انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 10 اردیبهشت1403 - 8:09am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون دوست عزیز بابت توضیحاتتون
اما گزینه دیپ برای عمق زیر یک و نیم متر و ایناست درسته ؟؟؟
سوال بعدیم اینه که اگه رو زمین صدای خفیفی به گوش برسه معنیش اینه که یا حجم فلزمون کمه یا اینکه تو عمق بیشتریه ... مثلا نزدیک دو متر.. و بعد ریسک میکنیم و مثلا 80سانت میریم پایین .... حالا سوالم اینه تو کف چاله که ارتفاعش تا سطح زمین 80سانته میتونیم دستگاه رو ببریم پایین چاله و باز اسکن کنیم به صورت عمودی؟یانه؟و آیا این روش خطا و نویز میندازه یا نه؟؟
ممنون از اساتید گرامی
خلاصه زحمتمون پای شما افتاده
اگه اموانش هست رامون بندازید O:-)

شنبه 27 آذر1394 - 2:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
دوست من درباره سوال اول من با لوپ 18 دبل یه چاله به صورت طاقچه ای به عمق 120فلز جدید(فیبر 20 در 20) با دیپ خیلیم قوی می گرفتش حالا موندم این یک ونیم شما از کجا آوردید

سوال دومتون بهترین راه حفره چاله است .دوست من به روشی که گفتم خیلی کمک می کنه گوشتون عادت می کنه
سوال سوم من مثل تصویر کار می کنم بهتر برای چاله از لوپ های کوچیک استفاده کنید بعد لبه ها چاله رو مورب حفره کنه نویز نمی ندازه

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 28 آذر1394 - 10:12am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

البته می تونی چاله رو بزرگ حفر کنی وگوشه چاله بالانس کنی

شنبه 28 آذر1394 - 11:43am
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود بر شما استاد گرامی
پس با لوپ دابل دی تو چاله ای استوانه ای نمیتونیم به صورت عمودی صفحه کشی کنیم درسته ؟؟؟

شنبه 28 آذر1394 - 5:22pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

chawk نوشته است:
درود بر شما استاد گرامی
پس با لوپ دابل دی تو چاله ای استوانه ای نمیتونیم به صورت عمودی صفحه کشی کنیم درسته ؟؟؟

@-) @-) من کی اینو گفتم [-(

شنبه 28 آذر1394 - 6:09pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استاد بزرگوار
بوق طلا رو میشه توضیح بدین ؟
یکی از دوستان تو همین سایت میگن که اول صدای بمی داره بعد زیر میشه
و یکی دیگه برعکسشو میگه
سوال بعدیمم اینه که اگه به فلزی مثل آهن برخوردیم و لوپ دابل دی دقیق رو هدفمون باشه و تکونش ندیم بوق قطع میشه یا در حین صفحه کشی برای قلزی مثل آهن صدا قطع میشه ؟؟؟

یکشنبه 29 آذر1394 - 8:26pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درودها....
از اساتید کسی نیستن جواب سوال بنده رو بفرمایند؟

چهارشنبه 1 دی1394 - 12:18am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

دوست من من استاد نیستم و سعی دارم تجربه خودم رو بگم
در مورد صدا به هیچ وجه نمیشه یه صدا رو توصیف کرده من فعلا طلا نزدم تا تجربه بدم(ولی می گن شبیه مسه!!؟)
شما اگه می خواهی صدا ها روو بشناسی سعی کن این اوایل تمام بوق ها رو (سطحی )حفاری کنی اما قبلش به صدا کاملا دقت کن این طور راحتتر با صدا ها آشناا میشی
حذف آهنم باید صفحه کشی کنی ولی آروم این کار رو از چپ به راست انجام بده می تونی لوپم بالا پایین کنی جواب می ده

چهارشنبه 2 دی1394 - 11:03pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

mohammadiraj نوشته است:
در مورد صدا به هیچ وجه نمیشه یه صدا رو توصیف کرده من فعلا طلا نزدم تا تجربه بدم(ولی می گن شبیه مسه!!؟)
شما اگه می خواهی صدا ها روو بشناسی سعی کن این اوایل تمام بوق ها رو (سطحی )حفاری کنی اما قبلش به صدا کاملا دقت کن این طور راحتتر با صدا ها آشناا میشی
حذف آهنم باید صفحه کشی کنی ولی آروم این کار رو از چپ به راست انجام بده می تونی لوپم بالا پایین کنی جواب می ده

ممنون دوست عزیز
خب توی قبرای گبری از مفرغ و هفت جوش و قلع و حدید و نقره ،شایدم اقلام کوچیک طلا مثل کفن دوز و انگشتر گیر بیاد .حالا نکته اینجاست چند نوع فلز که یک جا جنع شده باشند بوقی که دستگاه میکشه چی میتونه باشه X_X

چهارشنبه 2 دی1394 - 11:34pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

chawk نوشته است:
mohammadiraj نوشته است:

ممنون دوست عزیز
خب توی قبرای گبری از مفرغ و هفت جوش و قلع و حدید و نقره ،شایدم اقلام کوچیک طلا مثل کفن دوز و انگشتر گیر بیاد .حالا نکته اینجاست چند نوع فلز که یک جا جنع شده باشند بوقی که دستگاه میکشه چی میتونه باشه X_X

درودها...
از دوستان کسی جواب سوال بنده رو نمیتونه بده؟

شنبه 5 دی1394 - 6:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 113 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure