای بنده در یک جا آپلود نمایند . از لطف دوستان عزیز تشکر فراوان دارم.

سه شنبه 19 فروردین1393 - 5:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست عزیز خوش اومدی میشه لطف کنی توضیحی در مورد دستگاهت بدی از کارکرد و عمق زنیش و تفکیکش ...
ممنون میشیم

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

سه شنبه 19 فروردین1393 - 6:37pm

mani1063 نوشته است:
دوست عزیز خوش اومدی میشه لطف کنی توضیحی در مورد دستگاهت بدی از کارکرد و عمق زنیش و تفکیکش ...
ممنون میشیم

با سلام
دوست گرامی حقیقتش را بخواهید این دستگاه رو بنده چند سال پیش خودم از بلژیک آوردم تا عمق 4 متر رو فلز با ابعاد 15/15 سنس میکنه کار باهاش بسیار راحته فقط باید بدرستی بالانس بشهحالا هم نرم افزارش رو گم کردم نمیدونم چه خاکی بسرم بریزم هر چی تو نت گشتم نبود اگه از دوستان کسی از این نوع دستگاه داشته باشه خواهشمندم فایل اجرایی برنامه رو برای بنده یه جا آپلود کنه.

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 5:22am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
به شرکت سازنده ایمیل بزنید و اگه شماره سریالی هست بفرستید شاید براتون فرستادند.
@};-

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 10:26am
استاد
استاد

payan نوشته است:
mani1063 نوشته است:
ممنون میشیم

با سلام
دوست گرامی حقیقتش را بخواهید این دستگاه رو بنده چند سال پیش خودم از بلژیک آوردم تا عمق 4 متر رو فلز با ابعاد 15/15 سنس میکنه کار باهاش بسیار راحته فقط باید بدرستی بالانس بشهحالا هم نرم افزارش رو گم کردم نمیدونم چه خاکی بسرم بریزم هر چی تو نت گشتم نبود اگه از دوستان کسی از این نوع دستگاه داشته باشه خواهشمندم فایل اجرایی برنامه رو برای بنده یه جا آپلود کنه.

درود بر شما
عزیز این دستگاه یک سال با هاش ور رفتیم هیچ چیزی بارش نبود تصویری بود تصویری که چه عرض کنم چندتا خط فقط روی صفحه نمایان میشد به رنگهای ابی و قرمز و قهوه ای و سبز که به مغناطیس فقط حساس یود و نهایت 1.5 متر زیر خاک میزد.کلا ول معطل بود رد کردیم رفت تا غصه کمنر بخوریم

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 12:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اتفاقا سیستمای مگنتی(سنسوری) سیستمای خوبین و اگ باهاش مچ بشی دفینه رو خوب میزنه.. چون مغناطیس رو خوب میزنه و اطراف جنس قدیمی هم ک مشخصه هاله مغناطیسی شکل میگیره درنتیجه واسه این سیستما بهتر سنس میشه.. بااین اوصاف فلزات بی ارزش و جدید هم تقریبا نادیده گرفته میشن.

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

چهارشنبه 20 فروردین1393 - 2:57pm

جاوید نوشته است:

درود بر شما
عزیز این دستگاه یک سال با هاش ور رفتیم هیچ چیزی بارش نبود تصویری بود تصویری که چه عرض کنم چندتا خط فقط روی صفحه نمایان میشد به رنگهای ابی و قرمز و قهوه ای و سبز که به مغناطیس فقط حساس یود و نهایت 1.5 متر زیر خاک میزد.کلا ول معطل بود رد کردیم رفت تا غصه کمنر بخوریم

ببخشید. حالا شما احیاناً نرم افزار اون رو نداریذ؟

پنج شنبه 20 فروردین1393 - 2:43am
استاد
استاد

payan نوشته است:
جاوید نوشته است:

درود بر شما

ببخشید. حالا شما احیاناً نرم افزار اون رو نداریذ؟

درود بر شما
ما که دل خوشی به خود دستگاه نداشتیم دیگه نرم افزار اون که دیگه هیچ.در ضمن نرم افزار اون که جداگانه نبود فقط یه تبلت بود که میشه یه نقطه را با هاش اسکن گرفت

پنج شنبه 21 فروردین1393 - 6:59am

Kani نوشته است:

سلام
به شرکت سازنده ایمیل بزنید و اگه شماره سریالی هست بفرستید شاید براتون فرستادند.
@};-

اتفاقاً زدم ولی میگه باید 66 دلار بفرستی! منم که اسمارت کارت و از این پولا ندارم

جمعه 22 فروردین1393 - 4:39am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

آقا میشه بپرسم سیستمو چند گرفتی خارج از کشور ? 66دلار میشه تقریبا 200هزار تومن ب نظرم موردی نداره و ارزش داره

شهریاری که نداند شب مردمانش چگونه به صبح میرسد گورکن گمنامیست که دل به دفن دانایی بسته. نقل از گزنفون *** کورش بزرگ***

جمعه 22 فروردین1393 - 10:11am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 18 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 37 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure