انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 26 اردیبهشت1403 - 12:23am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
miladbaghri نوشته است:
سلام خدمت استاد. یه سوال داشتم وقتی وری دیپ رو انتخاب کردیم. بعد دکمه روی پنل رو از روی کاستوم روی دیپ باید گذاشت

من اگه الان بگم وری دیپ یه گزینه برای ذخیره کردن تنظیمات میگنه ....
دوست من برای انتخاب وری دیپ سرچ مد باید روی کاستوم باشه خودتم اذیت نکن بهترین حالت جستجو دیپ هست مطمئن باشه

دوشنبه 21 دی1394 - 7:17pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جی پی 4500 و5000 چرا اینقدر یه دفه گرون شده؟!!!!!!!!!!!!
2200دلار و2500 @-)

دوشنبه 21 دی1394 - 11:49pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
جی پی 4500 و5000 چرا اینقدر یه دفه گرون شده؟!!!!!!!!!!!!
2200دلار و2500 @-)

غم یکی دو تا نیست
دلار هم گرون شده

سکه یابی
https://telegram.me/sekeyabi

سه شنبه 22 دی1394 - 5:04pm

چی گرون نشده دوست عزیز ~X(

چهارشنبه 6 بهمن1394 - 2:48am

سلام به دوستان
من يك دستگاهgpx4500 واقعأ اصل(استراليا نه مالزى)**دلار دار** واقعأ نو با سه عدد لوب (دبل دى١٨اضافه)دارم كه دوستانى كه كار كردن ميدونن چقدر سنس كردن دستگاه من بادستگاه بدون دلار ومالزى متفاوته ، دستگاه واقعأ اصل وبا تست تقديم ميشه
چون دوستان ميدونن اين مدل دستگاه ١٠مدل جعلى و hi copy و حتى اصل آكبندمالزى ومنتاژ دبى در بازار زياده ولى اورجينال استراليا واقعأ متفاوت است وبراى همين اغلب جى پى بازاى حرفه اى فقط اين جى پى را ترجيه ميدن(ميتونيد قسمت تايپينگ جى پى ايكس٤٥٠٠ انجمن رو مطالعه و صحت گفته بنده رو ملاحظه نمائيد)و لازم به ذكر است كه به هيچ((((هييييييچ)))) عنوان نه ذرّات ميزنه نه ريشه نه كوزه...ودر صورت آلارم(بوغ)حتى شده اندازه يه سوزن فلز زير دستگاه هست كه اينو كسائى كه با اين دستگاه كار كردن ميدونن براى همينم جزو چند دستگاه برتر دنيا است

سه شنبه 4 اسفند1394 - 1:03pm

دوست عزیز از کی برای جی پی۴۵۰۰ دلار گذاشتن
حالاساخت هر کجا !شما کی خریدید خیلی عجیبه.اولین باره میشنویم.میشه یه عکس ازش بگیری

سه شنبه 4 اسفند1394 - 4:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Mohammadreza.y نوشته است:
سلام به دوستان
من يك دستگاهgpx4500 واقعأ اصل(استراليا نه مالزى)**دلار دار** واقعأ نو با سه عدد لوب (دبل دى١٨اضافه)دارم كه دوستانى كه كار كردن ميدونن چقدر سنس كردن دستگاه من بادستگاه بدون دلار ومالزى متفاوته ، دستگاه واقعأ اصل وبا تست تقديم ميشه
چون دوستان ميدونن اين مدل دستگاه ١٠مدل جعلى و hi copy و حتى اصل آكبندمالزى ومنتاژ دبى در بازار زياده ولى اورجينال استراليا واقعأ متفاوت است وبراى همين اغلب جى پى بازاى حرفه اى فقط اين جى پى را ترجيه ميدن(ميتونيد قسمت تايپينگ جى پى ايكس٤٥٠٠ انجمن رو مطالعه و صحت گفته بنده رو ملاحظه نمائيد)و لازم به ذكر است كه به هيچ((((هييييييچ)))) عنوان نه ذرّات ميزنه نه ريشه نه كوزه...ودر صورت آلارم(بوغ)حتى شده اندازه يه سوزن فلز زير دستگاه هست كه اينو كسائى كه با اين دستگاه كار كردن ميدونن براى همينم جزو چند دستگاه برتر دنيا است

خوب الان چیکار کنیم؟؟؟

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

چهارشنبه 4 اسفند1394 - 12:41am
کاربر فعال
کاربر فعال

bardia نوشته است:
Mohammadreza.y نوشته است:
سلام به دوستان

خوب الان چیکار کنیم؟؟؟

سوال خوبي پرسيديد @};-

چهارشنبه 5 اسفند1394 - 5:35am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
تنظیمات عمق برای 4500
کاستوم سرچ بزارید روی دیپ صددرصد این کار رو بکنید پشیمون نمشید (وری دیپ رو بیخال بشید)
اودیو رو بزارید رو boost
استابلیزر 4 یا 3(البته اول بزارید روی حالت کار خانه fpبعد یا قبل از بالانس کم کنید)
سویل تایمینگ روی نرمال بیشترین عمق را به شما می دهد( انهاس اصلا نمی زدش)
با این تنظیمات یه فلز 35*35 با لوپ 55 مونو رو راخت در دومتر میزنید البته 2 ماه توی خاک بود
تازه من با 12 rx gainاین عمق رو زدم

شنبه 8 اسفند1394 - 11:35am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
با سلام
تنظیمات عمق برای 4500
کاستوم سرچ بزارید روی دیپ صددرصد این کار رو بکنید پشیمون نمشید (وری دیپ رو بیخال بشید)
اودیو رو بزارید رو boost
استابلیزر 4 یا 3(البته اول بزارید روی حالت کار خانه fpبعد یا قبل از بالانس کم کنید)
سویل تایمینگ روی نرمال بیشترین عمق را به شما می دهد( انهاس اصلا نمی زدش)
با این تنظیمات یه فلز 35*35 با لوپ 55 مونو رو راخت در دومتر میزنید البته 2 ماه توی خاک بود
تازه من با 12 rx gainاین عمق رو زدم

سلام من جی پی 5000دارم
تنظیماتش رو پیرو تنظیمات دوستان تو گروه 4500 تنظیم کردم.
سویل تایمینگ رو نرمال
دابل دی
سرچ مد رو دیپ
تریشولد رو تا آخر باز کردم
استابلیزر رو 8
ایرن ریجکت رو 2 که فلز عمیق رو بزنه
مین تون رو 200
ریکس گین رو 9
اسپیکال رو شارپ
آودی رو دیپ
به نظر خودم برای فلز عمیقتنظیماتم بدن نبودن اما غیر از آهن و فلزات سطحی چیزی نزدم
موندم اگه زیر همون فلز اهن سطحی فلز عمیق باشه چه جوری هدف رو بزنم ؟یا چه جوری فلزات سطحی تو ده سانت و بیست سانت رو رد کنم ؟
غیر از این موضوع .بحث دیگه ای هم هست با همین تنظیمات که سرچ کردن نویز داشتم
بالانسشم درست انجام دادم .
از لحطه بالانس تا آخر کار صدای اضافی رو گوش میکردم و صدای صافی نداشتم البته استابلیزر رو کم و زیاد نکردم

یکشنبه 9 اسفند1394 - 10:13pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 71 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure