انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:49am

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
سيستم نوشته است:
سلام
این سوال یک از کاربرای خارجی از شرکت مین لب کرده است .

What is your deepest detector and can it detect through rock ?

The GPX 5000 is our deepest detector in all ground conditions and can detect through even highly mineralised rock

ترجمه : عمیق ترین آشکارساز شما چیست و می تواند سنگ را تشخیص دهد ؟

GPX 5000 عمیق ترین آشکارساز ما در همه شرایط زمین است و حتی می توانید تشخیص دهد بسیار سنگ معدنی را.

این هم سایت : http://www.minelab.com/emea/consumer/knowledge-base/faq

بله دوست عزیز بنده با شما موافقم

ولی همین حساسیت بالا باعث شده که این سیستم در برابر خاکهای با fe بالا (خاک ایران) نتونه عملکرد مناسبی داشته باشه!بی ثباتی این سیستم در زمینهای و خاکهای آلوده و شوره زار باعث عدم کارایی این سیستم در مواجه با اهداف خیلی عمیق میشه :D بنده هر دوسیستم 4500 و 5000 رو دارم.با تنظیمات یکسان دستگاه4500 واقعا قوی تر نشون میده ;)

شنبه 6 تیر1394 - 11:53am
کاربر فعال
کاربر فعال

استاد کرمی باز هم ممنون
استاد من خودم یک سیستم تصویری کارآمدی دارم ولی دارم تعویض میکنم (البته بگویم نه شراکتی گرفتم که بخواهم عوض کنم نه اینکه سیستم بدی است که میخواهم عوض کنم چون هر کی سیستم بخواهد تعویض کند این گونه میگوید البته همه را جمع نمیبندم من فقط بخاطر این که این سیستم برای مناطق خاص و شرایط خاص کارایی دارد میخواهم تعویض کنم) حالا شما بین CTX و GPX4500 کدام را می پسندید از نظر عمق CTX میگویند تا 170 و 180 جواب میدهد البته از نظر عمق و راحتی کار و خطا باز هم تشکر

شنبه 6 تیر1394 - 1:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

آفرین سیستم جان من هم بین این دو گزینه گیر کرده ام .
مسئله این است بودن ctx یا 4500

...جواب ابلهان خاموشیست....

شنبه 6 تیر1394 - 4:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
با سلام
دوستان مدتی درباره ctxوگرت تحقیق میکنم خودم بیشتر نظرم رو گرت میشه یه مقدار راهنمای کنید؟

شنبه 6 تیر1394 - 7:16pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

:(( آهههههههههههههههای کسسسسسسسسسسسسسی نیییییییییییییییییییست؟

دوشنبه 8 تیر1394 - 9:18pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
:(( آهههههههههههههههای کسسسسسسسسسسسسسی نیییییییییییییییییییست؟

چیکار داری که داد و بیداد میکنی محمد جان :D

دوشنبه 8 تیر1394 - 9:24pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام داداش به جان خودم دارم دیونه میشم میخوام یه دستگاه بگیرم بین ct,گرت موندم از بچه ها پرسیدم بعضیا گرت بعضیا ctپیشنهاد میکنند ~X(
شرلیط من :اول از هم تازه کارم
2. یه دستگاه می خواهم خطا کمی داشته باشه
3.برام زیاد مهم نیست کارکردن باهش سخت یا آسون باشه چون یاد گرفتنی رو یادم میگیرم
4.برای قبرستان می خوام حال شاید جای غیر از قبرستانم رفتم
5.برای کردستان می خوام یعنی کوهستانی خیلیم مرطوب نیست اینجا
6.عمق 2 متر باتوجه به حفاری های اینجا بزنه
7. :-?
خوب همه ایناست دیگه
بینctوگرت یکیشو پیشنهاد کنید با توجه به شرایطم =p~

دوشنبه 8 تیر1394 - 10:46pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

درود
استاد چندین بار نظر خود رو در مورد مقایسه عمق زنی 4500و5000 اعلام کردن که بیاناتشون بی شک جزء مستنداته اما به ظاهر کسری از افراد به دلیل یک جانبه بودن این نظردر مقابل سیلی از تبلیغات متقاعد نشدن این امر طبیعی هم هست که بنظرم برای شفافیت بیشتر و احتمالا خاتمه یافتن این موضوع باید گردو خاکو از روی دفتر تجارب مهرداد مینلب عزیز کنار زدو افتخار بدن پای صحبت ایشون نشست.

سه شنبه 8 تیر1394 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام و درود
لطفا آقای کرمی و بچه های که می تونند یه مقایسه بین ctxوgpx4500انجام بدید لطفا ^:)^
آقا ما موندیم کدوم بگیریم
الان اینجور که معلوم 4500 ده سانت یا نهایت بیست سانت از ctxاونم تازه شاید بیشتر سنس کنه :-?
لطفا ومزایا ومعایب را بیان کنید.
ممنون میشم

یکشنبه 14 تیر1394 - 12:47pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mohammadiraj نوشته است:
سلام و درود
لطفا آقای کرمی و بچه های که می تونند یه مقایسه بین ctxوgpx4500انجام بدید لطفا ^:)^
آقا ما موندیم کدوم بگیریم
الان اینجور که معلوم 4500 ده سانت یا نهایت بیست سانت از ctxاونم تازه شاید بیشتر سنس کنه :-?
لطفا ومزایا ومعایب را بیان کنید.
ممنون میشم

واقعا موندم شما اصلا پستهارو که اساتیدی مثل آقای کرمی و ایران عزیز لطف میکنند میذارند در این خصوص، میخونی یا نه??!! :-? آقا من سرگیجه گرفتم از بس شما توی این تاپیک اون تاپیک گفتی اینو بخرم اونو بخرم کدومو بخرم!!! مگه میخوای سامانه دفاع موشکی هاوک یا هلیکوپتر آپاچی بخری که اینجوری میکنی! شما بین ctx و 4500 بایستی 4500 رو انتخاب کنی وسلام. کچلمون کردی برادر . بگیر بره پی کارش دیگه ای بابا

یکشنبه 14 تیر1394 - 1:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 50 , 51 , 52 , 53 , 54 , 55 , 56 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 53 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure