انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 6:47pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بی نهایت از راهنماییتون تشکر میکنم ...نتیجه مثبت گرفتم مهندس..واقعا استادی ..نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم ...فکر کنم با زبان کردی بهتره .. :D زور سباس کاک کرمی...یعنی خیلی ممنونم :ymhug:

پنج شنبه 10 اردیبهشت1394 - 11:08am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با درود بر دوستان عزیز
برام سواله چرا هنوز تستهای عمق زنی 4500 تنها بر اساس لوپ18اینچ بیان میشه در صورتی که این سیستمvlf نیست و قابلیت سوار کردن لوپهای بزرگتر مثل24" یا 1متری رو هم داراست که ظاهرا هنوز نهایت عمق زنی این دستگاه در ابهام میباشد!
حتی فرض رو بر این میگیریم که در استفاده از لوپهای بزرگ دیگه هر بوق به صورت99%فلز نباشه و به عنوان مثال بیاد به 80% که برای دسترسی به عمقهای بالای 2متر در کلاس فلزیابهای pi حتی لورنز دور از ذهن نیست و امریست طبیعی لذا اساتید و دوستانی که تجربه ای در این زمینه دارن از ما دریغ نکنند. @};-

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 6:54pm

درمورد نحوه اتصال لوپ دست ساز هم اگردوستان اطلاعات دارند به اشتراک بزارن. منظورم پر ت ورودی دستگاه و پینهای اتصال لوپ به دستگاه هست

جمعه 11 اردیبهشت1394 - 7:41pm

يك دستگاه جي پي ايكس ٥٠٠٠ فروشي موجود است به شرط اصل و اورجينال
Future_detector@yahoo.com

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 10:05am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
ahmad_reza نوشته است:
درمورد نحوه اتصال لوپ دست ساز هم اگردوستان اطلاعات دارند به اشتراک بزارن. منظورم پر ت ورودی دستگاه و پینهای اتصال لوپ به دستگاه هست

دوست عزیز پینهای ورودی برای اتصال لوپهای مونو و دست ساز به این صورت هست.پین شماره1 و 5 به هم وصل کرده و زره کابلمون میشه و پینهای 2و3و4همگی به هم متصل کرده و به مغزی کابل وصل میشن .!

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:39pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
معین نوشته است:
بی نهایت از راهنماییتون تشکر میکنم ...نتیجه مثبت گرفتم مهندس..واقعا استادی ..نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم ...فکر کنم با زبان کردی بهتره .. :D زور سباس کاک کرمی...یعنی خیلی ممنونم :ymhug:

خواهش میکنم جناب معین...براتون آرزوی موفقیت میکنم :ymhug: :D

یکشنبه 13 اردیبهشت1394 - 5:49pm

سلام به استاد کرمی عزیز خسته نباشید
چندتا سوال دارم اگر جواب بدید ممنون میشم
1.آیا تنظیمات خاصی برای کاوش در قبرهای گبری رو میتونید بهم بدید؟مانند اون تاپیک آقای رضایی که برای عمق 2 متر و زمین معمولی بود
2.وقتی که دستگاه روی طلا سنس میکنه صدای زمینه(ترشولد)قطع میشه بعد دوباره وصل میشه؟
3.اگر دستگاه همش در نقاط مختلف یک زمین مثلا 2*2صداهای مختلف میده ما کجا باید بدونیم که این صدای هدف مورد نظر (طلا)هست؟ با سپاس فراوان

یکشنبه 20 اردیبهشت1394 - 1:32pm

كرمي نوشته است:
ahmad_reza نوشته است:

دوست عزیز پینهای ورودی برای اتصال لوپهای مونو و دست ساز به این صورت هست.پین شماره1 و 5 به هم وصل کرده و زره کابلمون میشه و پینهای 2و3و4همگی به هم متصل کرده و به مغزی کابل وصل میشن .!

تشکر میکنم .. میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدید و یا اینکه بصورت مصور بیان کنید ^:)^ ^:)^ .. ممنونم دوست عزیز

سه شنبه 22 اردیبهشت1394 - 12:26pm

سلام من جی پی ایکس 4000 دارم شنیدم کارش با 4500 زیاد فرق نمیکنه جز منو.
حالا چطور میتونم با استاد کرمی تلفنی حرف بزنم؟ یه سری چیزا واسم مجهوله میخوام تلفنی بپرسم ممنون میشم یجوری یه راهی برای تماس گرفتن باهاتون داشته باشم.
در ضمن من تعمیر کار این نوع دستگاه ها هستم و تازه دارم اپراتوریو یاد میگیرم
ممنوم

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 3:57pm
آواتار کاربر

با عرص سلام. من میخوام یک دستگاه gpx بخرم ایا کسی هست در تهران مورد اطمینان بشه ازش خریداری کرد؟با تشکر . اماتور هستم

چهارشنبه 23 اردیبهشت1394 - 7:15pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 , 52 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure