انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 26 اردیبهشت1403 - 3:01pm

پاسخ به موضوع  [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 90  بعدی
 Gpx 4500 
نویسنده پیغام

سلام استاد کرمی شرمندم.اگه میشه چند نکته برای فلز عمیق رو بگید.مثلا یه میخ تو عمق ۴۰سانتی بوقی ضعیف میده که شبیه همون بوق من خنجر تو عمق ۱۳۰زدم.طریقه تشخیصشو برام بگید.شعاع سنس جنس پایین میدونم زیاده ولی چند روش رو بگید برا تشخیص بهتر.ممنون میشم

یکشنبه 10 اسفند1393 - 6:00pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام و خسته نباشید به استاد کرمی عزیز.
استاد در اکثر دستگاهها گزینه هایی همچون ترشهولد و گین هرچه بیشتر باشد عمق زنی دستگاه نیز بیشتر خواهد بود!آیا در مورد gpx4500 هم این گونه است؟
تشکر ^:)^ فراوان :ymhug: :x

سه شنبه 12 اسفند1393 - 9:49am
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
kamran220 نوشته است:
سلام استاد کرمی شرمندم.اگه میشه چند نکته برای فلز عمیق رو بگید.مثلا یه میخ تو عمق ۴۰سانتی بوقی ضعیف میده که شبیه همون بوق من خنجر تو عمق ۱۳۰زدم.طریقه تشخیصشو برام بگید.شعاع سنس جنس پایین میدونم زیاده ولی چند روش رو بگید برا تشخیص بهتر.ممنون میشم

سلام و درود
جناب کامران عزیز بهترین روش واسه تشخیص اندازه هدف همین شعاع سنس فلز هست...شعاع سنس یکنواخت مربوط به فلزات بزرگتر هستش

سه شنبه 12 اسفند1393 - 6:48pm
استادیار
استادیار

رضایی فر نوشته است:
استاد در اکثر دستگاهها گزینه هایی همچون ترشهولد و گین هرچه بیشتر باشد عمق زنی دستگاه نیز بیشتر خواهد بود!آیا در مورد gpx4500 هم این گونه است؟

مرسی شما هم خسته نباشین
در سری جی پی ایکس پایین آوردن گین و همچنین بالا بردن تریشهولد باعث برد بیشتر میشه :D :ymhug:

سه شنبه 12 اسفند1393 - 6:50pm
آواتار کاربر

كرمي نوشته است:
arashkhan نوشته است:
سلام استاد حالتون خوبه؟ استاد من که خسته شدم به خدا از شش ماه پیش تا الان هچی پیدا نکردم با اینکه توی مقر ایلامی اشکانی زندگی میکنم (ایذه انشان) دیگه خسته شدم چیکار کنم

سلام
مرسی آرش جان خسته نباشد....منطقه شما رو من بلدم و میشناسم..همشهریاتون که میلیاردر شدن ;) انشاالله شما هم موفق میشین :ymhug:

استاد به خدا همش شانسه اخه این همه جا من رفتم نباید یه چیزی باشه به جز میخ و اشغال هچی نبود. :(( :(( :(( =((

سه شنبه 12 اسفند1393 - 10:57pm

ممنونم استاد کرمی هم ولایتی

چهارشنبه 12 اسفند1393 - 2:18am

كرمي نوشته است:
رضایی فر نوشته است:

مرسی شما هم خسته نباشین
در سری جی پی ایکس پایین آوردن گین و همچنین بالا بردن تریشهولد باعث برد بیشتر میشه :D :ymhug:

سلام استاد کرمی. اگر امکانش هست یه شماره تماس برام ایمیل کنید چون واقعا به کمکتون احتیاج دارم. ممنون

چهارشنبه 12 اسفند1393 - 2:56am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

استااااااااد کرمی عزیز :ymhug:
من کاتالوگ رو خوندم نوشته بود هرچی گین بیشتر باشه عمق بیشتری میزنه اما در زمین هایی که شرایط مطلوبی ندارن نویز زمین رو افزایش میده!! اما شما گفتید هرچی کمتر باشه عمق بیشتری میزنه!!من که گیج شدم @-)

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 11:36am
استادیار
استادیار

رضایی فر نوشته است:
استااااااااد کرمی عزیز :ymhug:
من کاتالوگ رو خوندم نوشته بود هرچی گین بیشتر باشه عمق بیشتری میزنه اما در زمین هایی که شرایط مطلوبی ندارن نویز زمین رو افزایش میده!! اما شما گفتید هرچی کمتر باشه عمق بیشتری میزنه!!من که گیج شدم @-)

جناب رضایی عزیز عمل کرد این گزینه دقیقا مشابه گزینه دیلی در فلزیاب فلزجو مهندس حمید هستش....کم و زیاد کردنش فقط برای آشکار سازی اهداف ریز و کوچک و همچنین ذرات و املاح تاثیر گذار هست!!!. :D پس خیالتون از این بابت راحت باشه...مقدار مطلوب این گزینه هم عدد9 هستش ;)

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 9:49pm
استادیار
استادیار

kamenia نوشته است:
كرمي نوشته است:
رضایی فر نوشته است:

مرسی شما هم خسته نباشین

سلام استاد کرمی. اگر امکانش هست یه شماره تماس برام ایمیل کنید چون واقعا به کمکتون احتیاج دارم. ممنون

سلام دوست عزیز
اولا که ما استاد نیستیم و کماکان شاگردیم..دوم اینکه به فلزجو خوش اومدین و بهتر بود واسه پست اولتون یه خسته نباشید به مدیران انجمن میگفتین :D سوم هم مشکلتون و خصوصی بگین در حد توان کمک خواهم کرد ;)

چهارشنبه 13 اسفند1393 - 9:53pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 895 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46 , 47 ... 90  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: babrestan , xbehzad و 104 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure